Δειξτε μας το ποδηλατο σας.....

nick_89

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Honda XL650V Transalp
Έψαχνα αρκετό καιρό ένα ποδήλατο που είχα βάλει στο μάτι όντας φοιτητής και μη έχοντας το budget να το αγοράσω.
Τα χρονια περασαν απο τοτε και τo βρήκα σε full high spec εργοστασιακό και φυσικά, το καλωσόρισα σήμερα σπίτι και σύντομα στα μονοπάτια του Υμηττού!
 
Τελευταία επεξεργασία:

nick_89

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Honda XL650V Transalp
Στα γνώριμα λημέρια, μετά από καιρό!
Μετά από ένα σερβισάκι, και φούσκωμα τα fox για να βρεθεί το sag, πήρα τον δρόμο της ανηφόρας.


Μέσα στην βδομάδα λίγο το παλουκόσελο πιο πάνω και αλλαγή τακάκια και είμαστε νέτοι!
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Να κατέβεις το σκουλήκι και να βάλεις χέρι σε αυτούς τους αλήτες μηχανόβιους που θα συναντήσεις στο μονοπάτι !!! :roflmao::roflmao::roflmao:
Τα σφραγίσματα πες του να προσέχει με την πέτρα που έχει βγάλει...
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Παντελη Padis μηπως γνωριζεις ποιος ειναι στην φωτογραφια που εχουν βαλει στην πηγη?
 

Gus

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Sutzouki


Λίγο πριν τη διαστημική σαβουρα που έφαγα σε κατηφόρα σήμερα.
Φίλε μου συνονόματε Κώστα "μπόχαλε"...χιχι ;)μου άναψες φωτιές μεγάλες.... αγναντεύοντας την Ψέριμο. Παθιασμένος για χρόνια με ένα hard tail όπως αυτό που έχεις ..... κάπου το έχω βάλει και εγώ φώτο. Ελπίζω κάποια στιγμή να ξανακατέβω σε αυτό το πανέμορφο νησί.
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
πρωινος μπιντες με πουδρες αιθερια ελαια κ λοιπα ματζουνια.
επισης κοντρα στην φρενιτιδα των καιρων που επιτασει ελαστικα 28 κ 30mm στις κουρσες τοποθετησα ξανα 23αρια ως ενδειξη αντιστασης στο μαρκετινκ κ υπακοης στην τσεπη μου... :cool:



 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
πρωινος μπιντες με πουδρες αιθερια ελαια κ λοιπα ματζουνια.
επισης κοντρα στην φρενιτιδα των καιρων που επιτασει ελαστικα 28 κ 30mm στις κουρσες τοποθετησα ξανα 23αρια ως ενδειξη αντιστασης στο μαρκετινκ κ υπακοης στην τσεπη μου... :cool:



Είναι λεπτές οι gipiemme ,μέχρι 25 max
Αν αλλάξεις τροχούς και πας σε κάτι πιο φαρδύ το 28αρη είναι πολύ καλό
Πιο άνετο και εξίσου ή και πιο γρήγορο από το 23αρη
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Είναι λεπτές οι gipiemme ,μέχρι 25 max
Αν αλλάξεις τροχούς και πας σε κάτι πιο φαρδύ το 28αρη είναι πολύ καλό
Πιο άνετο και εξίσου ή και πιο γρήγορο από το 23αρη
Οντως Αποστολε,μεχρι 25 δεχονται οι συγκεκριμενες, κ το προηγουμενο της Vittoria Corsa ηταν 25αρι
ακομα κ σετ τροχων να αλλαξω ισως το πλαισιο να μην χωραει σωστα ενα 28αρι η' να ειναι πολυ οριακο..
οπως κ να χει τοσα χρονια μια χαρα βολταραμε με τα 23αρια...κ Διονυσο με 250 βαττ ανεβαιναμε κ Μπρεβε 300αρια καναμε με δαυτα...τωρα θα διστασουμε...:p
 
Top Bottom