Εκτακτη Πουροντουραδα 13/3

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Χαριτωμεναααα που ειμαστε....τραλαλαλα
Ρε Γατε .....μου πηρες το 20ρικο να μην εμφανισεις την φωτο και την εβαλες? Το προφιλ μας ειναι σκληροι εντουραδες....ρεεεεε ολα στην φορα? Ρουφιανεεεε χαχα
Φιλαράκι δεν θυμάσαι καλά.
Μου πες θα μου το δώκεις μετα το 20αρικο κ καλα να μην μας δούνε...κ μετά εκανες την πάπια.
Τώρα θα υποστείς τις συνέπειες. :p
 

Sevax

Πλανόδιος
Περιοχή
Νεα Σμυρνη
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
F800 Κορωνέικο
:arghh::arghh::arghh::arghh:
To κ3ρατο μου μεσα….
Εγώ τώρα συνήλθα απο εχθές το βράδυ που της ειπα οτι θα πάω το πρωι βόλτα….
Ποια παντόφλα …??? Ποιοοο τσόκαρο ….???
Πιάνει την εντουρόμποτα και μου την φέρνει στο κεφάλι…:blackeye::hungover:
Με έχει δεμένο στο μπαλκόνι … ουτε για κατούρημα δε με εχει βγάλει…

"Αν θες λάσπες και μ@λ@κιες να παίξεις με τις γλάστρες… Εχουμε πολλές …."

Μπράβο σε όλους σας!!!!
:hailbig:
Ελπίζω στο επόμενο να είμαι μέσα.
 

MoNiker

ΑνεΜελος...
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Πανος
Μοτό
HUSQVARNA...sexy10 enduro
Πραγματικα δεν εχω λογια...το παρεακι εχει φτασει σε αλλο level...σε ολους τους τομεις...:hailbig:...με οποιον Δασκαλο καθησεις...τετοια εντουραδα...θα μαθεις...;)Παντως αν καποια εταιρεια θελει να βγαλει σοβαρο ον\οφ ας μας το στειλει για test-ride...:yew:.Αν και δεν ημουν στα καλα μου σημερα το πρωι...:(...με...φτιαξατε...:).Η καλυτερη βολτα...μεχρι την επομενη...:ok:...:friendship::friendship::friendship::friendship::friendship:
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Μετά από δεκάδες PouroDur-άδες και εκατοντάδες σχόλια σε 2-3 forum... επιτέλους έχουμε την ευτυχέστερη φωτό του XLG!
(η φωτογραφία κρατήθηκε για το αρχείο μου)




Στο 1ο βιντεάκι μια χαρά τα λέει ο XLG :D:D:D

Στο 2ο βιντεάκι έχω κλάσει στα γέλια με τον @Padis που σήκωσε το 950 (δεν πρόλαβε καν να πέσει η μηχανή) και έμοιαζε σε μέγεθος σαν Z-ετάκι! :p:p:p
 
Τελευταία επεξεργασία:

MoNiker

ΑνεΜελος...
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Πανος
Μοτό
HUSQVARNA...sexy10 enduro
Μετά από δεκάδες PouroDur-άδες, εκατοντάδες σχόλια σε 2-3 forum, έχουμε την ευτυχέστερη φωτό του XLG!







Στο 1ο βιντεάκι μια χαρά τα λέει ο XLG :D:D:D

Στο 2ο βιντεάκι έχω κλάσει στα γέλια με τον @Padis που σήκωσε το 950 και έμοιαζε σε μέγεθος σαν Z-ετάκι! :p:p:p
Υπαρχουν...και αλλες...φωτο και με αλλα μοτο... Το χουμε ξαναπει...το χερι του Θεου...
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Υπαρχουν...και αλλες...φωτο και με αλλα μοτο... Το χουμε ξαναπει...το χερι του Θεου...
Μόνο αυτή όμως έχει σημασία!!! :yew::friendship:
 
Τελευταία επεξεργασία:

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Μετά από δεκάδες PouroDur-άδες και εκατοντάδες σχόλια σε 2-3 forum... επιτέλους έχουμε την ευτυχέστερη φωτό του XLG!
(η φωτογραφία κρατήθηκε για το αρχείο μου)

Κάν'την κι αυτήν αφίσα κ κρέμα την δίπλα στην άλλη. :laugh:
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Κάν'την κι αυτήν αφίσα κ κρέμα την δίπλα στην άλλη. :laugh:
Εμ όχι να έχω δυο αφίσες με τη μηχανή σου! Η επόμενη αφίσα θα είναι ευτυχισμένος XLG σε δοκιμαστική με μπλέ Tenere! :D
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Ωραία τα videάκια αλλά το παράπονο μου θα το πω.... Έχει να κάνει με την μοναξιά του πρωτοπόρου....
Γιατί όποιος περνάει πρώτος τα εμπόδια δεν καταγράφεται ποτέ ? Ε ?



Ρε μάγκες...να ρωτήξω κάτι...Εμένα ,με είδε κανείς σήμερα ? ή είχα πάει σε άλλη βόλτα...:thinking:
Κωστή, ειρωνικό είναι το σχόλιο περί φλαταδούρας κλπ... Συνήθως εννοώ τα ακριβώς αντίθετα ! ;)
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Vroooooooom!!!

Στην άκρη γατάκια!!!

Η φωτο ειναι πριν η μετα την τουμπα οταν το τενεκε αρνηθηκε να προχωρησει?
:thinking:Νομιζω με τα ειναι ...στο ισιαδι που βγαινει και ομορφο πολεμικο :friend:
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
NTOKOYMENTOOOOOOO ολοι οι κρυφοι ποθοι βγηκαν στην επιφανεια..για να μην λετε μονο για τον Προεδρο...εδω κοιταχτε...αλλος...χαλια....αυτος ο τυπος μας τα εχει κανει τουμπανο με τα yamapa...ελεος ...




 
Τελευταία επεξεργασία:

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
:friendship:
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Κοιτα χαμογελο ευτυχιας ο hondakias...
Μιλησε ο BMWδακιας που θα παρει 800GS αλλα "θα βαλει το 650 Dakar στο σαλονι του για να το βλεπει!" :pointu:


Εκτιμουμε τα ικανα μηχανακια ολων των εταιριων, Ευαγγελε :) Αλλα το χαμογελο "ευτυχιας" ητανε must ρε φιλε, ο Γατουλης εκανε τα παντα και μουδωσε το μηχανακι του για να βγω εγω στο βουνο, και να μη μου αρεσε παλι τετοιο χαμογελακι θαριχνα οταν μ'εβαλε να ποζαρω ;)
 
Top Bottom