Η αναγέννηση ενός "Κυριαρχου"... Αμερικλανικου Dominator

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Νακανε ενα τετοιο η χοντα τωρα...

Ωραίο.. Αν το έβγαζε ο σοιχιρο θα το έδινε 13000 ευρα, ενώ τώρα με ένα ταληρακι το φτιάχνεις τουμπανο
Μπορεί να λέω και πολλά
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
gsmaniac ΕΔΩ ΕΙΣΑΙ !!!

Το τεπόζιτο είναι αυτό ακριβώς που φοράς ήδη.
Ο "Πύργος" (τσούζει €€€) είναι Universal κ υπάρχει ,όπως κ το φωτιστικό σώμα (καίει €€€) κ η ζελατίνα.
Τα πλαϊνά καπάκια είναι απλούστερη κατασκευή σε σχέση με την αντιγραφή των μαμά.
Το ψηλόφτερό είναι τΖάΜπα.
Και
Το σύνολο θα γ@μεί!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
gsmaniac ΕΔΩ ΕΙΣΑΙ !!!

Το τεπόζιτο είναι αυτό ακριβώς που φοράς ήδη.
Ο "Πύργος" (τσούζει €€€) είναι Universal κ υπάρχει ,όπως κ το φωτιστικό σώμα (καίει €€€) κ η ζελατίνα.
Τα πλαϊνά καπάκια είναι απλούστερη κατασκευή σε σχέση με την αντιγραφή των μαμά.
Το ψηλόφτερό είναι τΖάΜπα.
Και
Το σύνολο θα γ@μεί!
OK... Νεφρό.gr
Ειμαι σε κουβεντες
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
gsmaniac ΕΔΩ ΕΙΣΑΙ !!!

Το τεπόζιτο είναι αυτό ακριβώς που φοράς ήδη.
Ο "Πύργος" (τσούζει €€€) είναι Universal κ υπάρχει ,όπως κ το φωτιστικό σώμα (καίει €€€) κ η ζελατίνα.
Τα πλαϊνά καπάκια είναι απλούστερη κατασκευή σε σχέση με την αντιγραφή των μαμά.
Το ψηλόφτερό είναι τΖάΜπα.
Και
Το σύνολο θα γ@μεί!
Με αυτές τις νεκραναστάσεις έχω την εντύπωση ότι το δικό μου μόλις άρχισε να κάνει τα πρώτα του βήματα... :wacky:
Καλημέρες...!:happy:
 

stavrouliasp

Μέλος
Όνομα
Παντελής
Μοτό
DR800S
gsmaniac ΕΔΩ ΕΙΣΑΙ !!!

Το τεπόζιτο είναι αυτό ακριβώς που φοράς ήδη.
Ο "Πύργος" (τσούζει €€€) είναι Universal κ υπάρχει ,όπως κ το φωτιστικό σώμα (καίει €€€) κ η ζελατίνα.
Τα πλαϊνά καπάκια είναι απλούστερη κατασκευή σε σχέση με την αντιγραφή των μαμά.
Το ψηλόφτερό είναι τΖάΜπα.
Και
Το σύνολο θα γ@μεί!
Εγώ λέω ναι. Με τα λεφτά του μανιακ βέβαια, αλλά ναι.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Δεν ξέρω αν βάφεται το ντεπόζιτο όμως..
Έχω χορηγό το πουλι... Και είναι ρεφας και απλας.
Τα τεποζιτα δεν βάφονται, αλλά μπορούμε να παίξουμε σε μαύρους τονους
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Γιατί όσα έχουν βάψει, μετά από λίγο καιρό ξεφλουδανε.
Ίσως φταίει το καύσιμο από μέσα... Δεν γνωριζω
Αυτό είναι...
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Καταλαβαινεις γιατι ρωταω ετσι? Με εχει πιασει μανια, ψαχνω να βρω μονοκυλινδρο και τα ΝΧ ειναι μεσα στα υποψηφια. Δεν ανοιγω θεμα γιατι ο μπαξες εχει απο 250αρια εως 800αρια, και απο Μπιγκουλες έως Κουλουρακια...
 

pumba

Μέλος
Όνομα
pumba
Μοτό
Honda c50rr
Philips OneBlade
Καταλαβαινεις γιατι ρωταω ετσι? Με εχει πιασει μανια, ψαχνω να βρω μονοκυλινδρο και τα ΝΧ ειναι μεσα στα υποψηφια. Δεν ανοιγω θεμα γιατι ο μπαξες εχει απο 250αρια εως 800αρια, και απο Μπιγκουλες έως Κουλουρακια...
ενας ελαφρωμενος μπιγκουλας με λιγο σκαλισμενο μοτερ ειναι κοντα στα 70 αλογα...
 

pumba

Μέλος
Όνομα
pumba
Μοτό
Honda c50rr
Philips OneBlade
gsmaniac el-Gatto καλο ειναι να μην ασχοληθειτε με την ουρα και να μειωσετε τη διαδρομη του μπροστινου, η οποια θα συνοδευτει απο τα καταλληλα ελατηρια για να δεσει το γλυκο
 

mxersraz

Βοσκός
Περιοχή
Κρήτη
Όνομα
Ορέστης
Μοτό
xrv750 , crf450
Ωραίο.. Αν το έβγαζε ο σοιχιρο θα το έδινε 13000 ευρα, ενώ τώρα με ένα ταληρακι το φτιάχνεις τουμπανο
Μπορεί να λέω και πολλά
Και το βασικότερο..... ΑΚΡΙΒΩΣ όπως το θες εσύ!!
oldschool offroad projects rules!


υ.γ. Κάποιο πουλάκι μου είπε επίσης πως με κατέβαζμα της κεφαλής στο ιδανικό squish, εκτός από αύξηση συμπίεσης και καλύτερης καύσης...... βελτιώνονται σημαντικά και όποια προβλήματα στα κοκοράκια... (το τι και το πως δεν έχω τις γνώσεις να το αναλύσω)

:friendship:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Καταλαβαινεις γιατι ρωταω ετσι? Με εχει πιασει μανια, ψαχνω να βρω μονοκυλινδρο και τα ΝΧ ειναι μεσα στα υποψηφια. Δεν ανοιγω θεμα γιατι ο μπαξες εχει απο 250αρια εως 800αρια, και απο Μπιγκουλες έως Κουλουρακια...
Αναλυτικές πληροφορίες για τους κυρίαρχους θα βρεις στο θέμα του μάστερ Λευκάδιος

Σε αυτό το θέμα είμαστε για δεσιμο
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Καταλαβαινεις γιατι ρωταω ετσι? Με εχει πιασει μανια, ψαχνω να βρω μονοκυλινδρο και τα ΝΧ ειναι μεσα στα υποψηφια. Δεν ανοιγω θεμα γιατι ο μπαξες εχει απο 250αρια εως 800αρια, και απο Μπιγκουλες έως Κουλουρακια...
KLX 650...?
 

mxersraz

Βοσκός
Περιοχή
Κρήτη
Όνομα
Ορέστης
Μοτό
xrv750 , crf450
Aυτο το βιντεο με στοιχειωνει 10 χρονια τωρα...

Στο τέλος του βίντεο η κλανιά και το νευρικό γέλιο που ακούγονται είναι ξεκάθαρα μεταφυσική παρέμβαση του Soichiro!! :roflmao:

 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom