Καστανιτσα

vpentza

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
βασίλης
Μοτό
R1200GS SE 2010
Ρε παλιοχαρακτήρες, καμιά φωτό δε θα δούμε ;;;
 

Barakos Yiannis

Μέλος
Όνομα
Yiannis Barakos
Μοτό
K1200LT
Ήρθα στην είσοδο καθυστερημένος δεν ειδα κανένα σας, ο φύλακας μου λεει ¨Περαστε μέσα ειναι"....
Κι έμπλεξα!
:yew:
Επρεπε να σε κρατησουν για να ησυχαζαμε....χα...χα..!!!!!:friend:
Περασαμε πολυ ωραια !!!!ευχαριστω τον Παναγιωτη για την ωραια ιδεα:friendship:
 
A

aeriko

Επισκέπτης
Ευχαριστούμε πολύ τους συμμετέχοντες :
Carduelis
nvythoul
Yannis Barakos
Diomiles
Γρηγόρη
Βασίλη
Βαγια
Δήμητρα
και τον πανταχού παρόντα sirax
για την εξαιρετική παρέα και το αστείρευτο κέφι τους. Οτι και να γίνει θα βρίσκουμε την ευκαιρία να συναντιόμαστε
 
A

aeriko

Επισκέπτης
Παιδιά κανένας uploader δωρεάν υπάρχει για να ανεβάσω καμμιά φωτογραφίες;
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Παιδιά κανένας uploader δωρεάν υπάρχει για να ανεβάσω καμμιά φωτογραφίες;

Αν έχεις φατσομπούκι, ...μονόδρομος! :cool: Τα άλλα κάποια στιγμή σε υποχρεώνουν να τα "σκάσεις":devilish::devilish::devilish::devilish::devilish:

Αν δεν έχεις όμως, μπορείς να κάνεις. Κι ότι ανεβάζεις εκεί, να το κάνεις "απόρρητο" (only me) και δεν βλέπει κανείς το παραμικρό. Απλώς χρησιμοποιείς το link για να κάνεις upload στα φόρα κλπ.
Το photobucket είναι πολύ καλό, αλλά κι αυτό αμα ανεβάσεις καμιά 100στη φώτο, θα σου λέει να "αναβαθμίσεις"....:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

Αλεκαν

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Aλεξανδρος
Μοτό
Adv.(2010)
Ειναι δασκαλεμένος απο εμένα που δεν μπόρεσα να παω να μην βάλει τιποτα,γιατι ειμαι σε ηλικία επικίνδυνη
Και δεν θελω συγκινήσεις...
 

Carduelis

Μέλος
Όνομα
Νότης
Μοτό
BMW R1200GS Special Edition 09
Μέχρι το Aeriko να βρει το αναβατόριο για τις φωτο, να ρίξω εγώ μερικές "εισαγωγικές" :happy:
Η αρχική ιδέα ήταν του Πάνου: "Πρωτομαγιά πάμε άνω Βλασία"!
Όπως πάντα όλα τραβήξανε τον "φυσιολογικό" τους δρόμο για την τριμελή.
Ο Βασίλης (vpentza) αποφάσισε να μείνει Αθήνα και να γράψει τα απομνημονεύματά του με κεντρικό θέμα "πως παίρνεις την αποζημίωση όταν σε τρακάρει ανασφάλιστος μπάρμπας". Ο Αλέξης (alex1150) τελευταία τις αργίες κυνηγάει μερεμετατζήδες, μετράει το μπόι των ψυγείων, βάζει κουρτίνες κλπ ενώ ο Μακάριος πήγε στον Όσιο Πατάπιο παρθενικό ταξίδι την Χ1 και κόντεψε νάρθει στην καρότσα της ΕΛΠΑ.
Οι υπόλοιποι της τριμελούς αρχίσαμε να σπέρνουμε ζιζάνια στον Πάνο: "Ανω Βλασία πήγαμε πριν κανά δίμηνο, τις στροφές αυτές τις ξανακάναμε, δεν βαρέθηκες τον κόκκορα με τα μακαρόνια;"
Το τελευταίο επιχείρημα τον λύγισε και κάπως έτσι, μέσω Άνω Βλασίας, η μπίλια έκατσε στην Καστάνιτσα! :happy:
Το ραντεβού αυστηρό στις 8.15 μια και ο Πάνος το είχε κιόλας ποστάρει και έπρεπε να είμαστε στο τρελλάδικο 8.30.
Σιγάααααα μην είμαι ποτέ στην ώρα μου! :banghead:
8.00 στη μηχανή καβάλα ανοίγω το samsung και βρίσκω 4 κλήσεις από άγνωστο κινητό στις 4 το πρωί. Η κόρη μου είχε φύγει στις 3 από το σπίτι, αρχίσαν τα σενάρια αν είναι καλά κλπ. Μέχρι να κάνω τα απαραίτητα τηλέφωνα η ώρα είχε περάσει. Ο Πάνος και οι υπόλοιποι είχαν φύγει πλέον, η κόρη μου με κατσάδιασε φυσικά που την ξύπνησα στον φίλο της, οπότε ξέχεσα κι εγώ τελικά τη Βουλγάρα που μου ευχήθηκε "καλλλό μήννα αγκαπητέ κύριε! πως είστε;" στο νούμερο που άρχιζε από 035... :hungover:
Ωραία γενέθλια θα κάναμε σήμερα!
 

nvythoul

Μέλος
Όνομα
Νίκος
Μοτό
R 1200 GS , R 1200 RT
Αλλοι εξω απο την πόρτα στο Δαφνι καποιος άλλος παλ...γερος μέσα σ΄αυτό τον κρατήσανε (και καλά του κάνανε :yew: )
στο τέλος για να μην τρελαθούμε κι εμείς, αντε να πιάσουμε τον Μάη .






 
A

aeriko

Επισκέπτης
Το παιδεύω, που θα μου πάει.
 
Last edited by a moderator:

Carduelis

Μέλος
Όνομα
Νότης
Μοτό
BMW R1200GS Special Edition 09
Το Κεφαλάρι ήταν πάντα σταθμός στις μαθητικές εκδρομές κάθε φορά που το πούλμαν περνούσε τον ισθμό. 40 χρόνια μετά η νερομάνα έχει γίνει δίκτυο ύδρευσης, τα πολλά πεύκα έχουν τσιμεντοστρωθεί και έχουν μείνει λίγα να θυμίζουν εκείνη την περιοχή όπως την απολαμβάναμε κάποτε, συνεχίζουμε όμως να σταματάμε εκεί και τα κεφτεδάκια της παιδικής ηλικίας έχουν γίνει καφές, τυρόπιτες, και τσίπουρο.
Οταν έφτασα η παρέα ήταν ήδη αραχτή και κουτσομπόλευε. Πολλοί νέοι φίλοι και φυσικά ο πανταχού παρών μετά τον Ισθμό Χάρης (Sirax). Φωτο από κει δεν έχω, οι στάσεις γενικώς δεν μου κάνουν κλικ.
 
Top Bottom