ΚΤΜ 1090 ADVENTURE 2017

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Πέρα της πλάκας πόσοι από τον χώρο οι οποίοι έχουν πάνω από 75 άλογα στον πίσω τροχό μπορούν να τα χρησιμοποιήσουν όπως πχ τα λειτουργεί ο Μιμίκος στον Αιγιαννη Ρώσσο?
 

drogo

Μέλος
Περιοχή
Ωρωπος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Norden 901, EXC 4OO,
Πέρα της πλάκας πόσοι από τον χώρο οι οποίοι έχουν πάνω από 75 άλογα στον πίσω τροχό μπορούν να τα χρησιμοποιήσουν όπως πχ τα λειτουργεί ο Μιμίκος στον Αιγιαννη Ρώσσο?
Καλα, τον Μιμικο και με εντουρακι να ειναι, δεν τον πλησιαζεις και λογω ταχυτητας και λογω ψυχοσυνθεσης του... :cautious:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Καλα, τον Μιμικο και με εντουρακι να ειναι, δεν τον πλησιαζεις και λογω ταχυτητας και λογω ψυχοσυνθεσης του... :cautious:
Σιγά το κουλαδι



advphone
 

drogo

Μέλος
Περιοχή
Ωρωπος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Norden 901, EXC 4OO,
Πέρα της πλάκας πόσοι από τον χώρο οι οποίοι έχουν πάνω από 75 άλογα στον πίσω τροχό μπορούν να τα χρησιμοποιήσουν όπως πχ τα λειτουργεί ο Μιμίκος στον Αιγιαννη Ρώσσο?
Ολοι μας, εδω ειμαστε με μασκες, ειμαστε και ντροπαλοι... :wacky:
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Καλα, τον Μιμικο και με εντουρακι να ειναι, δεν τον πλησιαζεις και λογω ταχυτητας και λογω ψυχοσυνθεσης του... :cautious:
Εγώ τον φοβάμαι και με τα πόδια :laugh::roflmao::roflmao:
 

pumba

Μέλος
Όνομα
pumba
Μοτό
Honda c50rr
Philips OneBlade
Πέρα της πλάκας πόσοι από τον χώρο οι οποίοι έχουν πάνω από 75 άλογα στον πίσω τροχό μπορούν να τα χρησιμοποιήσουν όπως πχ τα λειτουργεί ο Μιμίκος στον Αιγιαννη Ρώσσο?

Καθε φορα που ανοιγεις το γκαζι τερμα παντως, το αξιοποιεις με τον ακριβως ιδιο τροπο οπως το αξιοποιει οποιοσδηοτε αλλος αναβατης, ερασιτεχνης η επαγγελματιας αγωνιζομενος
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Καθε φορα που ανοιγεις το γκαζι τερμα παντως, το αξιοποιεις με τον ακριβως ιδιο τροπο οπως το αξιοποιει οποιοσδηοτε αλλος αναβατης, ερασιτεχνης η επαγγελματιας αγωνιζομενος
Μην του δίνεις σημασία, δεν έχει δει τέτοια χαρά στα σκέλια του
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Καθε φορα που ανοιγεις το γκαζι τερμα παντως, το αξιοποιεις με τον ακριβως ιδιο τροπο οπως το αξιοποιει οποιοσδηοτε αλλος αναβατης, ερασιτεχνης η επαγγελματιας αγωνιζομενος
Είναι τρομακτικό να βλέπεις να σε περνάει κάποιος σε στροφή που τα έχεις δώσει όλα από επίπεδο εμπειρίας τόλμης κλπ με το ίδιο μηχανάκι με σένα σαν σταματημένο με μια τεχνική και χάρη που να σε κάνει να σταματάς να ανάβεις τσιγάρο και να σκέφτεσαι αυτό που είδες αν είναι αλήθεια ,αν μπορεί να γίνει η είναι φαντασία

ΥΓ
Βγαίνοντας με σούζα από την στροφή παίρνοντας την επόμενη κατηφορική στροφή με σούζα
 

pumba

Μέλος
Όνομα
pumba
Μοτό
Honda c50rr
Philips OneBlade
Είναι τρομακτικό να βλέπεις να σε περνάει κάποιος σε στροφή που τα έχεις δώσει όλα από επίπεδο εμπειρίας τόλμης κλπ με το ίδιο μηχανάκι με σένα σαν σταματημένο με μια τεχνική και χάρη που να σε κάνει να σταματάς να ανάβεις τσιγάρο και να σκέφτεσαι αυτό που είδες αν είναι αλήθεια ,αν μπορεί να γίνει η είναι φαντασία

Ειναι τρομακτικο σιγουρα να το βλεπεις αυτο, προσπεραση σε στροφη απο τυπους με κομπλεξ και μικρα τσουτσουνακια που προσπαθουν να αποδειξουν κατι στο δρομο που δε τους το ζητησε κανεις. Στην σταση για τσιγαρο που λες, αν εχουν σταματησει και αυτοι εκει και δεν εχει καμερες και κοσμο τριγυρω, μπορεις να κανεις πολλα πραγματα πανω τους.

Στο δρομο εχω παψει εδω και πολλα χρονια να ενδιαφερομαι για το τι κανουν οι αλλοι αναβατες σε επιπεδο οδηγικων ικανοτητων και ασχολουμαι αποκλειστικα με το πως να περναω εγω καλα. Προσωπικα πλεον, την βρισκω με μετριες/σβελτες ταχυτητες στις στροφες οι οποιες ειναι σβελτες αλλα ταυτοχρονα να υπαρχει και περιθωριο αντιδρασης, και τη βρισκω επισης με τη μεγιστη δυνατη επιταχυνση μεχρι +20 +30 απο το μεγιστο επιτρεπτο οριο ταχυτητας.
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Ειναι τρομακτικο σιγουρα να το βλεπεις αυτο, προσπεραση σε στροφη απο τυπους με κομπλεξ και μικρα τσουτσουνακια που προσπαθουν να αποδειξουν κατι στο δρομο που δε τους το ζητησε κανεις. Στην σταση για τσιγαρο που λες, αν εχουν σταματησει και αυτοι εκει και δεν εχει καμερες και κοσμο τριγυρω, μπορεις να κανεις πολλα πραγματα πανω τους.

Στο δρομο εχω παψει εδω και πολλα χρονια να ενδιαφερομαι για το τι κανουν οι αλλοι αναβατες σε επιπεδο οδηγικων ικανοτητων και ασχολουμαι αποκλειστικα με το πως να περναω εγω καλα. Προσωπικα πλεον, την βρισκω με μετριες/σβελτες ταχυτητες στις στροφες οι οποιες ειναι σβελτες αλλα ταυτοχρονα να υπαρχει και περιθωριο αντιδρασης, και τη βρισκω επισης με τη μεγιστη δυνατη επιταχυνση μεχρι +20 +30 απο το μεγιστο επιτρεπτο οριο ταχυτητας.
Εγώ πραγματικά τον χάρηκα θαύμασα την αρμονία όλης της κίνησης
Άνθρωπος μηχανή ήχος δρομος σε μια τέλεια σύνθεση
Στα δικά μου μάτια επειδή μέχρι τώρα το βλέπω μπροστά μου είναι σαν μια καταπληκτική μελωδία σαν ένας φανταστικος σε ομορφιά πίνακας
Ναι ασύλληπτη στιγμή κατεμε και μέχρι τώρα το θεωρώ σπουδαίο προσωπικό γεγονός
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Επαγγελματίας είναι ο Μιχάλης, με καμμία 30ρια κιλά σίδερα μέσα του, για να φτάσει σε αυτό το επίπεδο....δεν χρειάζεται σύγκριση με μέσο αναβατη
 
Top Bottom