Καλυψη αναγκών προτυπου νηπιοτροφειου καλλιθεας

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Ρε παλικαρια, με εχετε συγκινήσει!!! Για εμάς μπορεί να είναι μια μανετα λιγότερη, αλλά η σουμα στο συνολο της μετράει και κάνει τη διαφορά.
Σας είπα και στη πρωτη παραγραφο. Αν θέλετε κ εσεις θα το ξανακάνουμε. Κάθε μήνα έχουν ανάγκη τα ιδρύματα. Έλεγα τέλος Γενάρη αρχές Φλεβάρη μήπως βοηθούσαμε και τη στέγη θηλέων παλαιου Φαλήρου Άγιος Αλέξανδρος που φιλοξενεί 15 κορίτσια. Και λέω τότε γιατί είναι μια περιοδος νεκρή που κανείς δεν σκέφτεται τέτοιου είδους βοήθειες.δυστυχώς να γνωρίζετε πώς το κράτος δεν βοηθάει τα ιδρύματα τα οποία κατά βάση ζουν από εισφορές και δωρεές ιδιωτών.σκεφτείτε λοιπόν μόνο τις καθημερινές ανάγκες σε φαγητό τόσων παιδιών
Να σας πω επίσης για την επίσκεψη με τις μηχανές που προτεινατε. Δυστυχώς το παρον υγειονομικό πρωτοκολο δεν μας το επιτρέπει, αλλά μας είπαν ότι με την πρωτη ευκαιρία να το οργανώσουμε να επισκεφτουμε τα πιτσιρικια θα χαρουν πολυ.
Να σας πω επίσης ότι τα παιδια χαίρονται με το κάθε τι που λαμβάνουν, τα βλέπεις ότι πραγματικα σ ευχαριστουν για όσα τους προσφερεις. Εμένα μου δίνουν μεγάλη χαρά όταν έρχονται χαμογελάνε μου φέρνουν ζωγραφιές και μου δείχνουν την αγάπη τους. Με την πρωτη ευκαιρία να παμε μαζί όσοι θέλετε να τα δουμε απο κοντά
Δημήτρη...
ΟτΑν κάνεις Δώρο ,με την Καρδιά σου ,μια μανέτα ,σήμερα
το Σύμπαν θα φροντίσει ,να πάρεις Δώρο μια κομπλέ Ακτινική Τρόμπα BREMBO ,αύριο
Διαπιστωμένο πολλάκις !

Αφού ασχολείσαι...όταν κ όποτε γνωρίζεις ανάγκες ,δίνε σήμα. :ok:
 
Τελευταία επεξεργασία:

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Δημήτρη...
Αν κάνεις Δώρο ,με την Καρδιά σου ,μια μανέτα ,σήμερα
το Σύμπαν ,θα φροντίσει να πάρεις Δώρο μια κομπλέ Ακτινική Τρόμπα BREMBO ,αύριο
Διαπιστωμένο πολλάκις !

Αφού ασχολείσαι...όταν κ όποτε γνωρίζεις ανάγκες ,δίνε σήμα. :ok:
Πες στο Σύμπαν πως βολεύομαι και με ένα σωληνάκι υψηλής (μπας και βάλω επιτέλους αυτό το ψηλό φτερό... :roflmao:)
:ha:friendship:
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Πες στο Σύμπαν πως βολεύομαι και με ένα σωληνάκι υψηλής (μπας και βάλω επιτέλους αυτό το ψηλό φτερό... :roflmao:)
:ha:friendship:
Ανοιξε θέμα ,κ βάλε IBAN. :biker2:
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
dvd + cd players διαθέσιμα ,εφ όσον συνεχίζουν να χρειάζονται.

Δημήτρη...Μου λές ,τα ξε-συνδέω απ το ηχοσύστημα του σπιτιού ,κ τα παίρνεις.
Έχει προσφερθει ο γλυκογιωργης αν υπάρξει προβλημα μεταφοράς ή οτιδήποτε θα σε ειδοποιήσω ;) ευχαριστώ πολύ
 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Σας είπα και στη πρωτη παραγραφο. Αν θέλετε κ εσεις θα το ξανακάνουμε. Κάθε μήνα έχουν ανάγκη τα ιδρύματα. Έλεγα τέλος Γενάρη αρχές Φλεβάρη μήπως βοηθούσαμε και τη στέγη θηλέων παλαιου Φαλήρου Άγιος Αλέξανδρος που φιλοξενεί 15 κορίτσια.
Να μας πεις εννοείται!!!
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Άσχετο αλλά επειδή μιλάμε για παιδάκια, δεν μπορώ να μην πώ πώς φρόντισαν κάποιοι αυτές τις μέρες να δείξουν πόσο σιχάματα είναι δυστυχώς εδώ στην περιοχή μας κοντά, στο κερατσίνι στο εργοστάσιο που κυκλοφόρησε το βίντεο με το κοριτσάκι που πιάστηκε στην πόρτα την σιδερένια και δεν το βοήθησε κανείς και πέθανε.

Κατανοώ κάποιοι ή πολλοί απο εμάς να προβληματιζόμαστε με την κατάσταση με τα τσιγγανάκια, να τα βάζουμε με τους γονείς που τα έχουν αμολημένα στο δρόμο, να μας εκνευρίζει γενικά η στάση τους και η όλη φάση τους αλλά να βλέπουμε ένα παιδάκι να αργοπεθαίνει και να μην κάνουμε τίποτα είμαστε απλά εγκληματίες, σκουπίδια. Σκύλος να είναι και να ψυχοραγεί ή άλλο ζωάκι θα κάνουμε κάτι τί διάολο??

Ντροπή για την κοινωνία και για αυτούς τους ανθρώπους που μπορεί να έχουν παιδιά. Ελπίζω όχι.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Δεν έχω δει το βίντεο επίτηδες, αλλά το βραβείο "δεν είναι δική μου δουλειά" το κερδίζουν επάξια. Απορώ γιατί δεν έχουν πάει αυτεπάγγελτα για αμέλεια.
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Δεν έχω δει το βίντεο επίτηδες, αλλά το βραβείο "δεν είναι δική μου δουλειά" το κερδίζουν επάξια. Απορώ γιατί δεν έχουν πάει αυτεπάγγελτα για αμέλεια.
Εγινε (άκουσα) αυταπάγγελτη δίωξη για αμέλεια.
Και πήγαν ,με την διαδικασία του αυτόφορου.. Υπεύθυνος βάρδιας + Υπεύθυνος Φύλαξης
Την εξέλιξη ,δεν την παρακολούθησα

Οπως εγινε (σωστά) αυταπάγγελτη δίωξη για αμέλεια ,και στους εκμεταλλευτές-"κηδεμόνες" του άτυχου παιδιού.


Αλλά ,τι να τις κάνεις τις όποιες "διώξεις" ,κ τις όποιες "ποινές".
Δεν μετράνε μπροστά στην απώλεια μιας ζωής ,πόσο δε μάλλον παιδικής.
 
Τελευταία επεξεργασία:

KTiNoS

Μέλος
Όνομα
Athanassiou Nikos
Μοτό
XT 600 sm TDM 900
Να σας πω κι εγώ ένα μυστικό του επαγγέλματος.
Όταν θέλετε να δώσετε κάτι προτιμάται να είναι σε είδος.
Πάτε σουπερ μάρκετ και ψωνίστε ή φτιάξτε δωροεπιταγή.
Να αποφεύγεται καταθέσεις διότι.... Φορολογούνται!
Δυστυχώς δεν κάνω πλάκα!
Μας το είχαν πει στο χαμόγελο κάποτε
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Να σας πω κι εγώ ένα μυστικό του επαγγέλματος.
Όταν θέλετε να δώσετε κάτι προτιμάται να είναι σε είδος.
Πάτε σουπερ μάρκετ και ψωνίστε ή φτιάξτε δωροεπιταγή.
Να αποφεύγεται καταθέσεις διότι.... Φορολογούνται!
Δυστυχώς δεν κάνω πλάκα!
Μας το είχαν πει στο χαμόγελο κάποτε
Ερώτηση σχετική:
Και στα προϊόντα του πχ σούπερ μάρκετ, πάλι δεν πληρώνουμε τον αντίστοιχο φόρο/ΦΠΑ; Πάνω κάτω η ίδια «φορολογία» δεν βγαίνει; :rolleyes:
 

Adventuristas

Μέλος
Περιοχή
Βάρκιζα
Όνομα
Ιωσήφ
Μοτό
KTM ADVENTURE 1090R
Εκτός από τη κατάθεση που θα κάνω αύριο το πρωί, έχω και ρούχα, αφόρετα με τις ετικέτες, για κορίτσια 7-8 ετών, της κόρης μου και παιχνίδια. Πως μπορούμε να τα δώσουμε και αυτά;
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Εκτός από τη κατάθεση που θα κάνω αύριο το πρωί, έχω και ρούχα, αφόρετα με τις ετικέτες, για κορίτσια 7-8 ετών, της κόρης μου και παιχνίδια. Πως μπορούμε να τα δώσουμε και αυτά;
Ή τα πας απευθείας ή τα μαζευω εγω μαζί με άλλα και τα παω , δεν έχω θέμα, άλλωστε έχω να παω διάφορα
 

Adventuristas

Μέλος
Περιοχή
Βάρκιζα
Όνομα
Ιωσήφ
Μοτό
KTM ADVENTURE 1090R
Ή τα πας απευθείας ή τα μαζευω εγω μαζί με άλλα και τα παω , δεν έχω θέμα, άλλωστε έχω να παω διάφορα
ΟΚ η κατάθεση, ,μόλις φτιάξει η γυναίκα μου τα πακέτα θα σου στείλω μνμ να μου πεις που και πότε να στα φέρω, προτιμώ να τα πας εσύ, που έχεις επικοινωνία. Εννοείτε ότι αν χρειάζεσαι βοήθεια στη μεταφορά θα έρθω μαζί. Για την στέγη θηλέων γίνονται κινήσεις για βοήθεια και από το mrcg,
Εσύ που έχεις επικοινωνία και γνωρίζεις τις ανάγκες να μας "σκουντάς" κατά καιρούς να βοηθάμε όσο και όπως μπορεί ο καθένας.
Ειδικά σε περιόδους εκτός γιορτών που χρειάζεται μια .. αφύπνιση η ευαισθησία μας
 
Top Bottom