Βοιωτική ασφάλτινη προσεχώς.

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Λεω να ξεκινήσουμε 10:00 από κόμβο Πλαταιών.
Θα περάσουμε από αμπελοχωρι κ θα βγούμε καναβαρι, πιάνουμε την παλαιά θηβων Λιβαδειάς κ στην γέφυρα των βαγιων πάμε δεξιά προς μονή Αγίου Ιωάννης θεολόγου έτσι ώστε να βγούμε για λίγο νέα εθνική Αθηνών Λαμίας.
Μπαίνουμε Ακραιφνιο κ πάμε για μια επίσκεψή εδώ.


Στην συνέχεια γυρνάμε πάλι πίσω περνώντας δίπλα στην ιερά μονή γενεθλιας Θεοτόκου όπου από ψηλά θα δούμε κ ένα μέρος της Υλικης, κατεβαίνουμε Ακραιφνιο κ πιάνουμε τον δρόμο για Αλιαρτο όπου στα αριστερα μας υπάρχει ένα πολύ ωραίο γεωλογικό φαινόμενο, σπηλιές που φαίνονται η αλήθεια είναι καλύτερα διασχίζοντας τον δρόμο από το αντίθετό ρεύμα από εμάς.

Θα έλεγα κ μια επίσκεψη στο ιχθυοτροφειο πεστροφας Ορχομενού κ αν μας κάνει αίσθηση πίνουμε κ το πρωινό καφεδάκι
Εδώ,


Συνέχεια προς Λιβαδειά κ μετά την έξοδο του νοσοκομείου θα στριψουμε δεξια προς μονή Λυκουρεση, δεν υπάρχει πινακίδα, έπειτα Χαιρωνεια κ από εκεί θα θα θα θα κ θα φτάσουμε Αντίκυρα κ πολύ πιθανόν να περάσουμε από Άγιο Ισίδωρο κ μια προς Ποταμοί κ Βάλτο όπου θα κάνουμε πάλι αναστροφή κ πισω (γιατί απο εκεί κ μετά θα γίνει άλλη βόλτα εξερευνητικη χωμάτινου χαρακτήρα αλλη φορά) θα ανέβουμε προς Δεσφινα κ από εξει μέσω Όσιου Λουκά Ελικώνα Κορώνεια Πέτρα πιθανότατα να φάμε Ευαγγελιστρια.

Σημείο συνάντησης

Plataeae · Plataies 322 00, Griekenland
 
Τελευταία επεξεργασία:
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
ΛΕΩΝΙΔΑΣ. για δωσε λεπτομερειες μηπως καταφερω και ερθω .. χλμ και ωρα εκκινησης
Σταμάτη πως τα βλέπεις ?
Βόλτας γενομένης το σκέπτομαι να ακολουθήσω με το CRF (το ακολούθημα μπορεί να είναι ενίοτε από απόσταση ανάλογα με την μέση ταχύτητα της ομάδας - δεν θα ήθελα να χαλάσω τη βόλτα για κάποιον).
Εν αναμονή περιγραφών και εξελίξεων …..
Άγγελε δεν νομίζω να τίθεται θέμα να χαλάσεις την βόλτα.
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV

Koutalianos

Μέλος
Περιοχή
Βόρεια Εύβοια
Όνομα
Μπαμπης
Μοτό
Honda xrv 750,2002
Ώρα συνάντησης;10?
Ρωτάω για να δω αν σας προλαβαίνω.Αν πάρω το φερυ των 8 θα είμαι 9 Αρκίτσα ..οπότε 10 είναι κομπλέ..
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Ώρα συνάντησης;10?
Ρωτάω για να δω αν σας προλαβαίνω.Αν πάρω το φερυ των 8 θα είμαι 9 Αρκίτσα ..οπότε 10 είναι κομπλέ..
Μπάμπη μπορείς να έρθεις κ να μας περιμένεις είτε στο Ακραιφνιο είτε να δώσουμε σημείο συνάντησης εδώ για να προχωρήσουμε παρέα για ακόμα λίγα παραπάνω χιλιόμετρα.

Epar.Od. Ambelochoriou · Thebes Province 322 00, Griekenland
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Ήταν μέσα σε κάνα ποτάμι και έβγαλε μπουρμπουλίθρες.
Αυτό με το ποτάμι πόσα χρόνια θα κρατήσει;;;; Καταβαθος θα του αρέσει που συζητιέται χαχαχα

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Αυτό με το ποτάμι πόσα χρόνια θα κρατήσει;;;;
Κάτσε να στεγνώσει βρε Αποστόλη και βλέπουμε :p

Του αρέσει του Λιάκου γιατί ξέρει ότι ό,τι λέμε είναι καλοπροαίρετο και στα πλαίσια του χαβαλέ...

Εμένα παράδειγμα ο Βαγγ-λή με λέει Κομανέτσι επειδή μια φορά έδωσα αγώνα για να καβαλήσω το 640 :ha
 

angelthing

Μέλος
Περιοχή
Καπ' κατ
Όνομα
Angelos
Μοτό
CRF300L, F700GS

ibar

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Ηλιας
Μοτό
r1200gs
Αυτό με το ποτάμι πόσα χρόνια θα κρατήσει;;;; Καταβαθος θα του αρέσει που συζητιέται χαχαχα

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
μη ζηλεύεις ρε... :friend:
 

notakos600

Μέλος
Περιοχή
Ασπρόπυργος
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
HONDA C50
Κανείς για απάνου να βρεθούμε στο parking της Johnson στη Μάνδρα να ανέβουμε παρέα?
Να πούμε 09.10?
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Άρα λογικά μένει να διαλέξουμε πιο μηχανάκι θα καβαλήσουμε.
(Κάτι δικά μου, καλημέρες.)

Καλημέρα Ποιητή.
Κατά την ταπεινή μου άποψη πάρε v Strom κ λόγο χαμηλής σχετικά ταχύτητας αλλά έχει αρκετές στροφές σε σημεία που δεν βοηθάει το cbr.
Χώρια που αν πάμε προς Ποταμοί αν θυμάμαι καλα θα βρούμε κ λίγο, βατό μεν χωματακι.
Βέβαια εγώ ομιλώ σκεπτόμενος πως θα ήταν αν οδηγούσα εγώ cbr . :D
 

notakos600

Μέλος
Περιοχή
Ασπρόπυργος
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
HONDA C50
Καλημέρα Ποιητή.
Κατά την ταπεινή μου άποψη πάρε v Strom κ λόγο χαμηλής σχετικά ταχύτητας αλλά έχει αρκετές στροφές σε σημεία που δεν βοηθάει το cbr.
Χώρια που αν πάμε προς Ποταμοί αν θυμάμαι καλα θα βρούμε κ λίγο, βατό μεν χωματακι.
Βέβαια εγώ ομιλώ σκεπτόμενος πως θα ήταν αν οδηγούσα εγώ cbr . :D
Πρέπει να το βγάλω για να γυρίσουν τα λάδια καλλιτέχνη μου.
Θα δούμε, Κυριακή κοντή γιορτή!
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom