Βοιωτική ασφάλτινη προσεχώς.

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
μετα απο μια ωραια βολτα με το R1 εχτες ,αν ερθω σε αυτην θα ειναι για R1 ? ή παντα παιζει να βρουμε και λιγο χωμα ?
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Λοιπόν πιστεύω ότι η μηχανή θα είναι κομπλέ μέχρι την Παρασκευή.
Αν δεν μας το χαλάσει ο καιρός Κυριακή πάμε βόλτα κ όσοι πιστοί προσέλθετε.
orla13 Αλέξανδρε νομίζω ότι δεν θα το ευχαριστηθεις το r1 .

Πέρσι πήγα μια παρέα για ξενάγηση που είχαν έρθει για καφέ χωριό κ γνωριστήκαμε εκ των οποίων ο ενας είχε r1 .
Άλλαξε μηχανή σε κάποια φάση με ένα φίλο του.
Χώμα αν θυμάμαι καλά καμιά 100 μέτρα σε περίπτωση που πάμε να δείτε κάποιες ωραίες παραλίες με τις μικρές συνοικίες τους.

Χάρτες κ gps δεν .
Περιληπτικά θα γράψω που θα πάμε κ ίσως αυτοσχεδιασουμε κιόλας σε κάποιο σημείο.
Τα χιλιόμετρα θα είναι αρκετά.
Όχι πολλά άλλα αρκετά.
Θα είναι βόλτα για να βρεθούμε να χαζεψουμε να φωτογραφησουμε να μιλήσουμε να πιούμε καφέ κ ταβερνάκι για το τελος όποιος επιθυμεί.

Θα γράψω περίπου πως το έχω σκεφτεί έτσι ώστε να μας πάρει και ο χρόνος κ το βλέπουμε μαζί.

Η βόλτα επίσης έχει σαν σκοπο να περάσουν κάποιοι από εσάς από σημεία που ίσως, ίσως λέω, δεν έχετε περάσει πάλι.
 

angelthing

Μέλος
Περιοχή
Καπ' κατ
Όνομα
Angelos
Μοτό
CRF300L, F700GS
Βόλτας γενομένης το σκέπτομαι να ακολουθήσω με το CRF (το ακολούθημα μπορεί να είναι ενίοτε από απόσταση ανάλογα με την μέση ταχύτητα της ομάδας - δεν θα ήθελα να χαλάσω τη βόλτα για κάποιον).
Εν αναμονή περιγραφών και εξελίξεων …..
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Το σκέφτομαι αλλά έχω λυμένα κορδόνια...κοίτα ρε γμτ :(

Ε; D347H81
 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Το σκέφτομαι αλλά έχω λυμένα κορδόνια...κοίτα ρε γμτ :(

Ε; D347H81
Εχω κατι ζητα ελλας, παλια με αυτοκολλητο συλλεκτικά, σε κατασταση καινούργιου, αν θες πες μου να στα δανεισω, μην χασεις την βολτα...κρίμα είναι...
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Εχω κατι ζητα ελλας, παλια με αυτοκολλητο συλλεκτικά, σε κατασταση καινούργιου, αν θες πες μου να στα δανεισω, μην χασεις την βολτα...κρίμα είναι...
Ευχαριστώ ρε ψυχούλα αλλά έρχονται βροχές και το αυτοκόλλητο δε θα πιάνει, κοίτα καντεμιά ρε γμτ, όλα στραβά...
 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Ευχαριστώ ρε ψυχούλα αλλά έρχονται βροχές και το αυτοκόλλητο δε θα πιάνει, κοίτα καντεμιά ρε γμτ, όλα στραβά...
Δεν ξέρω αν προλαβαίνεις ειναι συλλεκτικά και αυτά αλλά νομίζω θα κανουν δουλειά μην χασεις την επόμενη βόλτα, ταιριάζουν κ με το 690.... Και δεν περνάει τπτ εγγύηση...
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Καλημέρα και καλό μήνα.
Λεωνίδα, τι λέει για την Κυριακή?
Νοτη δεν έχω πάρει ανάσα που λένε.
Αν ο καιρός είναι οκ θα πάμε.
Πιο αργά θα γράψω κ λίγα πράματα για το πώς περίπου θα κινηθούμε.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom