Κεραμική Επίστρωση

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max

Kardabix

Μέλος
Περιοχή
Αγρίνιο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Yamaha XTZ 690
Από εχθές είμαι ένας ευτυχης κάτοχος ενός 1290SA '15 και θα κάθομαι σε αναμμένα κάρβουνα μέχρι το Μάρτη.



Daggers in Brothel
Καλοφαγωτο το εργαλείο καπταιν!!! Είχαμε ένα λευκό στην παρέα πριν 2 εβδομάδες που πήγαμε πάνω από την κονισκα μία βόλτα και το χάζευα...θεριό κανονικό!!
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Καλοφαγωτο το εργαλείο καπταιν!!! Είχαμε ένα λευκό στην παρέα πριν 2 εβδομάδες που πήγαμε πάνω από την κονισκα μία βόλτα και το χάζευα...θεριό κανονικό!!
Ευχαριστώ Γιάννη!
 

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
Καπετάνιο, ευχάριστα βλέπω οπότε σου εύχομαι καλορίζικο και καλο-τάξιδο-λάσπωτο ! :friendship::friendship::friendship:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Καπετάνιο, ευχάριστα βλέπω οπότε σου εύχομαι καλορίζικο και καλο-τάξιδο-λάσπωτο ! :friendship::friendship::friendship:
Σε ευχαριστώ πολύ Σάββα μου!
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Μλκα μου... Για πλυσιμο μιλάμε τόση ώρα?? :oh:
Εχεις δικιο!
Παει...... χαλασε και ο Γιάννης !!!
Ηθελα να ηξερα, τι παρεες κανει στο βαπορι που είναι τωρα!!! :laugh:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Μλκα μου... Για πλυσιμο μιλάμε τόση ώρα?? :oh:
Εχεις δικιο!
Παει...... χαλασε και Γιάννης !!!
Ηθελα να ηξερα, τι παρεες κανει στο βαπορι που είναι τωρα!!! :laugh:
Η καθαριότητα είναι η μισή αρχοντιά ρε κατσαπλιάδες.
Αλλά που να τα ξέρετε εσείς αυτά, αφού:




'Εχει μαλιάσει η γλώσσα μου πχια...
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Εγώ μπήκα εδω μέσα να μάθω 2 πράγματα για τις κεραμικές επιστρώσεις και διαβάζω για ένα Γιάννη λέει που πήρε μηχανακι και καλορίζικα.

Προφανώς του τέλειωσαν τα λεφτά του παιδιού δεν τον ξέρω, καλά να ναι όπου είναι και δεν είχε να ανοίξει ένα καινούργιο τόπικ για τα καλορίζικα μόνο έμεινε εδώ να μας χαλάει εμάς το θέμα που ενδιαφερόμαστε να μάθουμε 5 πράγματα ως νέοι στο χώρο και με ακριβά μηχανάκια που τα θέλουμε αγρατζούνιστα να βλέπουμε τη μούρη μας μέσα και με συννεφιά και να βλέπουμε το νερό της βροχής να κυλάει ανέμελα στο πλαστικό να πούμε χωρίς να αφήνει στάμπα και τέτοια.

Ένας διαχειριστής κάποιος ρε παιδιά να βάλει μια τάξη δηλαδή να πει και 2 κουβέντες σε αυτόν τον Γιάννη καλά να ναι το παιδί όπου είναι αλλά μας έπιασε και φαγούρα που πήρε μηχανάκι και δεν έχουμε νύχια να ξυστούμε. Κι εμείς πήραμε καινούργια τηλεόραση για τη κρεββατοκάμαρα δεν το κάναμε και θέμα δηλαδίς.
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Εγώ μπήκα εδω μέσα να μάθω 2 πράγματα για τις κεραμικές επιστρώσεις και διαβάζω για ένα Γιάννη λέει που πήρε μηχανακι και καλορίζικα.

Προφανώς του τέλειωσαν τα λεφτά του παιδιού δεν τον ξέρω, καλά να ναι όπου είναι και δεν είχε να ανοίξει ένα καινούργιο τόπικ για τα καλορίζικα μόνο έμεινε εδώ να μας χαλάει εμάς το θέμα που ενδιαφερόμαστε να μάθουμε 5 πράγματα ως νέοι στο χώρο και με ακριβά μηχανάκια που τα θέλουμε αγρατζούνιστα να βλέπουμε τη μούρη μας μέσα και με συννεφιά και να βλέπουμε το νερό της βροχής να κυλάει ανέμελα στο πλαστικό να πούμε χωρίς να αφήνει στάμπα και τέτοια.

Ένας διαχειριστής κάποιος ρε παιδιά να βάλει μια τάξη δηλαδή να πει και 2 κουβέντες σε αυτόν τον Γιάννη καλά να ναι το παιδί όπου είναι αλλά μας έπιασε και φαγούρα που πήρε μηχανάκι και δεν έχουμε νύχια να ξυστούμε. Κι εμείς πήραμε καινούργια τηλεόραση για τη κρεββατοκάμαρα δεν το κάναμε και θέμα δηλαδίς.
Η μανα του Στίβι Γουόντερ όταν ηθελε να τον μαλωσει, του μετακινούσε τα επιπλα στο σαλόνι. :hh:
Προτείνω λοιπον να βαζουμε εδώ φατσουλες και φωτογραφιες μιας και τα εχει κοψει για να τον μπερδευουμε!!
:ha:ha
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Ρε φύγε ρε μλκ από 'δω ρε μπρο!

(Σε ευχαριστώ πολύ Βαγγελακη μου!)
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Εγώ μπήκα εδω μέσα να μάθω 2 πράγματα για τις κεραμικές επιστρώσεις και διαβάζω για ένα Γιάννη λέει που πήρε μηχανακι και καλορίζικα.

Προφανώς του τέλειωσαν τα λεφτά του παιδιού δεν τον ξέρω, καλά να ναι όπου είναι και δεν είχε να ανοίξει ένα καινούργιο τόπικ για τα καλορίζικα μόνο έμεινε εδώ να μας χαλάει εμάς το θέμα που ενδιαφερόμαστε να μάθουμε 5 πράγματα ως νέοι στο χώρο και με ακριβά μηχανάκια που τα θέλουμε αγρατζούνιστα να βλέπουμε τη μούρη μας μέσα και με συννεφιά και να βλέπουμε το νερό της βροχής να κυλάει ανέμελα στο πλαστικό να πούμε χωρίς να αφήνει στάμπα και τέτοια.

Ένας διαχειριστής κάποιος ρε παιδιά να βάλει μια τάξη δηλαδή να πει και 2 κουβέντες σε αυτόν τον Γιάννη καλά να ναι το παιδί όπου είναι αλλά μας έπιασε και φαγούρα που πήρε μηχανάκι και δεν έχουμε νύχια να ξυστούμε. Κι εμείς πήραμε καινούργια τηλεόραση για τη κρεββατοκάμαρα δεν το κάναμε και θέμα δηλαδίς.
Μαρη γλωσσοκοπάνα παλιό μάγισσα, κατέβηκα να φάω στην τραπεζαρία και σκοτώθηκα στα σκαλιά ού να μου χαθεις!
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Top Bottom