Βοιωτική ασφάλτινη προσεχώς.

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
Κανείς για απάνου να βρεθούμε στο parking της Johnson στη Μάνδρα να ανέβουμε παρέα?
Να πούμε 09.10?
Παρών και όχι μόνος.
Θα φύγουμε από Σταθμό 14 Πάνο κατά τις 09.00 σε βλέπουμε και ενσωματώνεσαι.
Θα δείς εμένα, Πέτρο και 2 V STROM.

Θα ακολουθήσουμε το πρόγραμμα οι δύο γέροντες μέχρι την Λάρυμνα γιατί τα άλλα τα πήγαμε πρόσφατα.
 

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
Χώρια που αν πάμε προς Ποταμοί αν θυμάμαι καλα θα βρούμε κ λίγο, βατό μεν χωματακι.
Αχα!!!!! Άρχισε η διάτρησης των στεγανών και η διαρροή απόρρητων πληροφοριών της εξυφαίνουσας συνομωσίας
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Αχα!!!!! Άρχισε η διάτρησης των στεγανών και η διαρροή απόρρητων πληροφοριών της εξυφαίνουσας συνομωσίας
Μην φόβου λίγο χώμα ωρε,είσαι Έλλην κ οι Έλληνες επολεμησαν εις των βουρκων για την ελευθερίαν.
 

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
Ε ναι, επολέμησαν και εις τον βούρκον, αλλά με τα αθάνατα ερπυστριοφορα τσαρούχια, και ουχί ιππεύοντας μασκουλοδοντα του ¼ του τόνου, ικανά με έναν γδούπο να παραχώσουν τον αναβατη 2 μέτρα κάτω από την επιφάνεια του βούρκου
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Ε ναι, επολέμησαν και εις τον βούρκον, αλλά με τα αθάνατα ερπυστριοφορα τσαρούχια, και ουχί ιππεύοντας μασκουλοδοντα του ¼ του τόνου, ικανά με έναν γδούπο να παραχώσουν τον αναβατη 2 μέτρα κάτω από την επιφάνεια του βούρκου
Δεν έχει χώμα κ βούρκο η βόλτα ωρε παλικάρια, έχει ψαροταβέρνα κ σπίτια εκεί, αν αν θυμούμαι καλά πολύ λίγο τέρμα βατό χωματακι που περνάς κ με πατίνι.
 

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
Εντάξει με έπεισες, αν ήμουν εντος των τειχών του περιχαρακωμένου στρατοπέδου πρωτευούσης θα ερχόμουν, αλλά τώρα το μόνο που ημπόρουν να πράξω ,είναι να σας ανεμίσω το μανδήλιον εκ του νότου
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Μπούκωμα και βήχας...δυστυχώς δεν με πήγε καλά σε αυτήν...καλά να περάσετε παίδες.
Περαστικά φίλε, στην επόμενη.
Ευχαριστούμε.

Εγώ έσπασα ένα δάχτυλο στο πόδι πριν 30 λεπτά αλλά δεν θα μας χαλάσει την βόλτα, 10:00 θα είμαστε στο σημείο συνάντησης κανονικότατα.
 

notakos600

Μέλος
Περιοχή
Ασπρόπυργος
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
HONDA C50
Περαστικά φίλε, στην επόμενη.
Ευχαριστούμε.

Εγώ έσπασα ένα δάχτυλο στο πόδι πριν 30 λεπτά αλλά δεν θα μας χαλάσει την βόλτα, 10:00 θα είμαστε στο σημείο συνάντησης κανονικότατα.
Πόσο σκληρός είσαι ρε φίλε...
 

sfera

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Σταμάτης
Μοτό
Tenere700, CRM250, Bandit 650
Καλημέρα όσο μπορεί να είναι για μένα.. πάω να πάρω την μηχανή και βρήκα μια βίδα στο λάστιχο.. οπότε μην με περιμένετε. Ξεκινάω επισκευή. Καλά να περασετε
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom