Η αναγέννηση ενός "Κυριαρχου"... Αμερικλανικου Dominator

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Ε το μαμήσατε το θρέντ.....ασταδιάλα


 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
ΕΜΕΙΣ Η ΟΜΆΔΑ ΤΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΧΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΝΆΓΚΗ ΝΑ ΤΙΜΉΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΑΓΑΠΗΜΈΝΟ ΜΑΣ ΓΚΑΙΝΤΗ ΘΑ ΤΕΛΕΣΟΥΜΕ ΤΡΙΣΑΓΙΟ ΣΤΗΝ ΜΝΉΜΗ ΤΟΥ ΣΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΉ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΌΛΑΒΕ ΝΑ ΚΆΝΕΙ. ΜΕΤΆ ΤΟ ΠΕΡΑΣ ΤΗΣ ΤΕΛΕΤΗΣ ΘΑ ΜΟΙΡΑΣΤΕΊ ΌΤΙ ΛΆΔΙ ΑΠΈΜΕΙΝΕ ΚΑΙ ΘΑ ΘΑ ΓΊΝΕΙ ΚΛΉΡΩΣΗ ΓΙΑ ΔΈΚΑ ΤΥΧΕΡΟΥΣ ΓΙΑ ΤΑ ΑΝΤΑΛΑΚΤΙΚΑ. Η ΠΑΡΟΥΣΊΑ ΣΑΣ ΕΊΝΑΙ ΕΠΙΒΕΒΛΗΜΕΝΗ.


Στάλθηκε από το ANE-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Εσάς τις κ@λοτεροριτες από την Χαλκίδα θα σας ταχτοποιησω το 3μερο του Αγίου πνεύματος.
Θα σας μείνει αξέχαστη η σκόνη του Γκάντι.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Τον έστειλα Τουρκία τον άλλον.... Και προχωραμε.

Θα το πω πριν τελειώσουμε.
Ο Γιώργος ο Γουλας από το Ροδαμοτο και φυσικά ο alekni, μου έχουν σταθεί δίπλα σε όλο αυτό παραπάνω από αδέρφια.
Θα πω και άλλα όταν τελειώσουμε.



Advphone....
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Γκάντι... Is back!!
Καθημερινές εξετάσεις 100 και κάτι χλμ μέχρι το advtroffy.
Αν είναι να τινάξει τα πέταλα θα το κάνει κοντά στη θάλασσα.
Η αλήθεια βέβαια είναι ότι δουλεύει άριστα.... Την τελευταία ώρα.



Advphone....
 

mxersraz

Βοσκός
Περιοχή
Κρήτη
Όνομα
Ορέστης
Μοτό
xrv750 , crf450
Γκάντι... Is back!!
Καθημερινές εξετάσεις 100 και κάτι χλμ μέχρι το advtroffy.
Αν είναι να τινάξει τα πέταλα θα το κάνει κοντά στη θάλασσα.
Η αλήθεια βέβαια είναι ότι δουλεύει άριστα.... Την τελευταία ώρα.



Advphone....

Ειδες που δεν παθαίνουνε τιποτα τα χόντα? Τα λέω εγώ! Αθάνατα κυριολεκτικά!! χαχα
Εύχομαι να είναι απροβλημάτιστος από δω και πέρα και προσοχή στα βασικά.
Καλοτάξιδος!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ειδες που δεν παθαίνουνε τιποτα τα χόντα? Τα λέω εγώ! Αθάνατα κυριολεκτικά!! χαχα
Εύχομαι να είναι απροβλημάτιστος από δω και πέρα και προσοχή στα βασικά.
Καλοτάξιδος!
Πήρα τα χαρτιά από το fmx... Πρώτη κυκλοφορία 2010 και η αλήθεια είναι ότι ακούγεται και δουλεύει αρκετά πιο διαφορετικά από το 1988.
Μακαρι να αντέξει στην πίεση.
 

mxersraz

Βοσκός
Περιοχή
Κρήτη
Όνομα
Ορέστης
Μοτό
xrv750 , crf450
Πήρα τα χαρτιά από το fmx... Πρώτη κυκλοφορία 2010 και η αλήθεια είναι ότι ακούγεται και δουλεύει αρκετά πιο διαφορετικά από το 1988.
Μακαρι να αντέξει στην πίεση.
Θα αντέξει x1000 την πίεση που περιμένεις!
Αν από το 88 δεν ειχαν γινει ουσιαστικες ανακατασκευές, το να πιει λαδι είναι πταίσμα. Απλά θέλει προσοχή, δε φτάνει μόνο το όνομα ;)
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Ο Κώστας gsmaniac το έχει αδικήσει το Honda. Για να δούμε από εδώ και πέρα τι θα γίνει...
Δε νομίζω πως ο Γκάντι -πριν περάσει στα χέρια του- είχε δεχθεί την αγάπη και προδέρμ που έχει δεχθεί το BMW τόσα χρόνια. Γιατί αν την είχε δεχθεί ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ να είχε καταλήξει έτσι. Το υπογράφει ένας ντεμέκ Yamaha-κιας.
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Αγαπητε αδελφε εν διαπασών Στεφανε, επετρεψε μου να συμπληρωσω οτι αυτο ισχυει για ολα τα μηχανακια! Αν ο αλλος το ποναει, δεν πα' να'ναι και Ιταλικος ματρακας, λελουδι θα το'χει!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ο Κώστας gsmaniac το έχει αδικήσει το Honda. Για να δούμε από εδώ και πέρα τι θα γίνει...
Δε νομίζω πως ο Γκάντι -πριν περάσει στα χέρια του- είχε δεχθεί την αγάπη και προδέρμ που έχει δεχθεί το BMW τόσα χρόνια. Γιατί αν την είχε δεχθεί ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ να είχε καταλήξει έτσι. Το υπογράφει ένας ντεμέκ Yamaha-κιας.
Το bmw έχει δεχθεί από εμένα 280000 χλμ, από τα οποία πάνω από 50000 είναι χωμάτινα και τα περισσότερα ασφάλτινα είναι δικαβαλο και τριβάλιτσο.
Δεν νομίζω ότι υπάρχει γιαπωνέζικο μοτέρ που θα αντέξει όλο αυτό.... Με μόνη αγάπη το προγραμματισμένο σέρβις.

Γελάει ο σοιχιρο.... Λεμεεεεεε :p
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Το bmw έχει δεχθεί από εμένα 280000 χλμ, από τα οποία πάνω από 50000 είναι χωμάτινα και τα περισσότερα ασφάλτινα είναι δικαβαλο και τριβάλιτσο.
Δεν νομίζω ότι υπάρχει γιαπωνέζικο μοτέρ που θα αντέξει όλο αυτό.... Με μόνη αγάπη το προγραμματισμένο σέρβις.

Γελάει ο σοιχιρο.... Λεμεεεεεε :p
Εισαι αδικος...συγκρινεις διαφορετικα μηχανακια με αλλο ιστορικο το καθενα !!!!
Τα VFR βγαζουν ανετα 300-400χιλ. χλμ...σε οποιεςδηποτε συνθηκες !!!!!
Ακομα κ μονοκυλινδρο DR650....ξερεις τον ιδιοκτητη εχει κ GS στη Ζαχαρω....εκανε 250χιλ. χλμ χωρις να εχει γινει ρεκτιφιε !!!!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Εισαι αδικος...συγκρινεις διαφορετικα μηχανακια με αλλο ιστορικο το καθενα !!!!
Τα VFR βγαζουν ανετα 300-400χιλ. χλμ...σε οποιεςδηποτε συνθηκες !!!!!
Ακομα κ μονοκυλινδρο DR650....ξερεις τον ιδιοκτητη εχει κ GS στη Ζαχαρω....εκανε 250χιλ. χλμ χωρις να εχει γινει ρεκτιφιε !!!!
Εγώ δεν ξέρω κανέναν με τόσα χλμ χωρίς άνοιγμα μοτέρ.
Γύρω στις 100000 κελαιδανε τα περισσότερα.... Και μιλάω για δικυλινδρα βαριά on off.
Τα μονοκυλινδρα ούτε στα όνειρα τους τα νούμερα αυτά....ιδιως τα αεροψυκτα.
Ο σοιχιρο είναι καλός στις λαδιερες.... Δεν είναι η αλήθεια αδικία.
 
Top Bottom