Κοπέλια βοηθατε γιατι χανόμαστε...

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Και να δεις που και αυριο...θα πει τα ιδια...:D:roflmao::roflmao:...ρε αμολατε τοοοοον....παμε για αλλο...να ΕΧΕΙ ιδιοκτητη και οχι τον...Φαντομά:alien:
Κώστα αν του βρεί δικαιολογίες και σήμερα του φίλου πείτε τι θέλετε να κάνουμε ή να δούμε οποιαδίποτε άλλη μοτό;)
 

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Καλημέρα στα παιδια ! Αν δεν παιξει και το απογευματινο αφηστε το..θα ψαξουμε κατι αλλο, μην σας καιω αλλο...;)
Mωρε δεν μας καίς καθόλου σου λέω,κουλούρι κάνουμε την ωρά μας(χαρά μας δλδ):D
Δες το 400άρι αν σε ενδιαφέρει να μάθω τα ΠΑΝΤΑ;)και την τιμή την συζητάτε.
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Ρε αλήτες τσάμπα κακολογησαμε τον άνθρωπο, το έφερε στην δουλειά μου :p
Έχει ψηλό χοντρά θεματακια τα στέλνω με email στον Λευτέρη (καμιά 20αρια φώτο) κι αυτος αποφάσιζει.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Ρε αλήτες τσάμπα κακολογησαμε τον άνθρωπο, το έφερε στην δουλειά μου :p
Έχει ψηλό χοντρά θεματακια τα στέλνω με email στον Λευτέρη κι αυτος αποφάσιζει.[/quot

Το είδαν και οι δικοί μου πρίν λίγο.Λευτέρη τα έχω γράψει στον Κώστα,ότι θέλεις με πέρνεις και τηλ.(δεν έχω το δικό σου νούμερο).
Νομίζω τα ίδια θα είδε και το Γιαννιώ απο πάνω;):friendship:.
Its your choice Lef99
 

lef99

Μέλος
Όνομα
Λευτερης
Μοτό
ΚΤΜ 640 adventure
Λοιπον παιδες μιας και τωρα ουσιαστικα καταφερα να τα δω και τα ποστ και τις φωτογραφιες του γιαννη ( να εισαι καλα φιλε !), θα του κανω ενα τηλεφωνο αυριο το απογευμα μετα την δουλεια για να δουμε τι και πως...

Η αληθεια ειναι οτι δεν φιανονται και πολυ ελπιδοφορα τα πραγματα, αλλα αν κατσει σωστη τιμη μπορει και να την κανουμε ;)
 

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Μάλλον θα διαβάζει το φόρουμ.... ;)

Σεντ φρομ CBFone (ADV)
Πού είσαι εσύ πουλάκι μου χαμένος,τρέχεις με το ιατρείο ακόμα φίλε?
 
Reactions: yns

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Πού είσαι εσύ πουλάκι μου χαμένος,τρέχεις με το ιατρείο ακόμα φίλε?
Αμα τον εβρείς να με χε....ρετισεις :laugh::laugh::laugh::devilish:
Σας αγαπώ και τους δύο! :*
Live pic προσπαθώντας να σετάρω το δίκτυο και τις απομακρυσμένες συνδέσεις μεταξύ Linux και (κωλο)windows 10...


Σεντ φρομ CBFone (ADV)
 

lef99

Μέλος
Όνομα
Λευτερης
Μοτό
ΚΤΜ 640 adventure
Καλησπερα στα παιδια ! λοιπον μολις μιλησα με τον εμπoρο κατω και η τιμη που μου δινει ειναι πολυ υψηλη για τα μαζεματα που χρειαζονται... ( μου οτι εχει μιλησει και με τον ιδιοκτητη και δνε το δινει με τιποτα στην τιμη που του ειπα)
οποτε σας ευχαριστω παρα πολυ για την βοηθεια αλλα συνεχιζω το ψαξιμο, μιας και η συγκεκριμενη περιπτωση δεν μας εκατσε. :)

Παντως ειλικρινα μια βοηθεια ζητησα και πεσατε η κρητικοι φιλοι πανω κατα πανω !

jmar, milvas αλλα και οι κοντινοι σε σας φιλοι που εβαλα σε τρεξιμο χρωσταω κερασμα στην πρωτη ευκαιρια !! :friendship::friendship::friendship:
 

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Δεν χρωστάς τίποτα φιλαράκι,να"μαστε καλά ΟΛΟΙ να καβαλάμε(μοτό εννοείται,μην πάει ο νούς σας στο πονηρό:D)και καλή συνέχεια στην αναζήτηση σου(εννοείται αν βρείς Κρητικιά υποψήφια μας κινητοποιέις;)):friendship:
 
Τελευταία επεξεργασία:

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Καλησπερα στα παιδια ! λοιπον μολις μιλησα με τον εμπoρο κατω και η τιμη που μου δινει ειναι πολυ υψηλη για τα μαζεματα που χρειαζονται... ( μου οτι εχει μιλησει και με τον ιδιοκτητη και δνε το δινει με τιποτα στην τιμη που του ειπα)
οποτε σας ευχαριστω παρα πολυ για την βοηθεια αλλα συνεχιζω το ψαξιμο, μιας και η συγκεκριμενη περιπτωση δεν μας εκατσε. :)

Παντως ειλικρινα μια βοηθεια ζητησα και πεσατε η κρητικοι φιλοι πανω κατα πανω !

jmar, milvas αλλα και οι κοντινοι σε σας φιλοι που εβαλα σε τρεξιμο χρωσταω κερασμα στην πρωτη ευκαιρια !! :friendship::friendship::friendship:
Δεν κάνει τπτ, γι αυτό είμαστε εδώ παρέα, αύριο μπορεί να χρειαστούμε εμείς κάτι από κει η έστω να βρεθούμε να πιούμε καμιά μπύρα!
Πήρες το σταθερό τηλέφωνο που σου έδωσα να μιλήσεις κατευθείαν με τον ιδιοκτήτη;
 

lef99

Μέλος
Όνομα
Λευτερης
Μοτό
ΚΤΜ 640 adventure
Δεν χρωστάς τίποτα φιλαράκι,να"μαστε καλά ΟΛΟΙ να καβαλάμε(μοτό εννοείται,μην πάει ο νούς σας στο πονηρό:D)και καλή συνέχεια στην αναζήτηση σου(εννοείται αν βρείς Κρητικιά υποψήφια μας κινητοποιέις;)):friendship:
Δεν κάνει τπτ, γι αυτό είμαστε εδώ παρέα, αύριο μπορεί να χρειαστούμε εμείς κάτι από κει η έστω να βρεθούμε να πιούμε καμιά μπύρα!
Πήρες το σταθερό τηλέφωνο που σου έδωσα να μιλήσεις κατευθείαν με τον ιδιοκτήτη;
Να ειστε καλα ρε παιδι, ειλικρινα σαν κολλητοι μου ειστε:) εννοείται οτι αν χρειαστείτε το οτιδηποτε απο εδω βαζετε φωνη.
Γιαννη δεν τον πηρα γιατι μου ειπε οτι εχουν μιλήσει μαζι και δεν το ριχνει τοσο.
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Να ειστε καλα ρε παιδι, ειλικρινα σαν κολλητοι μου ειστε:) εννοείται οτι αν χρειαστείτε το οτιδηποτε απο εδω βαζετε φωνη.
Γιαννη δεν τον πηρα γιατι μου ειπε οτι εχουν μιλήσει μαζι και δεν το ριχνει τοσο.
Μην τον πιστεύεις, πάρε απευθείας αν σε ενδιαφέρει!
 

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Τάξτε μου ποιός με πήρε τηλ.?:thinking:και κατεβάζει την τιμούλα κατσά κατσά:D
 
Top Bottom