Εκτακτη Πουροντουραδα 13/3

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Εμ όχι να έχω δυο αφίσες με τη μηχανή σου! Η επόμενη αφίσα θα είναι ευτυχισμένος XLG σε δοκιμαστική με μπλέ Tenere! :D
Κανω και σουζα για τη σχετικη φωτο αν ειναι να σε "φτιαξω" Στεφ :D :cool: Ασε που σ'εφτιαξα ηδη με τα σχολια και τη φωτο! :yew:
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
NTOKOYMENTOOOOOOO ολοι οι κρυφοι ποθοι βγηκαν στην επιφανεια..για να μην λετε μονο για τον Προεδρο...εδω κοιταχτε...αλλος...χαλια....αυτος ο τυπος μας τα εχει κανει τουμπανο με τα yamapa...ελεος ...
Το Γιαμαπα του "κατεμιζει" λιγο απο συμπεριφορα στο χωμα, περισοτερα στο τεστ ;)
 
Τελευταία επεξεργασία:

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Η φωτο ειναι πριν η μετα την τουμπα οταν το τενεκε αρνηθηκε να προχωρησει?
:thinking:Νομιζω με τα ειναι ...στο ισιαδι που βγαινει και ομορφο πολεμικο :friend:
Κακίες.... μα τι ζουλιάρης είσαι εσύ βρε!

Στείλε μου βρε παραπονιάρη και μια δική σου "πολεμική" να την ανεβάζω που και που να σε δείχνω! Έχεις; Εμ... δεν έχεις! :pointu:



Μιλησε ο BMWδακιας που θα παρει 800GS αλλα "θα βαλει το 650 Dakar στο σαλονι του για να το βλεπει!" :pointu:


Εκτιμουμε τα ικανα μηχανακια ολων των εταιριων, Ευαγγελε :) Αλλα το χαμογελο "ευτυχιας" ητανε must ρε φιλε, ο Γατουλης εκανε τα παντα και μουδωσε το μηχανακι του για να βγω εγω στο βουνο, και να μη μου αρεσε παλι τετοιο χαμογελακι θαριχνα οταν μ'εβαλε να ποζαρω ;)
Γιώργο μου πόσο σωστά είναι αυτά που λες!
Καμιά φορά δίνουμε μεγαλύτερη σημασία στα άψυχα από ότι στα έμψυχα!
Ένας καλός φίλος που σε νοιάζεται είναι σημαντικός, όχι η μηχανή του, όχι η μηχανή σου, όχι οι μηχανές μας!
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Ωραία τα videάκια αλλά το παράπονο μου θα το πω.... Έχει να κάνει με την μοναξιά του πρωτοπόρου....
Γιατί όποιος περνάει πρώτος τα εμπόδια δεν καταγράφεται ποτέ ? Ε ?
Γιατί είναι Τ Ε Ρ Α Σ Τ Ι Ο Σ ρε φίλε...2 ΜΕΤΡΑ παληκάρι...και δεν χωράει στο καρέ. :D


Κωστή, ειρωνικό είναι το σχόλιο περί φλαταδούρας κλπ... Συνήθως εννοώ τα ακριβώς αντίθετα ! ;)
Ναι βρε ,κι εγώ πλάκα κάνω ακριβώς για τον ίδιο λόγο. ;)


Η φωτο ειναι πριν η μετα την τουμπα οταν το τενεκε αρνηθηκε να προχωρησει?
:thinking:Νομιζω με τα ειναι ...στο ισιαδι που βγαινει και ομορφο πολεμικο :friend:
Το φτιαξες το ρδέλο σου ή ακόμα το'χεις να τσουλάει "βήχω κ ξεροβήχω σου κ@τUrw τον τοίχο" ??? :friend:
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Ωραία τα videάκια αλλά το παράπονο μου θα το πω.... Έχει να κάνει με την μοναξιά του πρωτοπόρου....
Γιατί όποιος περνάει πρώτος τα εμπόδια δεν καταγράφεται ποτέ ? Ε ?




Κωστή, ειρωνικό είναι το σχόλιο περί φλαταδούρας κλπ... Συνήθως εννοώ τα ακριβώς αντίθετα ! ;)
Γιατι ρε Παντελη τους ομορφους τους ζηλευουν...και εσυ πας και περνας ντουπ με τη μια...καντο ρε φιλαρακι λιγο δραματικο....φαε καμμια ψιλη τουμπα...πρωτη φιρμα θα γινεις...
 

MoNiker

ΑνεΜελος...
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Πανος
Μοτό
HUSQVARNA...sexy10 enduro
Γιατι ρε Παντελη τους ομορφους τους ζηλευουν...και εσυ πας και περνας ντουπ με τη μια...καντο ρε φιλαρακι λιγο δραματικο....φαε καμμια ψιλη τουμπα...πρωτη φιρμα θα γινεις...
Για του λογου του αληθες...κοιτα τι γινεται πισω απο την πλατη σου...
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Το καλο ερχεται...μετα τα τσιπουρα...
Δυστυχως εβαλα ενα φιλτρο για τους κραδασμους και την ποιοτητα την εστειλε αδιαβαστη:UH:
 
Τελευταία επεξεργασία:

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Η φωτο ειναι πριν η μετα την τουμπα οταν το τενεκε αρνηθηκε να προχωρησει?
:thinking:Νομιζω με τα ειναι ...στο ισιαδι που βγαινει και ομορφο πολεμικο :friend:
Κακίες.... μα τι ζουλιάρης είσαι εσύ βρε!

Στείλε μου βρε παραπονιάρη και μια δική σου "πολεμική" να την ανεβάζω που και που να σε δείχνω! Έχεις; Εμ... δεν έχεις! :pointu:
Ελα ΣΤΦ ,να ....ΜΥΓΔΑΛΑ. :D



Αυτές είναι οι "πολεμικές" του κονκοςςςςςς. :p
Ο κόσμος γύρω του ,είναι απο αγάπη και όχι για βοήθεια ,μην παρεξηγείς την παρουσία τους.
:friend:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Για του λογου του αληθες...κοιτα τι γινεται πισω απο την πλατη σου...
Άστα ρε Π'ανο.... είχα ψιλοκαταλάβει απο τα φτερνίσματα, αλλά η φωτογραφία είναι ντοκουμέντο !!!
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Είδα πως σας δυσκόλεψε λίγο το πρώτο ρεματάκι. Έχω την αίσθηση πως την προηγούμενη φορά ο Χριστόφορος είχε περάσει πιο άνετα....
Μας??Δεν ξερω αδερφε εγω ειμαι κουλος ετσι κι αλλιως...και πεζοδρομιο να ανεβω ζοριζομαι...και ζαλιζομαι...τα αφηνω για εσας τους εμπειρους τα δυσκολα..:wacky::roflmao:;)
 

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally
τα ρεματακια στο 12' και στο 18' τα ειχα μπαζωσει με τα χερακια μου πριν ενα μηνα περιπου οταν εκανα αναγνωριστικη με το τετρακινητο.στο πρωτο ολες οι κοτρωνες που βρισκονται στη μια μερια τις τοποθετησα για να μην γλιστρησει παραπανω απο οτι ειχε ηδη γλυστρησει με σπινιαρισμα και υπηρχε ο κινδυνος να φυγει ο κωλος προς τα κατω και να τουμπαρει...1 ωρα εφαγα εκει
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Δειτε και τα περασματα....
Ωραίο το βιντεάκι! Μπράβο σε όλους σας, είχε βαθμό δυσκολίας αλλά μια μέρα πρέπει να πάρουμε απόφαση να περνάμε αέρα (μάλλον) :friendship:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Ωραίο το βιντεάκι! Μπράβο σε όλους σας, είχε βαθμό δυσκολίας αλλά μια μέρα πρέπει να πάρουμε απόφαση να περνάμε αέρα (μάλλον) :friendship:
:pointu:
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Ωραίο το βιντεάκι! Μπράβο σε όλους σας, είχε βαθμό δυσκολίας αλλά μια μέρα πρέπει να πάρουμε απόφαση να περνάμε αέρα (μάλλον) :friendship:
Εμένα που το πέρασα αέρα με τον Τενεκέ ,δεν με κινηματογράφησε ο σκηνοθέτης.:waiting:
...ή μήπως μ'έκοψε στο μοντάζ για να μην στεναχωρήσει τον μέντορά του τον κονκοςςςςςς...:thinking:


Θα συγκροτήσω Εξεταστική Των Πραγμάτων Επιτροπή ,και το μαχαίρι θα φτάσει στο κόκκαλο !!!
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Ξέρω κι ένα καλό με τον Τοτό! :rolleyes::roflmao:

Όχι δεν εννοώ αυτό....
Απλώς 2 εβδομάδες πριν τα έλεγα εγώ. Δε μιλάω πάλι... Βρείτε οι πουρο-ντούροι μοναχές σας:D:laugh:
 
Reactions: STF
Top Bottom