Κοπέλια βοηθατε γιατι χανόμαστε...

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
@milvas ρε φίλε έβγαλες άκρη εσύ;[/quote]
Κατα τις 18 00 θα πάνε 2 φιλαράκια να το δούνε αλλά μάλλον θα κάνει το ίδιο και σε αυτούς(ενω τους είπε να περάσουν).
Υποψιάζομαι πως ο άνθρωπος βγάζει φωτό τυχαίες μοτό στον δρόμο και τις ανεβάζει για κράχτη στο car.gr σαν τον ΑΛΛΟ(έμπορο)στο Ηράκλειο που τις βγάζει φωτό στα κρυφά ενώ είναι στις εκθέσεις άλλων εμπόρων.
Για να δούμε?
 
Τελευταία επεξεργασία:
Reactions: yns

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!

lef99

Μέλος
Όνομα
Λευτερης
Μοτό
ΚΤΜ 640 adventure
Καλησπέρα παιδες! Συγνωμη και παλι για τη αργοπορία αλλα ειπαμε η δουλειά εχει τα χουνερια της...

Πεσαμε στην περιπτωση απ οτι φαινεται..Συγνωμη για το τρεξιμο που σας εχω βαλει ρε παιδια...πιστευα οτι θα ηταν πιο αμεσο o_Oo_O

Μιλτιαδη να σου την αληθεια , για το πρωτο που μου εστειλες κοίταζα πρωτα αλλα ειναι πιο ταλαιπωρημένο και γι αυτο ειπα να δω το αλλο..

Ας δουμε αν εχουμε κανενα νεοτερο απο τον αλλο και βλέπουμε..:eek:
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
@milvas ρε φίλε έβγαλες άκρη εσύ;
Κατα τις 18 00 θα πάνε 2 φιλαράκια να το δούνε αλλά μάλλον θα κάνει το ίδιο και σε αυτούς(ενω τους είπε να περάσουν).
Υποψιάζομαι πως ο άνθρωπος βγάζει φωτό τυχαίες μοτό στον δρόμο και τις ανεβάζει για κράχτη στο car.gr σαν τον ΑΛΛΟ(έμπορο)στο Ηράκλειο που τις βγάζει φωτό στα κρυφά ενώ είναι στις εκθέσεις άλλων εμπόρων.
Για να δούμε?
Καλά ότι να ναι... τον ξαναπηρα στις 4 και μου είπε ότι τον πήρε, το σήκωσε η κόρη του και κοιμόταν χαχαχα μου λέει θα με πάρει αυτός πίσω το απόγευμα μουλέει,τσάμπα θα πάνε τα παιδιά μου φαίνεται
 

lef99

Μέλος
Όνομα
Λευτερης
Μοτό
ΚΤΜ 640 adventure
Κατα τις 18 00 θα πάνε 2 φιλαράκια να το δούνε αλλά μάλλον θα κάνει το ίδιο και σε αυτούς(ενω τους είπε να περάσουν).
Υποψιάζομαι πως ο άνθρωπος βγάζει φωτό τυχαίες μοτό στον δρόμο και τις ανεβάζει για κράχτη στο car.gr σαν τον ΑΛΛΟ(έμπορο)στο Ηράκλειο που τις βγάζει φωτό στα κρυφά ενώ είναι στις εκθέσεις άλλων εμπόρων.
Για να δούμε?
Καλά ότι να ναι... τον ξαναπηρα στις 4 και μου είπε ότι τον πήρε, το σήκωσε η κόρη του και κοιμόταν χαχαχα μου λέει θα με πάρει αυτός πίσω το απόγευμα μουλέει,τσάμπα θα πάνε τα παιδιά μου φαίνεται[/quote]

Αααα καλα ωραιος ο τυπος...
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Αααα καλα ωραιος ο τυπος...
Έπεσες στον χειρότερο... ας μάθουμε πινακίδα και βρίσκουμε εμείς τον ιδιοκτήτη...
Αρκεί να υπάρχει ιδιοκτήτης :p χαχαχα
 

lef99

Μέλος
Όνομα
Λευτερης
Μοτό
ΚΤΜ 640 adventure
Έπεσες στον χειρότερο... ας μάθουμε πινακίδα και βρίσκουμε εμείς τον ιδιοκτήτη...
Αρκεί να υπάρχει ιδιοκτήτης :p χαχαχα
Χαχαχα. Δείτε το και μου λετε. Αλλα μην χανετε και ολο σας τον χρονο...

Ευχαριστώ και παλι!
 

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Λευτέρη πήγε ο φίλος απο εκεί και έκλεισε ραντεβού να το δεί το πρωί,μάλιστα τον ρώτησε για πιο απο τα δύο DR ενδιαφέρεται(http://www.car.gr/4439165-suzuki-dr-650-se το 2ο)ΕΙΔΩΜΕΝ!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Miouos

Μέλος
Όνομα
Καρολος
Μοτό
ktm
Αν ψάχνεις για dr-e παίζει ένα Φούλ ανακατασκευει. Αν σε ενδιαφέρει πες μου να σε φερω σε επαφη


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Λευτέρη πήγε ο φίλος απο εκεί και έκλεισε ραντεβού να το δεί το πρωί,μάλιστα τον ρώτησε για πιο απο τα δύο DR ενδιαφέρεται(http://www.car.gr/4439165-suzuki-dr-650-se το 2ο)ΕΙΔΩΜΕΝ!
Αν κοιμοταν απογευμα...φανταζομαι το πρωι...:laugh::laugh::laugh:
Εγώ πάντως ακόμα περιμένω να ξυπνήσει... :D
 

lef99

Μέλος
Όνομα
Λευτερης
Μοτό
ΚΤΜ 640 adventure
Λευτέρη πήγε ο φίλος απο εκεί και έκλεισε ραντεβού να το δεί το πρωί,μάλιστα τον ρώτησε για πιο απο τα δύο DR ενδιαφέρεται(http://www.car.gr/4439165-suzuki-dr-650-se το 2ο)ΕΙΔΩΜΕΝ!
Εγινε μιλτιάδη. καλο φιανεται και το δευτερο, αλλα αρκετα ψηλα σε τιμη...

Αν ψάχνεις για dr-e παίζει ένα Φούλ ανακατασκευει. Αν σε ενδιαφέρει πες μου να σε φερω σε επαφη
Sent from my iPhone using Tapatalk
Πες μου αν θες φιλε μου αλλα αν παιζει ψηλα σε λεφτα μην το ενοχλησω αδικα τον ανθρωπο ;)
 

Miouos

Μέλος
Όνομα
Καρολος
Μοτό
ktm
Εγινε μιλτιάδη. καλο φιανεται και το δευτερο, αλλα αρκετα ψηλα σε τιμη...



Πες μου αν θες φιλε μου αλλα αν παιζει ψηλα σε λεφτα μην το ενοχλησω αδικα τον ανθρωπο ;)
Νομίζω 2700 αλλα το μηχανάκι θελει στρωσιμω


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
... Αυτό θέλαμε να κάνουμε και με τον @milvas για ένα 990 αλλά ποτέ δεν καταφέραμε να δω το μηχανάκι μέχρι που τελικά πήρε του @yns....είναι μεγάλη περίπτωση ο τύπος...
Κάθε εμπόδιο σε καλό που λένε Γιάννη και έτσι τσάκωσα τη γκριζόμαυρη ΚΑΛΛΟΝΗ ή μαυρόγκριζο ΔΙΑΜΑΝΤΙ:D:);):inlove:και παρέλειψα να πώ πώς συμπληρώθηκε στην λίστα μου άλλος ένας ΚΑΛΟΣ ΦΙΛΟΣ(ονόματι Γιάννης ή yns)!
ΚρυφοΚΤΜάκια:friendship:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Λευτέρη μόλις με πήρε ο φίλος,το πρωινό(σημερινό)ραντεβού το μετέφερε ο"έμπορας"για το απόγευμα,λίγο υπομονή φίλε,αν ΔΕΝ το δεί και σήμερα μου λές τι θές να κάνω;):friendship:
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Λευτέρη μόλις με πήρε ο φίλος,το πρωινό(σημερινό)ραντεβού το μετέφερε ο"έμπορας"για το απόγευμα,λίγο υπομονή φίλε,αν ΔΕΝ το δεί και σήμερα μου λές τι θές να κάνω;):friendship:
Τα ίδια μου είπε κι εμένα :p, το απόγευμα ίσως να μην μπορέσω εγώ θα πάνε οι δικοί σου; Πες μου αν είναι να δω πως θα το κάνω
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Λευτέρη μόλις με πήρε ο φίλος,το πρωινό(σημερινό)ραντεβού το μετέφερε ο"έμπορας"για το απόγευμα,λίγο υπομονή φίλε,αν ΔΕΝ το δεί και σήμερα μου λές τι θές να κάνω;):friendship:
Τα ίδια μου είπε κι εμένα :p, το απόγευμα ίσως να μην μπορέσω εγώ θα πάνε οι δικοί σου; Πες μου αν είναι να δω πως θα το κάνω
Και να δεις που και αυριο...θα πει τα ιδια...:D:roflmao::roflmao:...ρε αμολατε τοοοοον....παμε για αλλο...να ΕΧΕΙ ιδιοκτητη και οχι τον...Φαντομά:alien:
 

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Τα ίδια μου είπε κι εμένα :p, το απόγευμα ίσως να μην μπορέσω εγώ θα πάνε οι δικοί σου; Πες μου αν είναι να δω πως θα το κάνω
Ναι Γιάννη θα πάει ο Κώστας(αν τον πάρει τηλ.)αλλιώς αν ΔΕΝ τί να πω:banghead:
 

lef99

Μέλος
Όνομα
Λευτερης
Μοτό
ΚΤΜ 640 adventure
Λευτέρη μόλις με πήρε ο φίλος,το πρωινό(σημερινό)ραντεβού το μετέφερε ο"έμπορας"για το απόγευμα,λίγο υπομονή φίλε,αν ΔΕΝ το δεί και σήμερα μου λές τι θές να κάνω;):friendship:
Τα ίδια μου είπε κι εμένα :p, το απόγευμα ίσως να μην μπορέσω εγώ θα πάνε οι δικοί σου; Πες μου αν είναι να δω πως θα το κάνω

Καλημέρα στα παιδια ! Αν δεν παιξει και το απογευματινο αφηστε το..θα ψαξουμε κατι αλλο, μην σας καιω αλλο...;)
 
Top Bottom