Κεραμική Επίστρωση

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Θα κάνω την καρδιά μου πέτρα , αλλά προσφέρομαι να έρχομαι έως το γκαράζ μια φορά το μήνα , να του κάνω μερικά χιλιόμετρα (400+ ημερησίως) έως το Μάρτιο για να μην πάθει τίποτα .

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ναι πσυχουλα μου
 

ilikeyourbike

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
Monster 620
Περασα το δικό μου με ενα κεραμικό spray της Meguiar's και πραγματικα το αποτελεσμα ειναι αυτό που υποσχεται.. η μηχανη δείχνει πιο ανανεωμενη και σχεδόν πάντα καθαρή μιας και το νερό της βροχης δεν "στέκεται" πάνω στα πλαστικά. Επιπλέον η συσκευασία βγάζει παρα πολλές χρήσεις με κόστος γύρω στο 20αρικο.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Μπήκες τώρα κι εσύ σε χωμάτινο φόρουμ για να μας πείς για κεραμικές επιστρώσεις, δερμάτινα πανιά για γλύψιμο, αλοιφές 3Μ και detailing φλωριές ναούμ.. εμείς εδώ τους πετάμε μια αμμοβολή και πέταμα στα βράχια να στραβώσει ότι είναι ίσιο..

Μπες εδώ www.eimaitrelosgay.net και πάρε προσφορά για αλοιφή για αιμορροΊδες πέρασμα με αλοιφαδόρο ναυτικό!

Τα μεγειά στα είπα, μην παραγνωριζόμαστε, αναμένω να σκάσεις μύτη (μη κάνεις μόνο κάνα αστείο και περάσεις κάνα σουέζ με τις παντες και φτάσει η βενζίνη 4,5 ευρό τα 200ml , πήγαινε γύρω γύρω και στο δρόμο πιάσε και καμιά σοκολατίνα να δροσίσουμε λίγο τον οισοφάγο να σου ευχηθούμε για το νέο βάσανο!
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Περασα το δικό μου με ενα κεραμικό spray της Meguiar's και πραγματικα το αποτελεσμα ειναι αυτό που υποσχεται.. η μηχανη δείχνει πιο ανανεωμενη και σχεδόν πάντα καθαρή μιας και το νερό της βροχης δεν "στέκεται" πάνω στα πλαστικά. Επιπλέον η συσκευασία βγάζει παρα πολλές χρήσεις με κόστος γύρω στο 20αρικο.
Ποια σημεία της μότο πέρασες ακριβώς;
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Και ο ΜΑΡΤΙνΟΣ από το Μαρτιο βγηκε. Δεν περναει με τιποτα. :roflmao::roflmao:

Καλοταξιδο φιλαρακι και να το ευχαριστηθείς. :friendship:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Μπήκες τώρα κι εσύ σε χωμάτινο φόρουμ για να μας πείς για κεραμικές επιστρώσεις, δερμάτινα πανιά για γλύψιμο, αλοιφές 3Μ και detailing φλωριές ναούμ.. εμείς εδώ τους πετάμε μια αμμοβολή και πέταμα στα βράχια να στραβώσει ότι είναι ίσιο..

Μπες εδώ www.eimaitrelosgay.net και πάρε προσφορά για αλοιφή για αιμορροΊδες πέρασμα με αλοιφαδόρο ναυτικό!

Τα μεγειά στα είπα, μην παραγνωριζόμαστε, αναμένω να σκάσεις μύτη (μη κάνεις μόνο κάνα αστείο και περάσεις κάνα σουέζ με τις παντες και φτάσει η βενζίνη 4,5 ευρό τα 200ml , πήγαινε γύρω γύρω και στο δρόμο πιάσε και καμιά σοκολατίνα να δροσίσουμε λίγο τον οισοφάγο να σου ευχηθούμε για το νέο βάσανο!
Θα σε κεράσω μουσταλευριά όταν έρθω αγάπη μου.

Ριξε καμία ιδέα για κεραμική επίστρωση, εκεί Νίκαια Κορυδαλλός με τόσα TDM κάποιος θα έχει κάνει δε μπορεί....


(θυμάσαι τον τύπο με το πορτοκαλί gs800!? :roflmao:)
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Προδότη!!!!!!!!!!!!!!!!!
Γιατί ρε εν ΚΤΜ αδελφέ;;
Έμεινα στη μαμά, δεν αλλαξοπιστησα σε κρεμαστά βυζγιά όπως μερικοί μερικοι!
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Γιατί ρε εν ΚΤΜ αδελφέ;;
Έμεινα στη μαμά, δεν αλλαξοπιστησα σε κρεμαστά βυζγιά όπως μερικοί μερικοι!
Το 990 ήταν σταθμός για σένα, το έστειλες.
Πλάκα κάνω δεν πειράζει.
Μόνο εγώ θα έχω 990 εδώ μέσα ☺
Καλοτάξιδο ❤
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Θα σε κεράσω μουσταλευριά όταν έρθω αγάπη μου.

Ριξε καμία ιδέα για κεραμική επίστρωση, εκεί Νίκαια Κορυδαλλός με τόσα TDM κάποιος θα έχει κάνει δε μπορεί....


(θυμάσαι τον τύπο με το πορτοκαλί gs800!? :roflmao:)
Κοίτα εδώ Κορυδαλλό-Νίκαια και πέριξ επενδύουμε σε ξετάπωτες termignioni, μακρυά ψαλίδια και σε μαθήματα ασφαλούς καγκουριάς με τον Σωτήρη τον σημαδεμένο απο το 1ο ΕΠΑΛ, πώς να κάνεις σανίδα αλλαγές ταχύτητας με το χέρι ανέβασμα Γρηγορίου Λαμπράκη με crypton X! τα μηχανάκιa όμως τα πλένουμε με το AVA και το πιατόπανο της μαμάς και το πετσί που είχε φέρει ο θείος Σωκράτης απο το μπάρκο που έκανε το 1978 και κατέβηκε Νέα Ορλεάνη (αθάνατο, δεν βρίσκεις τέτοια πλέον). Απο κεραμικά ξέρουμε αυτά που σπάμε στα βουζούκια στη γαμοβάπτιση της πρωτοξαδέρφης της Σούλας στο Κέντρο ο Μερακλής που τραγουδάει η Βιόλα Σοφιανού, τρελό μωρό, έμπαινα!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Κοίτα εδώ Κορυδαλλό-Νίκαια και πέριξ επενδύουμε σε ξετάπωτες termignioni, μακρυά ψαλίδια και σε μαθήματα ασφαλούς καγκουριάς με τον Σωτήρη τον σημαδεμένο απο το 1ο ΕΠΑΛ, πώς να κάνεις σανίδα αλλαγές ταχύτητας με το χέρι ανέβασμα Γρηγορίου Λαμπράκη με crypton X! τα μηχανάκιa όμως τα πλένουμε με το AVA και το πιατόπανο της μαμάς και το πετσί που είχε φέρει ο θείος Σωκράτης απο το μπάρκο που έκανε το 1978 και κατέβηκε Νέα Ορλεάνη (αθάνατο, δεν βρίσκεις τέτοια πλέον). Απο κεραμικά ξέρουμε αυτά που σπάμε στα βουζούκια στη γαμοβάπτιση της πρωτοξαδέρφης της Σούλας στο Κέντρο ο Μερακλής που τραγουδάει η Βιόλα Σοφιανού, τρελό μωρό, έμπαινα!
Δεν τον βοηθάς...
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Μπράβο Γιάννη, καλοτάξιδο το εργαλείο!

Εκτός από τον Moto Psycho Wash που είπαν παραπάνω τα παιδιά, καλά λόγια μπορώ να πω και για τον Moto Detail Garage στην Μιχαλακοπούλου. Θέλει όμως ραντεβού μερικές μέρες πριν.
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Έχουμε τηγάνι με κεραμική επίστρωση. Το ίδιο πονάει με το απλό. Οπότε άκυρο από μένα.

Καλοτάξιδο καπτεν, άστο όπως είναι και λιωστο στο km.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Δεν τον βοηθάς...
είπαμε ρε μάστορα, AVA, πιατόπανο, πετσί σκούπισμα και σουάζ για τα δύσκολα. τί αλλο να πω, εμπειρία 50 ετών δυτικά προάστια μασημένη τροφή! Να έρθω να σας το πλύνω κιόλας?! Ποιά κεραμικά τώρα?? Έρχονται τα ξενικά προιόντα να φάνε τις δουλειές απο το πράσινο σαπούνι μας, μακρυά!
 
Top Bottom