Εκτακτη Πουροντουραδα 13/3

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Όχι δεν εννοώ αυτό....
Απλώς 2 εβδομάδες πριν τα έλεγα εγώ. Δε μιλάω πάλι... Βρείτε οι πουρο-ντούροι μοναχές σας:D:laugh:
Σε οτι αφορά εμένα πάντως, τα κουβεντιάζω συνέχεια με τον εαυτό μου. Μέχρι και τη στιγμή που ντύνομαι για εξόρμηση. Μόλις βρεθώ μπροστά στο ρέμα κάτι ενεργοποιεί το abs μου... :p

Στάλθηκε από συσκευή τηλεπικοινωνίας
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Σε οτι αφορά εμένα πάντως, τα κουβεντιάζω συνέχεια με τον εαυτό μου. Μέχρι και τη στιγμή που ντύνομαι για εξόρμηση. Μόλις βρεθώ μπροστά στο ρέμα κάτι ενεργοποιεί το abs μου... :p

Στάλθηκε από συσκευή τηλεπικοινωνίας
Αυτό δεν είναι και κακό ;):ok:
 

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Ωραίο το βιντεάκι! Μπράβο σε όλους σας, είχε βαθμό δυσκολίας αλλά μια μέρα πρέπει να πάρουμε απόφαση να περνάμε αέρα (μάλλον) :friendship:
Έτσι, να ικανοποιηθεί και ο Vagelis64 που δεν έχει καταγράψει ούτε μια πτώση με την κάμερα του :roflmao:
 

MoNiker

ΑνεΜελος...
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Πανος
Μοτό
HUSQVARNA...sexy10 enduro
Παντως... θα ηθελα να δω τον τρελο-Vag 64 πως θα πηγαινε με το προηγουμενο πριονι του(husky 510)...:eek:.Ακομα θυμαμαι...περσι που προσπαθησα(το κουλαδι :p)να ακολουθησω το γρηγορο του ρυθμο και απλα...:stop:!!!
 

MoNiker

ΑνεΜελος...
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Πανος
Μοτό
HUSQVARNA...sexy10 enduro
Άστα ρε Π'ανο.... είχα ψιλοκαταλάβει απο τα φτερνίσματα, αλλά η φωτογραφία είναι ντοκουμέντο !!!
Εσυ αγορι μου χαραμιjεσαι με το ΤΑ...πανε να παρεις ενα KTM 950 adv το s... να κανεις...παπαδες :yew:
 

MoNiker

ΑνεΜελος...
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Πανος
Μοτό
HUSQVARNA...sexy10 enduro
Σε οτι αφορά εμένα πάντως, τα κουβεντιάζω συνέχεια με τον εαυτό μου. Μέχρι και τη στιγμή που ντύνομαι για εξόρμηση. Μόλις βρεθώ μπροστά στο ρέμα κάτι ενεργοποιεί το abs μου... :p

Στάλθηκε από συσκευή τηλεπικοινωνίας
Για αυτο δεν γουσταρω το abs...:pointu:
 
Top Bottom