Ε Ε Ερχεται!! ktm - yamaha - bmw?

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Καλοτάξιδη Άλεξ!Πολλά και ασφαλη ταξίδια και χλμ εύχομαι.Είναι η ΚΑΛΥΤΕΡΗ επιλογή.:friendship:
 

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat
Καλές βόλτες και όρθιες.!!!
 

NIKOLTSOS

Μέλος
Περιοχή
Omaha, NE (US) // Thessaloniki, (GR)
Όνομα
Νικόλας
Μοτό
TRIUMPH DAYTONA 675
KTM 640 ADVENTURE
DT 200 3ET
VULCAN 400
Το βλέπω και το ξαναβλέπω...
Πόσα χιλιόμετρα έχει??? 2? :D
Πένα είναι.... ούτε βριτρίνα έτσι...
Πες καμία πρώτη εντύπωση!!

Μια ποδιά θέλει...
Για τα στυλιστικά η καλύτερη πυγή είναι ο mahtosalas....

(αν και έχω δει άλλα δυο πολύ ωραία αλλά δεν μπορώ να εντοπίσω σε ποιους ανήκουν ακόμα...:ok:)

Με υγεία και πάλι...
:sneaky::ok:
 
Τελευταία επεξεργασία:

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Μην βάζετε φωτιές για κτμ διαολοι!! :-D Άμα συνεχίσετε δεν αργό να το δώσω για πορτοκαλί!! :-D
Να το δεις αυτο το αναποφασιστο ΑΜΕΣΑ...!Μπες σε ενα τοπικ παραδιπλα που μιλαει για γυναικες και διαβασε αποψεις παντρεμενων μηχανοβιων!!!...κοιτα να εισαι ΣΤΑΘΕΡΟΣ και ΑΠΟΦΑΣΙΣΤΙΚΟΣ σε αυτα που λες κ κανεις γιατι...αμα παντρευτεις την Μ@μησες,σε πατησε κατω ΣΤΕΓΝΑ!!!:D:roflmao::roflmao::roflmao:
 
Τελευταία επεξεργασία:

THANOSG

Μέλος
Περιοχή
ΛΑΡΙΣΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Όνομα
Θάνος
Μοτό
K1200GT
Καλοτάξιδο και είμαι σίγουρος ότι θα το καταευχαριστηθείς. Άλλωστε δεν πρέπει να ξεχνάμε πως το η διάθεση είναι αυτή που μας ταξιδεύει και όχι η μηχανή.
Το 800άρι είναι από τις καλύτερες επιλογές θεωρώ και θα το εκμεταλλευτείς όπως πρέπει !!!
 

Alexmak 125

Μέλος
Περιοχή
Αστακος, Αιτωλοακαρνανια
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
Derbi Senda DRD 125
BMW f800 gs (το προβληματικό)
Το βλέπω και το ξαναβλέπω...
Πόσα χιλιόμετρα έχει??? 2? :D
Πένα είναι.... ούτε βριτρίνα έτσι...
Πες καμία πρώτη εντύπωση!!

Μια ποδιά θέλει...
Για τα στυλιστικά η καλύτερη πυγή είναι ο mahtosalas....

(αν και έχω δει άλλα δυο πολύ ωραία αλλά δεν μπορώ να εντοπίσω σε ποιους ανήκουν ακόμα...:ok:)

Με υγεία και πάλι...
:sneaky::ok:
To μηχανάκι έχει 21 000 χλμ, το θέμα είναι όμως ότι θέλει πολύ δουλειά λόγω ότι ο προηγούμενος ιδιοκτήτης δεν την είχε σε σκεπασμένο χώρο και την έτρωγε ο ήλιος και η βροχή.. Μην σας γελάνε οι φωτογραφίες, θέλει μαζέματα.. Πχ σπάσμενες μανέτες, λάστιχα, αλυσίδα (πιθανός), τα πλαστικά από την δεξιά μεριά (τα γκρι) θέλουν βάψιμο γιατι τα έχει φάει ο ήλιος, οι διακόπτες (πιο πολύ οι κόκκινοι) έχουν ξεθωριάσει, ένα πάρα πολύ καλό καθάρισμα που πρέπει να αφιερώσω μία ολόκληρη μέρα, ο σκελετός από δεξιά πάλι λόγω του ήλιου είναι λίγο ξεβαμένος και θέλει συμμάζεμα, και γενικά πολλές άλλες λεπτομέρειες που θέλουν χρόνο και αυτή την περίοδο δεν έχω τίποτα από τα δυο! Αλλά έχω ένα f800 :D
 

Alexmak 125

Μέλος
Περιοχή
Αστακος, Αιτωλοακαρνανια
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
Derbi Senda DRD 125
BMW f800 gs (το προβληματικό)
Να το δεις αυτο το αναποφασιστο ΑΜΕΣΑ...!Μπες σε ενα τοπικ παραδιπλα που μιλαει για γυναικες και διαβασε αποψεις παντρεμενων μηχανοβιων!!!...κοιτα να εισαι ΣΤΑΘΕΡΟΣ και ΑΠΟΦΑΣΙΣΤΙΚΟΣ σε αυτα που λες κ κανεις γιατι...αμα παντρευτεις την Μ@μησες,σε πατησε κατω ΣΤΕΓΝΑ!!!:D:roflmao::roflmao::roflmao:
Ωχχ ωχχ ωχχ!!! 'Αστα δεν μπλέκω.. Άλλωστε τώρα έχω δυο γυναίκες να προσέχω.. Και με την καινούργια είναι μέχρι να την παντρευτώ και να της πάρω τον αέρα, μετά πιστεύω θα αρχίσει ένα καυτό πάθος μεταξύ μας! :D
 

Morfeas

ΜΟΤΟταξιδιώτης
Περιοχή
Athens-Alimos
Όνομα
Δημήτρης Κατσούλας
Μοτό
BMW R1200 GSA
Triumph scrambler 900
Μπράβο Βενιαμήν! έκανες εξαιρετική ...adv επιλογή!
σύντομα εύχομαι να γράψεις το πρώτο ταξιδιωτικό σου!
 

Μητσάρας

Μέλος
Περιοχή
Αιτωλικό
Όνομα
Μητσος
Μοτό
Ténéré XT660z

piaggio PX200
καλοριζικο και παλι.
επισης αν επιτρεπεται και θες,πες μας και ποσο σου πηγε το μαλλι..μιας και ενδιαφερομουν κ εγω για ενα τετοιο πριν καταληξω στο τενεκε.
εκανες την καλυτερη επιλογη,θα το δεις εν καιρο και θα σου φυγουν οι οποιες αμφιβολιες..
 

nikanthi

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νικος
Μοτό
fzs1000
Τώρα το είδα … καλοτάξιδο ρε!!!

Όσο για τα προβλήματα που σου έβγαλε… Τα προβλήματα λύνονται η μηχανή μένει!!
 

Pan-dvs

Μέλος
Περιοχή
Ιωαννινα
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
Gs 1200
Τώρα το είδα … καλοτάξιδο ρε!!!

Όσο για τα προβλήματα που σου έβγαλε… Τα προβλήματα λύνονται η μηχανή μένει!!
Ρε ασε τις κουβεντες .....εχεις ταξιδιωτικο να τελειωσεις.
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Ρε ασε τις κουβεντες .....εχεις ταξιδιωτικο να τελειωσεις.
Ε μα πες τα ντεεε...τριγυρναει στα τοπικ αντι να γραφει στο αλλο...ρε να μην εχει ενα παραθυρο ο ΠιΣις να το ανοιγεις να ριχνεις δυο τρια χαστουκια οταν πρεπει ρε πστη μου...:UH::p
 

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Καλορίζικο και καλοτάξιδο :friendship:




Προβλήματα; Τώρα δεν την πήρε;
Μάλλον αναφέρεται στα μαζέματα που χρειάζεται,ποστ Νο 386
To μηχανάκι έχει 21 000 χλμ, το θέμα είναι όμως ότι θέλει πολύ δουλειά λόγω ότι ο προηγούμενος ιδιοκτήτης δεν την είχε σε σκεπασμένο χώρο και την έτρωγε ο ήλιος και η βροχή.. Μην σας γελάνε οι φωτογραφίες, θέλει μαζέματα.. Πχ σπάσμενες μανέτες, λάστιχα, αλυσίδα (πιθανός), τα πλαστικά από την δεξιά μεριά (τα γκρι) θέλουν βάψιμο γιατι τα έχει φάει ο ήλιος, οι διακόπτες (πιο πολύ οι κόκκινοι) έχουν ξεθωριάσει, ένα πάρα πολύ καλό καθάρισμα που πρέπει να αφιερώσω μία ολόκληρη μέρα, ο σκελετός από δεξιά πάλι λόγω του ήλιου είναι λίγο ξεβαμένος και θέλει συμμάζεμα, και γενικά πολλές άλλες λεπτομέρειες που θέλουν χρόνο και αυτή την περίοδο δεν έχω τίποτα από τα δυο! Αλλά έχω ένα f800 :D
 
Top Bottom