Εστία Μαγειρέματος του πολυμήχανου Ταξιδιάρη.

N4pSt3R

Lost Balkaneros
Περιοχή
Ορεστιάδα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
BMW F800gs
ΕλΓκρέκο δεν ξέρω αν πέρνει αλλά ότι βρείς στο super-market που είναι βιδωτό και όχι με τρύπα τότε μπαίνει!!
 

zandesiro

3MA owner.
Περιοχή
Πολυγυρος Χαλκιδικης
Όνομα
zandesiro
Μοτό
ΧΤ600Ε,Typhoon 50,ST1300A
Παντως αν θελει καποιος κατι φθηνο ειναι και το ελ γκρεκο οχι ομως το κανονικο εχει βγει, ειναι ενα φορητο που διπλωνει και μπορεις να το εχεις μαζι σου.Ιδανικο για λιγοημερες ελληνικες και ευρωπαικες εξορμησεις!

Το μεγεθος φαίνεται στην πιο κατω φωτο...



:thinking:
 

tasosbob

Μέλος
Περιοχή
Εδεσσα
Όνομα
Τασος
Μοτό
Honda Transalp 650
Α καλα λες γιατι εχω το ακροφυσιο απο την MSR του αεριου και στο Ελ γκρεκο δε μπαινει, και επειδη δεν εχω δει φιαλη (δεν ετυχε) με πασο,αγχωθηκα λιγο!!!
Αν ψαχνεις βιδωτη φιαλη οχι ελ γκρεκο περα απο τα καταστηματα με ορειβατικα κτλ θα βρεις στα lidl,εχει βιδωτες φιαλες....
 

FEBU

Μέλος
Περιοχή
Άργος
Όνομα
Αγγελής
Μοτό
Suzuki DL 650 V-Strom
Εγώ έχω ένα σετ της Trangia που καίει φωτιστικό οινόπνευμα. Το βρίσκεις και στο τελευταίο παντοπωλείο του τελευταίου χωριού. Με ένα γέμισμα βράζεις ένα λίτρο νερό επί 50 λεπτά. Ε, δεν φτιάχνεις και στιφάδο στην κατασκήνωση!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

N4pSt3R

Lost Balkaneros
Περιοχή
Ορεστιάδα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
BMW F800gs
Εγώ έχω ένα σετ της Trangia που καίει φωτιστικό οινόπνευμα. Το βρίσκεις και στο τελευταίο παντοπωλείο του τελευταίου χωριού. Με ένα γέμισμα βράζεις ένα λίτρο νερό επί 50 λεπτά. Ε, δεν φτιάχνεις και στιφάδο στην κατασκήνωση!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Πολύ καλό KIT Και αν δεν κ΄σνω λάθος η εστίες με κάυσιμα διαφόρων εταιριων χωράνε στο άνοιγμα που έχει για την δικιά του εστία.
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Εγώ έχω ένα σετ της Trangia που καίει φωτιστικό οινόπνευμα. Το βρίσκεις και στο τελευταίο παντοπωλείο του τελευταίου χωριού. Με ένα γέμισμα βράζεις ένα λίτρο νερό επί 50 λεπτά. Ε, δεν φτιάχνεις και στιφάδο στην κατασκήνωση!
Ωραίος! Για πες καμιά λεπτομέρεια πχ τι διαμέτρου σκεύος χρησιμοποιείς και αν γίνεται βάλε και καμιά φωτογραφία για να καταλάβω σε ποιο προϊόν αναφέρεσαι.

Όσο για το αν φτιάχνεις στιφάδο στην κατασκήνωση... δεν έχεις δει τις (μοτο)κατασκηνώσεις που κάνουμε με τον ΣΥ.ΜΟ.ΣΚΑ. ;) :D :D
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Και τις ομελέτες...

σεντ φρομ κουζουλοφόν
 

FEBU

Μέλος
Περιοχή
Άργος
Όνομα
Αγγελής
Μοτό
Suzuki DL 650 V-Strom
Είναι το 25-1 UL που μπορείς να δεις στο trangia.se. Οποιοδήποτε κομμάτι όμως μπορείς να το πάρεις και ξεχωριστά, οπότε οι δυνατότητες να κάνεις το δικό σου σετ είναι πάρα πολλές. Όσο για τις χρήσεις και τις συνταγές, το YouTube είναι γεμάτο. Ψάξε για trangia stove κλπ και θα δεις.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

xaritos

Μέλος
Περιοχή
Κισσαμος Χανια
Όνομα
Χαριτος
Μοτό
Μπομπος ινοβα125 ΖΧ 250 08 ΖΧ 10 08

xurxes

"καφέ#αρκούδα"
Περιοχή
Salonika
Όνομα
Basil
Μοτό
KTM 690 ENDURO R
BMW R1200 GSA
Είναι το 25-1 UL που μπορείς να δεις στο trangia.se. Οποιοδήποτε κομμάτι όμως μπορείς να το πάρεις και ξεχωριστά, οπότε οι δυνατότητες να κάνεις το δικό σου σετ είναι πάρα πολλές. Όσο για τις χρήσεις και τις συνταγές, το YouTube είναι γεμάτο. Ψάξε για trangia stove κλπ και θα δεις.


Sent from my iPhone using Tapatalk

ωραιο concept!!!!!!! all in one

 

obelix

Μέλος
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
Kawasaki
Είσαι στην μέση του πουθενά...;
Δεν έχεις χώρο να κουβαλήσεις εστία μαγειρέματος...;
Έχεις πιει τα μπυρόνια σου και σε κόβει η λόρδα...;

Η λύση είναι είναι μπροστά στα μάτια σou!!!

Εύκολο, ελαφρύ, μικρό, τζάμπα, κρατάει πολύ. Θα φτιάξω ένα και θα το έχω στη μηχανή. Ποτέ δε ξέρεις....
 

Arisxios

Μέλος
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Αρης
Μοτό
Πατίνι
Πολύ καλό!!!
 

tattoopanther

★Zavarakatranemia
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδική
Όνομα
ΚρίστοΠαντέρα
Μοτό
R1200GS


Πάντως αυτό που ανέβασε στο πρώτο ποστ ο Χρήστος.. Μετά από προσωπικά πειράματα.. Εξενεπλαγην..:)
Έφτιαξα χορτοσούπα.. Ομελέτα.. Ελληνικό καφέ. Τσαγακι.. Και όλα σχετικά γρήγορα...πετάει. Το εργαλείο.. Χά..χα
Για όποιους κάνουν κάμπινγκ θα γίνει απαραίτητο εργαλείο με φαίνεται,,
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr


Πάντως αυτό που ανέβασε στο πρώτο ποστ ο Χρήστος.. Μετά από προσωπικά πειράματα.. Εξενεπλαγην..:)
Έφτιαξα χορτοσούπα.. Ομελέτα.. Ελληνικό καφέ. Τσαγακι.. Και όλα σχετικά γρήγορα...πετάει. Το εργαλείο.. Χά..χα
Για όποιους κάνουν κάμπινγκ θα γίνει απαραίτητο εργαλείο με φαίνεται,,
τι καυσιμο εβαλες μεσα ρε κεντιδια???
 
Top Bottom