Εντυπωσεις εορταστικης πουροντουραδας 18/12/16

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black



Το LC του Πάνου @Trelos166 ;)

Κουκλι το μηχανάκι κι ο Πανος μάλλον στην 1η του μαζί μας. Εγώ πάντως, σήμερα τον γνώρισα και χάρηκα πολύ και για πολλούς λόγους ;):ok::ok::ok:
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Πέρασα τέλεια!!!
Τί κι αν ή θερμοκρασία ήταν χαμηλή... Τί κι άν λίγο παγωμένο χιονάκι μας έκοψε την επέλαση για την αρβανιτσα... Ήταν μία καταπληκτική πουροντουραδα . Το μόνο μελανό σημείο ο τραυματισμός του Κωστα, (γατάκι περαστικά!!!). Χαρηκα που είδα παλιούς... Χάρηκα πού γνώρισα νέους!
Άντε να ξαναβρεθουμε και να περνάμε καλά!!!

Στάλθηκε από το Nexus 5X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Trelos166

Greco TheRider
Περιοχή
Planet Earth
Όνομα
Παν
Μοτό
R1200 GSA
Πολύ ωραία εντουράδα. Χάρηκα που σας γνώρισα . Και του χρόνου με υγεία!Περαστικά στον @el-Gatto .

Θοδωρή @forester χάρηκα διπλά !!!
@mitch περιμένω με ανυπομονησία τις φωτό σου! :thanx:
Καλές γιορτές .
 
Τελευταία επεξεργασία:

mitch

Μέλος
Περιοχή
Πιτσουνι Σιτυ
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS ADV
Suzuki drz400s
Honda VT250Z
Ηταν μια πολυ ωραια βολτα. Απο ολα ειχε. Χαρηκα πολυ με ολους αλλα ιδιετερα που γνωρισα και τον κονκοστ και πλεον ειμαι βεβαιος οι αυτοι οι πουροντουροι ειναι παλικαρια. Ενας κι ενας. Χερεσαι να βολταρεις μαζι τους και το μονο σίγουρο ειναι οτι θα περασεις καλα. Ευχαριστουμε παλικαρια για τις βολτες, το ατελείωτο χαβαλέ, οπως και για τις γνωσεις και τις εμπηριες που χαριζετε σε εμας τους νεοντουρους.

Βαγγελη. Εγω ακολουθω τα βηματα σου αγορι μου με αγνες προθεσεις. Αλλα δε σε φτανω....


Θέλω να ευχαριστήσω ιδιαίτερα και τον Δημητρη@ mitch....γιατί έκανε ότι κάνω εγώ στις βόλτες μας με την nikon.
Σταματούσε και τραβουσε συνεχώς φωτο και θα έχει τρομερό υλικό.
Είναι και Καλιτεχναρα....οπότε θα χορτασουμε φωτο
Γειά σου μητσακο...



advφον
Δικη μου η ευχαριστιση Κωστα. Το ξερεις οτι η φωτογραφια ειναι παθος. Και οταν συνδιαζεις δυο αγαπες μαζι (μοτοσυκλετα+φωτογραφια) τι αλλο να ζητησεις.

(Βεβαια στην προκειμενη περιπτωση φωτο δεν εχει. :D:D:D. Κρασαρε το πισι μου :mad::mad::mad: και θα παει σε λιγο στο γιατρο οποτε θα αργησουν λιγο. Ολο το βραδυ χθες δε μπορεσα να το φτιαξω :(:(:()


.......αν και οι του Κονκοστ-σχολη...διψαγαμε για λιγο χωμα-λασπη-χιονι παραπανω...:dnl:
Αυτο. Ναι ρε φιλε. Ηθελε λιγο ακομα. :yew::yew::yew:

Να πω οτι η μερα έκλεισε στα διοδια αφιδνων με τρελο γελιο, λιωσαμε δηλαδη, με τους πουροντουρους σε τρελα κεφια για τρολλαρισμα. Υπαρχει βιντεο. Μηνετε συντονισμενοι :p:p:p:p:p
 
Τελευταία επεξεργασία:

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Μερικές από την action....σε αναμονή τις καλές του Δημήτρη

Ξεκινήσαμε με τις γνωστές μαλακωσιες παρέα με τους κυνηγούς









advφον
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Συνεχίσαμε...με γαρνιτουρα πάγου σερβιρισμενο πάνω σε γρασίδι και την ατυχία του Γάτου



Και πιάσαμε το πρώτο χιονισμενο βουναλακι









advφον
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Και άρχισε η λασπουρια από χαμηλά και οι χοροί.....
Και τα τουμπιδια και η βοήθεια φυσικά
Η βοήθεια που μας φέρνει πιο κοντά......εμάς τα χωματινα αγόρια

















advφον
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Και οι μισοί έφυγαν για Αθήνα και οι υπόλοιποι τσακισαμε κάτι αρνια.....γιατί και εμείς τρώμε και μάλιστα πολύ, αλλά αφού έχουμε χαλάσει τα λάστιχα μας και τα κοκκαλα μας



advφον
 
Top Bottom