Κυριακατικη Διρφυ ολε!!!!! 18/09/16

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Καλη βολτα να εχετε
Απο αδιευκρίνιστες πηγες εχουν καθαριστεί τα χωματα, εχουν μαζευτεί οι πετρες ...και εχει μεγαλώσει και η μερα!!! ;-)
Ζηλευω
 

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Back to base.
Αρκετές αναποδιές σήμερα αλλά η παρέα δεν έχασε το κέφι της.
Ένας τραυματισμός(ευτυχώς όχι σοβαρός) και μια ακίνητοποίηση μοτοσυκλέτας προσπάθησαν να μας ρίξουν το ηθικό χωρίς όμως αποτέλεσμα.
Πολλές ομορφιές είδαμε σήμερα αλλά αν είχε βρέξει λιγάκι θα βλέπαμε και άλλες(πολύ μα πολύ σκόνη).
Ο Στέργιος ήταν άψογος οικοδεσπότης και με τέλεια γνώση της διαδρομής (ντάξει,εδω υπερβάλλω λίγο :p).Thanks για τους καφέδες όπως και τον Πέτρο που κέρασε μπύρες :ok:.
Σόρι που δεν σας αποχαιρέτησα(και τον Moniker) αλλά μ'αυτά και με τα άλλα μας πήρε η ώρα και έπρεπε να επιστρέψω Αθήνα λόγο μιας υποχρέωσης.
Στις επόμενες χωρίς απρόοπτα :friendship:
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Λίγες φωτό(για αρχή ..)
Ααααα... ήρθε κι η πιτσιρίκα μαζί σας τελικά! Καλή αρχή Λενιώ! :)

Περιμένουμε αδιευκρίνιστο υλικό!
Και περαστικά στον τραυματία...
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Λίγες φωτό(για αρχή ..)




Ελα ελα τωρα αφου ξερω οτι εισαι πονηρη αλεπου και τα πικαντικα τα φυλας στον επιλογο...σε εχω πιασει πολλες φορες να εχεις ληψεις (πτωσεις , βλαβες κλπ) και εκβιαζεις κοσμο ...ριξε θεμα προς συζητηση και ασε τις ξαπλες της Ελενης και τις Λελικες φωτο στο ισωμα!!!!:yew::roflmao::roflmao::roflmao:
 

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Ελα ελα τωρα αφου ξερω οτι εισαι πονηρη αλεπου και τα πικαντικα τα φυλας στον επιλογο...σε εχω πιασει πολλες φορες να εχεις ληψεις (πτωσεις , βλαβες κλπ) και εκβιαζεις κοσμο ...ριξε θεμα προς συζητηση και ασε τις ξαπλες της Ελενης και τις Λελικες φωτο στο ισωμα!!!!:yew::roflmao::roflmao::roflmao:
Εγώ εκβιαστής?Απλώς προειδοποιώ, αν σε λίγες ώρες δεν γεμίσει ο τραπεζικός μου λογαριασμός θα τα βγάλω όλα στην φόρα :laugh:
Έχει και ο gsmaniac υλικό και σιγά σιγά θα τα βάλουμε όλα στην σειρά.
Να σε αναμένουμε σύντομα κοντά μας?:friendship:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Στεργιε...βλεποντας αυτες τις δυο φωτο...
ή τα πουλιά παγωσανε στον αερα παγιδευμενα στο φακο τού..πλιου...ή θελει καθαρισμα ο φακος σου:UH:
 
Top Bottom