Καρέκλα ταξιδιωτη

2wheeler

Μέλος
Όνομα
Τασος
Μοτό
F800GS, RSV MILLE
Εγω εχω αυτη!


Αναφρθηκε κ πιο πανω. Πολυ μικρη μαζεμενη, ελαφρια και ανετη στο να καθεσαι, ειναι κατι ενδιαμεσο ξαπλωστρα καρεκλα . Η παραπανω δεν ειναι τοσο ανετη, ουτε τοσο μαζεμενη και εχει καθετη πλατη. Στα μειον η τιμη, αλλα στην καρεκλα θα τσιγκουνευτουμε... Πιο φτηνα νεν νομιζω να παιζει και ειδικα σε αυτην την ποιοτητα.
 

korobilis7

Μέλος
Περιοχή
rentis
Όνομα
kostas
Μοτό
AFRICA TWIN XRV 750 rd07a
Μόλις την χτύπησα από τον Αλί σε τιμή σούπερ!

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! €8.22 | AMOYGUYS fishing chairs foldable fishing chairs, portable, breathable, comfortable

Έχω άλλη μία και με έχει βολεψει στις μοτοεξορμησεις
 
Όνομα
Δημήτριος
Μοτό
KLE-FTIS 500
Εγω εχω αυτη!


Αναφρθηκε κ πιο πανω. Πολυ μικρη μαζεμενη, ελαφρια και ανετη στο να καθεσαι, ειναι κατι ενδιαμεσο ξαπλωστρα καρεκλα . Η παραπανω δεν ειναι τοσο ανετη, ουτε τοσο μαζεμενη και εχει καθετη πλατη. Στα μειον η τιμη, αλλα στην καρεκλα θα τσιγκουνευτουμε... Πιο φτηνα νεν νομιζω να παιζει και ειδικα σε αυτην την ποιοτητα.
Μόλις την χτύπησα από τον Αλί σε τιμή σούπερ!

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! €8.22 | AMOYGUYS fishing chairs foldable fishing chairs, portable, breathable, comfortable

Έχω άλλη μία και με έχει βολεψει στις μοτοεξορμησεις
Επειδή κι εγώ αυτή έχω,ΜΗΝ την πάρει άλλος!!!
Έχει βγει και με προσκέφαλα παιδιά και αλουμίνιο ,κάπου στα 60+ γιούρια αν δεν κάνω λάθος.
Το να ακουμπάει το κεφάλι σου μετά από μια μέρα οδήγησης ...αξία!
 

Pikinos

Ο Φαρμακοποιος
Περιοχή
Αγια παρασκευη -Αθηνα
Όνομα
Πανος
Μοτό
BMW f800gsa
Εγω εχω αυτη!


Αναφρθηκε κ πιο πανω. Πολυ μικρη μαζεμενη, ελαφρια και ανετη στο να καθεσαι, ειναι κατι ενδιαμεσο ξαπλωστρα καρεκλα . Η παραπανω δεν ειναι τοσο ανετη, ουτε τοσο μαζεμενη και εχει καθετη πλατη. Στα μειον η τιμη, αλλα στην καρεκλα θα τσιγκουνευτουμε... Πιο φτηνα νεν νομιζω να παιζει και ειδικα σε αυτην την ποιοτητα.
Το μείον είναι ότι αποκλείεις παραλία. Ειδικά με άμμο
Πολύ καλή για μότο camping
 

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
Το μείον είναι ότι αποκλείεις παραλία. Ειδικά με άμμο
Πολύ καλή για μότο camping
Πάνο εγώ τη χρησιμοπoιώ κανονικά στην παραλία. Υπάρχουν κάποια τετοια καρεκλάκια που έχουν στα πόδια τους ενα πλαστικο δισκάκι που τις εμποδίζει να βουλιάζουν πολύ. Δε με έχει προβληματίσει ποτέ στην παραλία, το αντίθετο. Οι συγκεκριμένες καρέκλες να προσθέσω τις χρησιμοποιώ παντου. Μοτο-κάμπινγκ, παραλία, εκδρομές, εκδηλώσεις, τα πάντα όλα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Pikinos

Ο Φαρμακοποιος
Περιοχή
Αγια παρασκευη -Αθηνα
Όνομα
Πανος
Μοτό
BMW f800gsa
stefos
Σημαντικο αυτό, όπως και το εξάρτημα από το δέκαθλον που ανέφερε το παλικάρι πιο πάνω, γιατί εγώ με αυτές στην άμμο δεν


Στάλθηκε από το 22101320G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
stefos
Σημαντικο αυτό, όπως και το εξάρτημα από το δέκαθλον που ανέφερε το παλικάρι πιο πάνω, γιατί εγώ με αυτές στην άμμο δεν


Στάλθηκε από το 22101320G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Η δική μου στα πόδια είναι σαν αυτή της φωτογραφίας. Δε τους φαίνεται, αλλά κάνουν δουλειά.


Sent from my Armor 17 Pro using Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

Γιώργος 1

Μέλος
Περιοχή
Καλαμάτα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
YAMAHA XT 600e 02
BMW R80 GS 88
Όσες καρέκλες αυτού του είδους κλεισίματος έχω δοκιμάσει, δεν μπορούσα να καθίσω άνετα για πολύ ώρα.
Είμαι 1,90 και 100 κιλά, για κάποιον που έχει μικρότερο κώλο μπορεί να είναι άνετες.
Επίσης κλεισμένες είναι πολύ μεγάλες για μεταφορά σε μηχανή. Εγώ τις βρίσκω μεγάλες και για αυτοκίνητο.:D

Οι καρέκλες τύπου ανοίγματος σκηνοθέτη είναι πάντα οι πιό άνετες.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Pikinos

Ο Φαρμακοποιος
Περιοχή
Αγια παρασκευη -Αθηνα
Όνομα
Πανος
Μοτό
BMW f800gsa
stefos μμμ κι ωμός είναι διαφορετικές στα πόδια. Έχει αυτό σαν ροδέλα στο τελείωμα. Γιαυτό δεν βουλιάζει. Κάποια πατέντα θα κάνω. Δεν με πολύ καίει, στην παραλία προτιμώ την ξααπλα

Στάλθηκε από το 22101320G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

vassat

Μέλος
Περιοχή
Χαλάνδρι
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
F650 GS Dakar MY '03
Sprint ST 1050 MY '06
Η δική μου στα πόδια είναι σαν αυτή της φωτογραφίας. Δε τους φαίνεται, αλλά κάνουν δουλειά.


Sent from my Armor 17 Pro using Tapatalk
link για την συγκεκριμένη (edit: ή αντίστοιχη), παρακαλώ.
/// Β
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Top Bottom