Ε Ε Ερχεται!! ktm - yamaha - bmw?

Alexmak 125

Μέλος
Περιοχή
Αστακος, Αιτωλοακαρνανια
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
Derbi Senda DRD 125
BMW f800 gs (το προβληματικό)
Tι έγινε?
Το ματιάξαμε... :(?
Μάλλον δεν με αγαπάει, δεν εξηγείτε αλλιώς.. :( Εγώ προσπαθώ να το κάνω καινούργιο και αυτό μου βγάζει θέματα!
 

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Πιές του το αίμα να καταλάβει ποιός έχει το πάνω χέρι.Μην ξενερώνεις βρέ,όταν πέρνεις μεταχειρισμένη μοτό πρέπει να ασχοληθείς μαζί της,να την φέρεις στα μέτρα σου(δεν νομίζω να βγάλει και τίποτα άλλο δλδ,καινούργια πέρνεις και σου βγάζει θεματάκι),και ΝΑΙ έκανες την καλύτερη επιλογή(αν έπερνες ΚΤΜι μάλλον θα εγκατέλειπες το σπόρ μετά);):):friendship:
 

Alexmak 125

Μέλος
Περιοχή
Αστακος, Αιτωλοακαρνανια
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
Derbi Senda DRD 125
BMW f800 gs (το προβληματικό)
Πιές του το αίμα να καταλάβει ποιός έχει το πάνω χέρι.Μην ξενερώνεις βρέ,όταν πέρνεις μεταχειρισμένη μοτό πρέπει να ασχοληθείς μαζί της,να την φέρεις στα μέτρα σου(δεν νομίζω να βγάλει και τίποτα άλλο δλδ,καινούργια πέρνεις και σου βγάζει θεματάκι),και ΝΑΙ έκανες την καλύτερη επιλογή(αν έπερνες ΚΤΜι μάλλον θα εγκατέλειπες το σπόρ μετά);):):friendship:
εγώ πιστεύω ότι το ktm θα ήταν πιο σκληροπυρηνικό και χωρίς τόσα πολλά ψιψιψονια και κοκοψονια..
 

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
εγώ πιστεύω ότι το ktm θα ήταν πιο σκληροπυρηνικό και χωρίς τόσα πολλά ψιψιψονια και κοκοψονια..
... άκου που σου λέω,8 έχω αλλάξει;)
 

ckalfas

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Χρήστος
Μοτό
BMW R 1200 GSA
KTM 640 ADV
Yamaha Virago 250
εγώ πιστεύω ότι το ktm θα ήταν πιο σκληροπυρηνικό και χωρίς τόσα πολλά ψιψιψονια και κοκοψονια..
Ρε Άλεξ δεν το πουλάς να πάρεις το 690 που γουστάρεις..; Κι εσύ θα ηρεμήσεις και το μοτόρι θα σταματήσει να σε κάνει κόνξες...

Με το ζόρι παντρειά δεν γίνεται!:rolleyes:
 

Μητσάρας

Μέλος
Περιοχή
Αιτωλικό
Όνομα
Μητσος
Μοτό
Ténéré XT660z

piaggio PX200
αλεξ μη μασας ρε συ...
εχεις παρει και γαμω τα μεκανακια

εγω,για την ιστορια,σκεψου ειχα αλλαξει 3 τρομπες σε μηχανακι καινουριο αντιπροσωπιας.:rage:
πταισματα ειναι αυτα.
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
α...ειχα αλλαξει 3 τρομπες σε μηχανακι καινουριο αντιπροσωπιας.:rage:
πταισματα ειναι αυτα.
Αυτες οι τρομπες ταλαιπωρουν πολυ κοσμο και διαφορων "σχολων"...Τι διαλο,δεν αποφασιζουν οι εταιρειες να βαζουν καμμια επωνυμη να μην μας τα σπανε με πταισματα μεν που στα σπανε δε;...
 
Top Bottom