Δείξε την βόλτα σου

nick_89

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Honda XL650V Transalp
Στο πλοίο που ήταν στο λιμάνι εννοώ. :friendship:
Πάει Σκύρο - Κύμη. Έχω κάτι δουλειές στο καράβι και πηγαινοέρχομαι :happy:
 

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
Στο πλοίο που ήταν στο λιμάνι εννοώ. :friendship:
Πάει Σκύρο - Κύμη. Έχω κάτι δουλειές στο καράβι και πηγαινοέρχομαι :happy:
Α μάλιστα, δεν πειράζει θα έρθει η ώρα και θα πιούμε το καφεδάκι μας σε κάποια μοτοβόλτα! :friendship::friendship::friendship:
 

IoannisB

Μέλος
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
AfricaTwin
ΑΓΡΑΦΑ ΑΝΆΒΑΣΗ ΠΡΟΣ ΝΙΑΛΑ

Σημείωση: Όποιος θέλει να ανέβει μην ανέβει μόνος επειδή έχει μια κατολίσθηση ( δεν είναι στο βίντεο, να αφήσουμε και καμμια έκπληξη) και όσος χώρος έμεινε για να περάσει μια μοτό είναι με μπλοκ απο πάγο! και απο δίπλα γκρεμίλα δυνατή :spam::spam:.Η διαδρομή είναι απο το χωριό Σάϊκα.

 
Τελευταία επεξεργασία:

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
ΑΓΡΑΦΑ ΑΝΆΒΑΣΗ ΠΡΟΣ ΝΙΑΛΑ

Σημείωση: Όποιος θέλει να ανέβει μην ανέβει μόνος επειδή έχει μια κατολίσθηση ( δεν είναι στο βίντεο, να αφήσουμε και καμμια έκπληξη) και όσος χώρος έμεινε για να περάσει μια μοτό είναι με μπλοκ απο πάγο! και απο δίπλα γκρεμίλα δυνατή :spam::spam:.Η διαδρομή είναι απο το χωριό Σάϊκα.

Τότε, να μην πάει κάποιος ούτε με παρέα!!!
"Δρόμοι" δόξα το θεό, υπάρχουν πολλοί!!!!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
ΑΓΡΑΦΑ ΑΝΆΒΑΣΗ ΠΡΟΣ ΝΙΑΛΑ

Σημείωση: Όποιος θέλει να ανέβει μην ανέβει μόνος επειδή έχει μια κατολίσθηση ( δεν είναι στο βίντεο, να αφήσουμε και καμμια έκπληξη) και όσος χώρος έμεινε για να περάσει μια μοτό είναι με μπλοκ απο πάγο! και απο δίπλα γκρεμίλα δυνατή :spam::spam:.Η διαδρομή είναι απο το χωριό Σάϊκα.

Είναι στην κλασσική θέση με το κόκκινο πέτρωμα?.
 

IoannisB

Μέλος
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
AfricaTwin
Είναι στην κλασσική θέση με το κόκκινο πέτρωμα?.
Νομίζω πως όχι αλλα και στα κοκκινα πετρωματα είχε κατολισθηση πιο ήπια! Ηταν μια στροφή που δεν την έπιανε ήλιος. Οποτε περάσαμε τα μηχανακια με τα χέρια . Ο ένας συμπλεκτάριζε ο αλλος γκάζωνε! :p
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Νομίζω πως όχι αλλα και στα κοκκινα πετρωματα είχε κατολισθηση πιο ήπια! Ηταν μια στροφή που δεν την έπιανε ήλιος. Οποτε περάσαμε τα μηχανακια με τα χέρια . Ο ένας συμπλεκτάριζε ο αλλος γκάζωνε! :p
Το σημείο που λέω είναι μετά το μνημείο της νιαλας... Το σημείο φλυτζάνι



advphone
 

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
Αυτη τη φορα πηγα απο την πισω μερια του Υμηττου για εξερευνηση. Υπαρχουν πολλα ωραια σημεια κοντα μας τελικα!

το πιστακι αυτο που ειναι περιπου? μετα τα αλματα ( ξερω που ειναι) που κανατε που πηγατε?
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Το σημείο που λέω είναι μετά το μνημείο της νιαλας... Το σημείο φλυτζάνι



advphone
Η κατολίσθηση είναι στα μισά περίπου της διαδρομής ανεβαίνοντας προς το μνημείο από την Σαϊκα.
Ο υπόλοιπος δρόμος είναι φλαταδουρα...
 

jimmatas

Μέλος
Όνομα
Dimitris
Μοτό
Triumph Tiger 800 2011
Honda AX-1
Ηοnda CRF250L 2020
το πιστακι αυτο που ειναι περιπου? μετα τα αλματα ( ξερω που ειναι) που κανατε που πηγατε?
Αλεξ ειναι αυτο που ειχε αναφερει ο kordix σε ενα θεμα, πιστακι στις Ελιες.
Το στιγμα εδω:
 

Bandit

Μέλος
Περιοχή
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
Moto Guzzi v11 Le Mans, Honda xl250s ,Honda xl500r Paris Dakar
Η βόλτα διοργανώθηκε από τον Δημ. Χελιώτη στα πλαίσια των Adventure tour και έγινε στις 10-12-2022. Κινηθήκαμε στις περιοχές του Κρυονερίου- Αγίου Στεφάνου- Πεντέλης- Γερμανικού Νεκροταφείου- Σταματάς -Λίμνης Μαραθώνα -Πολυδένδρι -Μαλακάσας- Δήλεσι- Αυλώνα -Αγίου Μερκουρίου- Κιούρκα, Κατσιμίδι- τερματίζοντας στην Βαρυμπόμπη.

 

Adventurous

Μέλος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
GSXR Κ8 1000
Η βόλτα διοργανώθηκε από τον Δημ. Χελιώτη στα πλαίσια των Adventure tour και έγινε στις 10-12-2022. Κινηθήκαμε στις περιοχές του Κρυονερίου- Αγίου Στεφάνου- Πεντέλης- Γερμανικού Νεκροταφείου- Σταματάς -Λίμνης Μαραθώνα -Πολυδένδρι -Μαλακάσας- Δήλεσι- Αυλώνα -Αγίου Μερκουρίου- Κιούρκα, Κατσιμίδι- τερματίζοντας στην Βαρυμπόμπη.

Ωραία βόλτα μπράβο που βγήκατε όρθιοι!(εγώ θα είχα ψοφήσει στα μισά )

Υστερόγραφο:είδα όλο το βιντεάκι από το πρωί που περιμένω να μπω λάντζα.Γαμώ ήταν!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
Η βόλτα διοργανώθηκε από τον Δημ. Χελιώτη στα πλαίσια των Adventure tour και έγινε στις 10-12-2022. Κινηθήκαμε στις περιοχές του Κρυονερίου- Αγίου Στεφάνου- Πεντέλης- Γερμανικού Νεκροταφείου- Σταματάς -Λίμνης Μαραθώνα -Πολυδένδρι -Μαλακάσας- Δήλεσι- Αυλώνα -Αγίου Μερκουρίου- Κιούρκα, Κατσιμίδι- τερματίζοντας στην Βαρυμπόμπη.

μια από τις καλύτερες βόλτες που έχω κάνει! εγώ είμαι με το ktm και τα υπόλοιπα παιδιά είναι η παρέα που πηγαίναμε μαζί!
 
Top Bottom