Κυριακή 31-3, βόλτα προς Καρπενήσι, Γέφυρα Επισκοπής, Κρίκελλο

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Θα γίνει καθημερινή γιατί το ΣΚ δεν μας βγάζει από χρόνο, με λίγο πιπέρι ακόμα.
Πιπερι σε μπαμιες ή σε στροφιλικι ? :inlove:
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Μπάμιες....... :mkms:
Ας ετρωγες καθε μερα (για οικονομια λογω χασαπη) φιλετο μοσχαρι οπως εγω και θα τις ζηταγες σαν τρελος με κοτοπουλακι
:ckg:
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Πιπερι σε μπαμιες ή σε στροφιλικι ? :inlove:
Δεν είχα δει ακριβώς τον χάρτη του ψηλού. Ήθελα να πάω από την άλλη μεριά της λίμνης και να καταλήξω περίπου στο ίδιο κατέβασμα μέσω παράκαμψης/εκκρεμότητας σε φαγητό, αλλά δεν είμαι και 100% σίγουρος ότι θυμάμαι το χωριό σωστά, επίσης δεν είμαι σίγουρος αν θα δουλεύει καθημερινή και είχαμε κάνει και χωματόδρομο εκείνη την ημέρα που νομίζω δεν χρειάζεται να ξαναπεράσω :p


Να πούμε μιά φορά ακόμα ότι δεν φταίνε οι μπάμιες, φταίνε αυτοί που τις μαγειρεύουν λάθος. Από τα σωστά τα χέρια είναι λουκουμάκια, δεν ξέρετε από μηχανάκια, μάθετε από φαγητό τουλάχιστον :p
 

akis69

Μέλος
Όνομα
ακης
Μοτό
F800gs

Για φαγητό θα πρότεινα φουλ την ταβέρνα άγιος Αθανάσιος στο μεγάλο χωριό αλλά με μια επιφύλαξη.
Έχω φάει 2-3 φορές εκεί παλιότερα αλλά το μαγαζί είναι του δήμου και κάνει διαγωνισμό ανά 5 ετια αν θυμάμαι καλά και δεν ξέρω αν το τρέχει ο ίδιος.
Ο οποίος ήταν ίδιος με τον ηθοποιό Παύλο ορκοπουλο.
Αγαπημένος προορισμός η Ευρυτανία,αλλά πολύ δύσκολη η περίοδος αυτή για εμένα
Να περάσετε όμορφα!
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Να πούμε μιά φορά ακόμα ότι δεν φταίνε οι μπάμιες, φταίνε αυτοί που τις μαγειρεύουν λάθος. Από τα σωστά τα χέρια είναι λουκουμάκια, δεν ξέρετε από μηχανάκια, μάθετε από φαγητό τουλάχιστον :p
Να πω εδώ (για πρώτη φορά), ότι δεν βρίσκω καν, λόγο ύπαρξης τους σε αυτόν τον πλανήτη!!!!! :ha
 

Rebel Scum

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Ζώης
Μοτό
Aprilia Tuono V4 1100 2021
:thinking:
Δεν παίζουν χώματα ε; Ήμουν στα πέριξ της Άνω Χώρας πριν καμιά διετία και οι δρόμοι είναι λίγο σαν βομβαρδισμένο τοπίο...
 

Rebel Scum

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Ζώης
Μοτό
Aprilia Tuono V4 1100 2021
Λοιπόν παιδιά,

μια μικρή αναπροσαρμογή στο πρόγραμμα.

Λέω για αναχώρηση από Αφίδνες 8πμ (νέα ώρα), ΕΟ μέχρι Θήβα και μετά από μέσα για Καρπενήσι (Αλίαρτος-Μπράλλος κτλ) όπου πίνουμε καφέ.
ΥΓ. Ο χάρτης εδώ το δείχνει όλο μέσω Λαμίας για Καρπενήσι...υποθέτω είναι λάθος ε;
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
ΥΓ. Ο χάρτης εδώ το δείχνει όλο μέσω Λαμίας για Καρπενήσι...υποθέτω είναι λάθος ε;
ΥΓ. Ο χάρτης εδώ το δείχνει όλο μέσω Λαμίας για Καρπενήσι...υποθέτω είναι λάθος ε;
Χμ, ναι όντως.

Κατάσταση δρόμων δεν έχω εικόνα αλλά θα είμαι με το 1290 οπότε κλάιν:D
 

Rebel Scum

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Ζώης
Μοτό
Aprilia Tuono V4 1100 2021
Ρωτάω γιατί το Tuono δεν είναι τόσο κλαιν :p

Όπως και να έχει το βλέπουμε σκέφτομαι σοβαρά να σας κάνω παρέα αν θέλετε.
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Ρωτάω γιατί το Tuono δεν είναι τόσο κλαιν :p

Όπως και να έχει το βλέπουμε σκέφτομαι σοβαρά να σας κάνω παρέα αν θέλετε.
Έλα, δεν σε φοβάμαι, εδώ ανεβοκατέβηκες με το Τουόνο σε εκείνη την μόνη στο 9ο οδοιπορικό.

Χωρίς πλάκα, δεν έχω εικόνα των δρόμων σε εκείνα τα μέρη, δεν τα έχω ξαναπεράσει. Το βλέπουμε στην πορεία.

Επίσης, για όσους ψηνόμαστε, μήπως να ξεκινήσουμε λίγο νωρίτερα για να είμαστε πιο άνετοι σε χρόνο?
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Ξέρω γω, 7.30 αναχώρηση?
Εντάξει, δεν είναι και τρελή διάφορα βέβαια.
 
Top Bottom