Κοπέλια βοηθατε γιατι χανόμαστε...

lef99

Μέλος
Όνομα
Λευτερης
Μοτό
ΚΤΜ 640 adventure
Καλησπέρα στα παιδια !

Μετα την πώληση του 800, αλλα και την συνεχή καζούρα απο το φίλο μαθουσάλα, δεν αντεξα λύγισα και βγήκα στην αναζήτηση χωμάτινου εργαλείου και παλι...

Επειδή έχει βρεθεί ενα μηχανάκι στα Χανιά μήπως υπάρχει κανενας φίλος που να μπορει να του ρίξει μια ματιά να μου πει τι γίνεται ?? το μηχανάκι είναι σε έμπορο.

Λεπτομέριες, για μην θεωρηθεί διαφήμιση , με πμ

Σας ευχαριστώ πολυ και κερναω τεντουριτσα ή οτι θελετε !
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Καλησπέρα στα παιδια !

Μετα την πώληση του 800, αλλα και την συνεχή καζούρα απο το φίλο μαθουσάλα, δεν αντεξα λύγισα και βγήκα στην αναζήτηση χωμάτινου εργαλείου και παλι...

Επειδή έχει βρεθεί ενα μηχανάκι στα Χανιά μήπως υπάρχει κανενας φίλος που να μπορει να του ρίξει μια ματιά να μου πει τι γίνεται ?? το μηχανάκι είναι σε έμπορο.

Λεπτομέριες, για μην θεωρηθεί διαφήμιση , με πμ

Σας ευχαριστώ πολυ και κερναω τεντουριτσα ή οτι θελετε !
Στειλε ενα πμ σε αυτον τον @jmar (Γιαννης).
Δεν παιζει να μην το ξερει!

adv phone
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Καλησπέρα στα παιδια !

Μετα την πώληση του 800, αλλα και την συνεχή καζούρα απο το φίλο μαθουσάλα, δεν αντεξα λύγισα και βγήκα στην αναζήτηση χωμάτινου εργαλείου και παλι...

Επειδή έχει βρεθεί ενα μηχανάκι στα Χανιά μήπως υπάρχει κανενας φίλος που να μπορει να του ρίξει μια ματιά να μου πει τι γίνεται ?? το μηχανάκι είναι σε έμπορο.

Λεπτομέριες, για μην θεωρηθεί διαφήμιση , με πμ

Σας ευχαριστώ πολυ και κερναω τεντουριτσα ή οτι θελετε !
Παρών! Στείλε μου τι θέλεις, μόνο μην είναι ktm και είναι σε εμπορο που αρχίζει από Στα... :D
 

gpikrakis

GeOrGe
Όνομα
George Pikr
Μοτό
as
Παρών! Στείλε μου τι θέλεις, μόνο μην είναι ktm και είναι σε εμπορο που αρχίζει από Στα... :D
Σε ζυγωνουν τα ΚΤΜ σε υσιχια δεν σε αφηνουν :rolleyes::rolleyes::rolleyes::woot::friendship:
 

gpikrakis

GeOrGe
Όνομα
George Pikr
Μοτό
as
Για πε και απο εδω :D
 

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Καλησπέρα στα παιδια !

Μετα την πώληση του 800, αλλα και την συνεχή καζούρα απο το φίλο μαθουσάλα, δεν αντεξα λύγισα και βγήκα στην αναζήτηση χωμάτινου εργαλείου και παλι...

Επειδή έχει βρεθεί ενα μηχανάκι στα Χανιά μήπως υπάρχει κανενας φίλος που να μπορει να του ρίξει μια ματιά να μου πει τι γίνεται ?? το μηχανάκι είναι σε έμπορο.

Λεπτομέριες, για μην θεωρηθεί διαφήμιση , με πμ

Σας ευχαριστώ πολυ και κερναω τεντουριτσα ή οτι θελετε !
Ρε Λευτεράκι για εσένα είναι?Δεν το κατάλαβα,ίσως το ανέφερε ο Κώστας και δεν τόπιασα.Ειδοποίησα 2 φιλαράκια ΗΔΗ να το δούνε;).
Γιάννο(jmar)ρίξτου μια ματιά αν μπορείς και εσύ,το ΚΟΠΕΛΙ(lef99)είναι ΔΙΚΟ ΜΑΣ!
Ναί είναι στον ακατονόμαστο έμπορα Γιάννη,ενημέρωσα ήδη τα παιδιά να έχουν το ΝΟΥ τους σε αρ.πλαισίου/κινητήρα κτλ και τι χρειάζεται η μοτό(θα βρούμε τον ιδιοκτήτη παρακάμπτωντας τον μεσάζοντα αν αξίζει).Αν είναι καλό και τα βρούν στα χρήματα θα έρθω Χανιά για να μπεί στην τελική ευθεία η διαδικασία.
 

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Παρών! Στείλε μου τι θέλεις, μόνο μην είναι ktm και είναι σε εμπορο που αρχίζει από Στα... :D
:yew::banghead::cry:;):friendship::hailbig:Εάν ήταν ΚΤΜ είχα πάει χτές κιόλας λέμε!!!Ξέρεις τι φοβάμαι έ?Μήν του πω έρχομαι να το δώ απο Άγιο Νικόλαο και όταν φτάσω Χανιά μου πεί πως δεν μπορεί να βρεί τον ιδιοκτήτη και γυρίσω με το τσ..τσ.νι στο χέρι.
 
Τελευταία επεξεργασία:

gpikrakis

GeOrGe
Όνομα
George Pikr
Μοτό
as
Γιωργάκι θές να σου πω στον καφέ:D
ΕΕΕΕΕεεεεε ναι δεν πρεπει!!!!
Αξιοκρατικα πρεπει!!!
 

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Σε ζυγωνουν τα ΚΤΜ σε υσιχια δεν σε αφηνουν :rolleyes::rolleyes::rolleyes::woot::friendship:
Κάνεις λάθος φίλτατε,αυτός τα ζυγώνει και τα γλυκοκοιτάζει ακόμα,ΕΡΩΤΑΣ λέμε,κρυφός πόθος:p:D
 

gpikrakis

GeOrGe
Όνομα
George Pikr
Μοτό
as
Δεν μηλαω χωρις καφε στο τραπεζι :yew: ηηηηηη εστω μπυρα βρε παιδι μου :friendship::friend::yew:
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
:yew::banghead::cry:;):friendship::hailbig:Εάν ήταν ΚΤΜ είχα πάει χτές κιόλας λέμε!!!Ξέρεις τι φοβάμαι έ?Μήν του πω έρχομαι να το δώ απο Άγιο Νικόλαο και όταν φτάσω Χανιά μου πεί πως δεν μπορεί να βρεί τον ιδιοκτήτη και γυρίσω με το τσ..τσ.νι στο χέρι.
Χαχαχα ε η πρώτη συνομιλία έτσι πήγε, μου λέει σε μισή ώρα σε παίρνω τηλ, άμα είδες εσύ τηλ άλλο τόσο είδα εγώ. :D
Και του λέω, μη μου κάνεις τα ίδια όπως με το ΚΤΜ που ήθελα να δω, όχι μου λέει ρε μείνε ήσυχος χαχαχα
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Κάνεις λάθος φίλτατε,αυτός τα ζυγώνει και τα γλυκοκοιτάζει ακόμα,ΕΡΩΤΑΣ λέμε,κρυφός πόθος:p:D
Μόνο για κοιταγμα είναι τα μπουρδ... :muted:Χαχαχα
Ευτυχώς που πηγαίνω βόλτα μαζί σας και τα ζω από κοντά :D
 

lef99

Μέλος
Όνομα
Λευτερης
Μοτό
ΚΤΜ 640 adventure
Ρε Λευτεράκι για εσένα είναι?Δεν το κατάλαβα,ίσως το ανέφερε ο Κώστας και δεν τόπιασα.Ειδοποίησα 2 φιλαράκια ΗΔΗ να το δούνε;).
Γιάννο(jmar)ρίξτου μια ματιά αν μπορείς και εσύ,το ΚΟΠΕΛΙ(lef99)είναι ΔΙΚΟ ΜΑΣ!
Ναί είναι στον ακατονόμαστο έμπορα Γιάννη,ενημέρωσα ήδη τα παιδιά να έχουν το ΝΟΥ τους σε αρ.πλαισίου/κινητήρα κτλ και τι χρειάζεται η μοτό(θα βρούμε τον ιδιοκτήτη παρακάμπτωντας τον μεσάζοντα αν αξίζει).Αν είναι καλό και τα βρούν στα χρήματα θα έρθω Χανιά για να μπεί στην τελική ευθεία η διαδικασία.
Ελα ρε Μιλτιάδη να φιλε για μενα ειναι... τα χωματα μας καλουν...

Ευχαριστώ παρα πολυ παντως για την μεχρι τωρα εξυπηρετηση και τον Γιαννη ( jmar ) που κινήθκε αστραπιαια! μακαρι να κατσει το μοτο και να την κανουμε σε βολτα μαζί είτε εμεις στα μερη σας είτε εσεις επανω... :):):)

Επίσης για την καθυστέρηση στην απάντηση αλλα λόγ ωραριου και δουλειας οι ώρες είναι λίγο πανω κατω...
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Να παραφρασω το παλιο ασμα...ΠΩΣ ΜΑΣ ΕΝΩΝΕΙ ΚΑΙ ΠΩΣ ΜΑΣ ΔΟΝΕΙ ΤΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗ Η ΦΩΝΗ...:friendship:...βλεπω να κατεβαινουμε Κρητη να παραλαβουμε...αντι να το βαλετε στο παπορι...εχω και κατι χρωστουμενα με ΠΟΛΛΟΥΣ απο τους Κρητικους φιλους...δηλαδη ΦΙΛΟΥΣ!!!:)
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Δεν υπάρχει ο άνθρωπος, τον έχω πάρει 3 φορές τηλ από χτες και μου λέει, μιλάω με τον άνθρωπο και σε παίρνω σε 5 λεπτά χαχαχα δεν θέλουν να πουλήσουν, δεν γουστάρουν :p
@milvas ρε φίλε έβγαλες άκρη εσύ;
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Δεν υπάρχει ο άνθρωπος, τον έχω πάρει 3 φορές τηλ από χτες και μου λέει, μιλάω με τον άνθρωπο και σε παίρνω σε 5 λεπτά χαχαχα δεν θέλουν να πουλήσουν, δεν γουστάρουν :p
@milvas ρε φίλε έβγαλες άκρη εσύ;
Τι διαλο...μπας και να βαλετε στολες και να πατε απο κει ολο το team να του πειτε μια μαντιναδα;........:D:p
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Τι διαλο...μπας και να βαλετε στολες και να πατε απο κει ολο το team να του πειτε μια μαντιναδα;........:D:p
Άσε έχουν πάει πολλοί, δεν βγάζεις άκρη...το θέμα είναι να δούμε πινακίδα και να βρούμε μετά τον ιδιοκτήτη απευθείας, αλλιώς δουλειά δεν γίνεται... Αυτό θέλαμε να κάνουμε και με τον @milvas για ένα 990 αλλά ποτέ δεν καταφέραμε να δω το μηχανάκι μέχρι που τελικά πήρε του @yns....είναι μεγάλη περίπτωση ο τύπος...
 
Top Bottom