Δειξτε μας το ποδηλατο σας.....

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
GoPro είναι αυτό μπροστά στο στήθος ή οι ιμάντες από την τσάντα; Βάλε κανά βιντεάκι να γουστάρουμε!
Ζώνη αγνοτητας
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
GoPro είναι αυτό μπροστά στο στήθος ή οι ιμάντες από την τσάντα; Βάλε κανά βιντεάκι να γουστάρουμε!
Εχω κανάλι αλλά δεν θυμάμαι όνομα ο haker :p
Γράψε canyon πισια κάτι θα βγάλει
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Κουλαδακι εδώ ακόμα στα αρχικά επίπεδα μάθησης!
Πριν χρόνια
 

vassat

Μέλος
Περιοχή
Χαλάνδρι
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
F650 GS Dakar MY '03
Sprint ST 1050 MY '06
Η αλήθεια είναι ότι ανεβάζω 170 παλμούς κανένα 3λεπτο μετά πέφτουν.
120 και μετά πάλι ψηλά!
Σήμερα βόλτα με κυνήγι ηλεκτρικού bike
Μου έφυγε η ψυχή και γύρισε πίσω


Στάλθηκε από το FIG-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ωραίες διαδρομές*!
... ανάθεμα στη βενζίνη που θα ξεπεράσει τα 3 ευρά το λίτρο...
και ανάθεμα Χ 2 σε όσους υπεύθυνους για την κατάντια στα βασιλικά/κρυονέρι...
/// Β

ΥΓ...*τώρα που το ξανασκέφτομαι "φτου - φτου"
 

Varonos

Μέλος
Περιοχή
Ηλιούπολη
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
BMW F 650 GS Dakar
Θανασεν Δοκίμασε να κανεις μερικές βόλτες χωρίς να μετράς τίποτα....ίσως το ευχαριστηθείς περισσότερο και ίσως δεν "κουραστείς" τόσο....άσε λίγο τους αριθμούς στην άκρη.
Τα έχω περάσει γι' αυτό στα γράφω, δεν κάνω τον έξυπνο. Θεωρώντας οτι κανεις τσεκαπ μια φορά τον χρόνο ε.....
 

black sheep

Μέλος
Περιοχή
Πάτρα
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
Vstrom 650 Xt
Θανασεν Δοκίμασε να κανεις μερικές βόλτες χωρίς να μετράς τίποτα....ίσως το ευχαριστηθείς περισσότερο και ίσως δεν "κουραστείς" τόσο....άσε λίγο τους αριθμούς στην άκρη.
Τα έχω περάσει γι' αυτό στα γράφω, δεν κάνω τον έξυπνο. Θεωρώντας οτι κανεις τσεκαπ μια φορά τον χρόνο ε.....
Όντως, έχω περάσει αυτή τη φάση, να μετράω τα πάντα. Για λίγο το έκανα και δεν ξανασχολήθηκα, έχανα την ουσία της βόλτας. Προσωπικό θέμα βέβαια, ο καθένας ότι τον ευχαριστεί...
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Έχω πετάξει ακόμα και το κοντέρ στο ποδήλατο, απλά έχω ένα ρολόι smart, για να γράφει την προπόνηση και την διαδρομή (σαν στόχος μέσα στον μήνα)
45 χρόνων έκανα το πρώτο τσεκ απ καρδιάς και με έδιωξε ο ιατρός, στα 50 πάλι μου ειπε ;)
Ναι η βόλτα είναι βόλτα δεν υπάρχει άγχος με τους αριθμούς!
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Κάποια εποχή παρακολουθούσα πολλά στατιστικά. Τώρα καταγράφω παλμούς με αισθητήρα στήθους, οι μετρήσεις απ' τον καρπό έχουν μεγάλη ανακρίβεια, και το ρολόι της Garmin μου δείχνει body battery και φορτίο προπόνησης.

Αλλά και αυτά σαν γενικό μπουσουλα χωρίς να με αχγωνουν πλέον.

Δεν είναι κακό να μπει κάποιος στο όλο θέμα των training metrics. Βασικά είναι ένα πολύ καλό κίνητρο για όποιον ξεκινάει γιατί σου δίνει στόχους που σε βάζουν στην πρίζα και για μερικούς κάνει την προπόνηση λιγότερο βαρετή. Απλά μετά από καιρό καταλήγεις σε ότι έχει ουσία για σένα.
 

Adventurous

Μέλος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
GSXR Κ8 1000
Ο Υμηττός σήμερα! Πολύ ποδήλατο πάνω δεν το περίμενα


Στάλθηκε από το WAS-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Βρε τρελοκομείο, υποτίθεται ότι δεν πήγες στην χωματινη με τους άλλους τους μουρλους και ανέβηκες στα χιόνια με το ποδήλατο; Respect!

Στάλθηκε από το M2004J19C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
Πλέον το δουλεύω 80% χώμα και πολλές φορές το ζοριζω και δουλεύει με ανεβασμένες στροφές. Καίει και κάτι ψιλά από λάδι. Αν είδες έγραψα ότι βρήκα και ρινίσματα. Οπότε αλλάζω νωρίτερα λάδι και κάνω βαλβίδες για να πάρει μετάθεση ο τόρνος. λάδι έβαλα αυτήν την φορά bel Ray 15-50 και τα χιλιόμετρα είναι 140Κ.
Βρε τρελοκομείο, υποτίθεται ότι δεν πήγες στην χωματινη με τους άλλους τους μουρλους και ανέβηκες στα χιόνια με το ποδήλατο; Respect!

Στάλθηκε από το M2004J19C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
δεν αντεξα να μην παω! ηταν πειρασμος! :ha
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Μόνο με μοτοσυκλέτα δεν ασχολούμαι τον τελευταίο καιρό.

Πλύσιμο ποδηλάτου της κόρης
(που εχει ακουστεί αυτό, να πλένει ο μπαμπάς το ποδήλατο της κόρης! )

Εργασίες επισκευής και καθαρισμού μιας και κατάστρεψαμε το Σασμάν και το νύχι και αναμένουμε ανταλλακτικά.


Στάλθηκε από το FIG-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Μόνο με μοτοσυκλέτα δεν ασχολούμαι τον τελευταίο καιρό.

Πλύσιμο ποδηλάτου της κόρης
(που εχει ακουστεί αυτό, να πλένει ο μπαμπάς το ποδήλατο της κόρης! )

Εργασίες επισκευής και καθαρισμού μιας και κατάστρεψαμε το Σασμάν και το νύχι και αναμένουμε ανταλλακτικά.


Στάλθηκε από το FIG-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Πήρα ποπκορν για τα σχόλια για τις αφίσες :laugh:
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Είναι γνωστός λελος....δεν περίμενα τίποτα καλύτερο από τον Άρνολντ στα καλύτερα του
Παλιές εποχές, ωραίες εποχές του χτίσιματος κορμιού (κοινώς body building) ;)
Άλλη κουβέντα (να ανοίξετε θέμα με τα κορμιά!) :cool:
 
Top Bottom