ΚΤΜ 1090 ADVENTURE 2017

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Ξέρω, θα ξεκαρδιστείτε στα γέλια αλλά εγώ την αγγελία την βάζω να υπάρχει, αν κάποιος ψάχνει για 1090 ώστε όταν με το καλό φύγει, να πάω για Big Adventure :)

Λοιπόν, η μοτοσυκλέτα είναι εισαγωγή από Αγγλία και είναι σε άριστη κατάσταση με περίπου 36000χλμ. Πλήρες ιστορικό σέρβις και τελευταίο στα 32000χλμ Ελλάδα όπου και έγινε και σέρβις στα μπροστινά (δάκρυζε η μια τσιμούχα από ότι μου είπε ο πρώην ιδιοκτήτης) ενώ έβαλε και νέα μπαταρία. Λάστιχα Michelin Road 6 σε πολύ καλή κατάσταση, τακάκια εμπρος-πίσω περίπου στο 50-60%, αλυσιδογράναζα φαίνονται άριστα (δεν χτυπάει/κοπανάει η αλυσίδα, δεν έχει φθορά από την γλύστρα).

Η μοτοσυκλέτα διαθέτει:
Σέλες powerparts (όχι θερμαινόμενες)
θερμαινόμενα γκριπ
Πλαϊνες βαλίτσες ΚΤΜ
Βάση για πίσω βαλίτσα Givi
Κάγκελα SW Motech
Εξάτμιση Scorpion (υπάρχει και η μαμίσια)
Κεντρικό σταντ (δεν είναι στάνταρ στα 1090!!)
Φλασάκια led από 1290 (είναι απλά στο 1090)

Εννοείται, κάθε έλεγχος δεκτός καθώς κι εγώ τώρα το βλέπω και το κυκλοφορώ.

Τιμή 11000 ευρώ και το συζητάμε αν κάποιος δεν θέλει τις πλαϊνές βαλίτσες (αν και είναι κρίμα μιας και είναι με το ίδιο κλειδί).

Περισσότερες φωτογραφίες προσεχώς ή αν κάποιο παιδί ενδιαφερθεί μέσω Viber.

Ευχαριστώ!


 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Πρέπει να είναι η γρηγορότερη αγγελία όλων των εποχών.. Καλοπούλητη κ αυτή!! :friendship:
Ποια θα είναι η επόμενη ???
Καλά, το βάζω να υπάρχει και θα δούμε πότε θα πουληθεί γιατί δεν πολυκινούνται τα μτχ σε τέτοια χρήματα.

Όταν με το καλό φύγει, λέω να κινηθώ προς 1290SAS 2021+ με 2η επιλογή Triumph Tiger GT Pro ή Rally. Παίζει φυσικά και μην ανέβω τόσο σε χρήματα οπότε και να πάρω πάλι 1290 SAS 2017-19 που είχα και μου άρεσε.

Θα δούμε...
 

BlackArrow

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι Αττικής
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
Honda Africa CRF1000 DCT ( Η πρώην )
KTM 1190 Adventure
Όταν με το καλό φύγει, λέω να κινηθώ προς 1290SAS 2021+ με 2η επιλογή Triumph Tiger GT Pro ή Rally. Παίζει φυσικά και μην ανέβω τόσο σε χρήματα οπότε και να πάρω πάλι 1290 SAS 2017-19 που είχα και μου άρεσε.
Το 1290 είναι αρρώστια... όχι ότι το Tiger πάει πίσω.. με το καλό εύχομαι Γιώργο! μέχρι τότε καλοτάξιδο το νέο και καλές βόλτες.
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Με ξεπέρασες!!!
Σε πάω πολύ (αν και δεν σε ξέρω προσωπικά)
Είσαι δικός μου !!!
καλοταξιδο και με το καλό να φύγει γρήγορα :)
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Με ξεπέρασες!!!
Σε πάω πολύ (αν και δεν σε ξέρω προσωπικά)
Είσαι δικός μου !!!
καλοταξιδο και με το καλό να φύγει γρήγορα :)
Να 'μαστε καλά, την Κυριακή λέω να κάνω μια πρώτη βολτίτσα χωρίς βαλίτσες. Καμιά Επίδαυρο ίσως...

Ευκαιρία για to know us better, με τα ΚΤΜ η άβυσσος κτλ...
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Να 'μαστε καλά, την Κυριακή λέω να κάνω μια πρώτη βολτίτσα χωρίς βαλίτσες. Καμιά Επίδαυρο ίσως...

Ευκαιρία για to know us better, με τα ΚΤΜ η άβυσσος κτλ...
Πλέον το κατέβασμα της αγγελίας χωρίς να έχει προηγηθεί πώληση θα χρεώνεται... :friend::pointu:
 

Eliaskat

Μέλος
Όνομα
Elias
Μοτό
GS 1250ADV
Με το καλο να έρθει το επόμενο!!

o τίγρης βρυχάται μέχρι τα 200χαω....

Αν σου κάτσει την Κυριακή η βολτα ριξε συρμα !!
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Ρε αλήτες μηχανοβιοι,τώρα θα κατέβετε στα μέρη μου ,που έχω αγώνα στην Ναύπακτο?:(
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Το καλύτερο μηχανάκι που έχει φτιαχτεί από την κατεμ , κατεμε!!
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Το καλύτερο μηχανάκι που έχει φτιαχτεί από την κατεμ , κατεμε!!
Θα δούμε, οι πρώτες εντυπώσεις είναι θετικές. Απλά, λόγω κάλου στον εγκέφαλο, θέλω "μεγάλο"...
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Θα δούμε, οι πρώτες εντυπώσεις είναι θετικές. Απλά, λόγω κάλου στον εγκέφαλο, θέλω "μεγάλο"...
Η διαφορά με το 1290 είναι ότι μπορείς να το χούφτωσεις !
(Που λέει και ο Παπαγιαννόπουλος στην ελληνική ταινία).
Αν και το 1290 συνήθεια θέλει ( να το μάθεις!)
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Θα δούμε, οι πρώτες εντυπώσεις είναι θετικές. Απλά, λόγω κάλου στον εγκέφαλο, θέλω "μεγάλο"...
Αν καταφέρεις και το ξεπεράσεις αυτό θα δεις ότι έχεις ένα εργαλείο που καίει λίγο που δεν βγάζει προβλήματα και έχει τόση δύναμη ακριβώς αυτή που πρέπει και μπορεί να διαχειριστή κατά κάποιο τρόπο ο μέσος χρήστης
 
Top Bottom