Εντυπωσεις εορταστικης πουροντουραδας 18/12/16

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
ΛΕΛΟ...γαντια...:brr:

Η α π ό λ υ τ η λύση για βροχη/κρύο κλπ !!!!

Χαλάει το πρεστίζ, οπότε για να υιοθετήσει κανείς τέτοια λύση, πρέπει να είναι αρκούντως σερνικός ;) Δεν κάνει για όλους το λελόγαντο!!!
 

Gio_Diego_950_ADV

Μέλος
Περιοχή
Λιδωρίκι Φωκίδας
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
KTM_950_Adventure
Δεν μασαω λεει ο Diego...που να ξερε...:D:p:laugh:
Χαχαχαχα...εγω την επομενη που θα παμε χιονι θα ερθω με τον αγροτη..η με λαστιχο με καρφια..παει το κατεμακι μου...
:brr:
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Μπράβο ρε παιδιά, μάχιμοι όπως πάντα. :)

Κώστα περαστικά, ευχομαι να μην είναι κάτι σοβαρό.
 

Gio_Diego_950_ADV

Μέλος
Περιοχή
Λιδωρίκι Φωκίδας
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
KTM_950_Adventure
Η α π ό λ υ τ η λύση για βροχη/κρύο κλπ !!!!

Χαλάει το πρεστίζ, οπότε για να υιοθετήσει κανείς τέτοια λύση, πρέπει να είναι αρκούντως σερνικός ;) Δεν κάνει για όλους το λελόγαντο!!!
Χαχαχαχα...πανο τι περιμενεις απο αναβατες που η εταιρια τους εχει βγαλει μηχανακι με κουβουκλιο για να μη βρεχονται και κρυωνουν..χαχαχαχα
Λελοεταιρια, λελοσελα,λελοανεσεις, το λελογαντι σε πειραξε??
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Ο Τεο προσπαθει να πεισει...τον Κωστα οτι ο δρομος ηταν απροπελαστος...:omg2:
Χα χα χα χα .... Είδες όμως? Λεγε λεγε το κοπελι, κάνει την γριά και θέλει !!!

Στάλθηκε από το Nexus 5X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

MoNiker

ΑνεΜελος...
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Πανος
Μοτό
HUSQVARNA...sexy10 enduro
Χαχαχαχα...πανο τι περιμενεις απο αναβατες που η εταιρια τους εχει βγαλει μηχανακι με κουβουκλιο για να μη βρεχονται και κρυωνουν..χαχαχαχα
Λελοεταιρια, λελοσελα,λελοανεσεις, το λελογαντι σε πειραξε??
Χαλαει το prestige αλλα προστατευει...:pointu:
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Χαλαει το prestige αλλα προστατευει...:pointu:
αυτο ηταν πολυ στρατηγικο κτυπημα
τα τσουκαλακια μας και σε αλλη παραλια !!!!!!!
ευγε νεε μου
 

Gio_Diego_950_ADV

Μέλος
Περιοχή
Λιδωρίκι Φωκίδας
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
KTM_950_Adventure
Για να μην υπαρχουν παρεξηγησεις...υπαρχει και το αντρικο...το εντουρο...
:pointu:
Αυτο ειναι για τον θοδωρη τον σερνικο..
:friend:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
ΛΕΛΟ...γαντια...:brr::ll:
του το ειχα πει εγω και μαλιστα πολλες φορες.......θα ξεφτιλιστουμε:UH:
Ηρθε η ωρα......ακου τα τωρα:agr:
 

MoNiker

ΑνεΜελος...
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Πανος
Μοτό
HUSQVARNA...sexy10 enduro
Ρε παλιοπαιδα, τι εχει γραφτει σ'αυτο νημα, μπηκα τωρα απο το πρωι και κοντεψε να μου βγει ο καφες που επινα απ'τη μυτη!!

:pointu: :pointu:
Εχασες...προεδρε...ο Κονκοστ πιο διψασμενος απο ποτε... πουρο-νεοντουραδα κλασικη και τα καλυτερα λελοτιμονια και οχι μονο παρεα...το advride στο μεγαλειο του:stm::stm::stm::brbq::brs:
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Εχασες...προεδρε...ο Κονκοστ πιο διψασμενος απο ποτε... πουρο-νεοντουραδα κλασικη και τα καλυτερα λελοτιμονια και οχι μονο παρεα...το advride στο μεγαλειο του:stm::stm::stm::brbq::brs:
Ναι, ναι, με ενημερωσε ο Κακο-Βαγγελης :ok: :cool: :D Μαλιστα μουπε οτι ειχε λυσαξει ο Κονκωστης και εφαγε μια χυμα κανοντας γκαζο-μαγκιες σε μια ασχημη λασπουρια οπου εγινε ολος καφε! :roflmao: :roflmao: Δε βλεπω φωτο απο τις πτωσεις ομως, μονο του Diego τις "εντριβες με κονιακ" στο κατεμι του βαλατε :rolleyes: :D Επισης ακουσα οτι επαληθευτηκε ακομη μια φορα οτι οταν αρχιζουν τα απροσμενα/δυσκολουτσικα, "οσο πιο ελαφρο τοσο πιο καλο" ;) (δυστυχως και στην πτωση στο γρασιδι-με-παγο του Γατου :()

Επιφυλασομαι για πουροντουραδα για το καλωσορισμα του νεου ετους στις 8 Γενναρη!! :yew:
 

Gio_Diego_950_ADV

Μέλος
Περιοχή
Λιδωρίκι Φωκίδας
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
KTM_950_Adventure
Εχασες...προεδρε...ο Κονκοστ πιο διψασμενος απο ποτε... πουρο-νεοντουραδα κλασικη και τα καλυτερα λελοτιμονια και οχι μονο παρεα...το advride στο μεγαλειο του:stm::stm::stm::brbq::brs:
Εγω τον λαμπρο δεν ειδα ακομα να κελαιδαει μεσα στο φορουμ και ανησυχω...θα χει βηχαλακι που τρεχε χτες μεσα στα κρυα..
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ναι, ναι, με ενημερωσε ο Κακο-Βαγγελης :ok: :cool: :D Μαλιστα μουπε οτι ειχε λυσαξει ο Κονκωστης και εφαγε μια χυμα κανοντας γκαζο-μαγκιες σε μια ασχημη λασπουρια οπου εγινε ολος καφε! :roflmao: :roflmao: Δε βλεπω φωτο απο τις πτωσεις ομως, μονο του Diego τις "εντριβες με κονιακ" στο κατεμι του βαλατε :rolleyes: :D Επισης ακουσα οτι επαληθευτηκε ακομη μια φορα οτι οταν αρχιζουν τα απροσμενα/δυσκολουτσικα, "οσο πιο ελαφρο τοσο πιο καλο" ;) (δυστυχως και στην πτωση στο γρασιδι-με-παγο του Γατου :()

Επιφυλασομαι για πουροντουραδα για το καλωσορισμα του νεου ετους στις 8 Γενναρη!! :yew:
Δεν ήθελα να το πω εγώ......αλλά αφού το μαρτυρισε ο "διαβολικος" :p
Αλλά ήταν στο χιόνι νομίζω και όχι στη λασπη



advφον
 
Top Bottom