Κυριακατικη Διρφυ ολε!!!!! 18/09/16

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Επίσης ξέχασα να ρωτήσω.. εκείνη την αδιευκρίνιστη "κεραία από Mazda" που όποιος την κουβαλούσε έπεφτε, τι την κάναμε;:thinking:

:p
Έτσι.....φωτο αργοτερα:D
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Επίσης ξέχασα να ρωτήσω.. εκείνη την αδιευκρίνιστη "κεραία από Mazda" που όποιος την κουβαλούσε έπεφτε, τι την κάναμε;:thinking:

:p
αντε θα σας το πω !!!!
το μηχανακι μου ειναι συνδεδεμενο με δορυφορο για να με βρισκουν !!!!!!! εξου και η κεραια που ηταν κρυμενη στην αριστερη μπουκαλα!!που βγηκε εξω μαζι με κατι λαδια!!!
εχω και αλλη στην δεξια μπουκαλα ανεπαφη!!!!!!
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Καλημερα και απο εμενα παίδες !!! Σημερα ειμαι απλά κομματια απο το πρωι τωρα αρχίζω να συνέρχομαι στη δουλειά!! Έφτασα αστρος γυρω στις 9 το βραδυ και στις 10 ειχα ήδη κοιμηθεί!!
Πολυ ωραια ηταν παρα τις ατυχίες κτλ αυτά συμβαίνουν συνεχώς!! Αν δεν ειχε τοσο σκονη στα χαμηλότερα σημεία και ζεστη πιςτευω θα ηταν απίστευτα γιατι απο θέμα παρέας διαδρομής και γέλιου ηταν σουπερ.
Αυτά τα λίγα απο μένα φωτό δεν εβγαλα καμία γιατι ηθελα μονο να ζεματισω το 640 καθώς ηταν η δεύτερη φορα του στο χωμα !! Απίστευτο μηχανακι κανει τα παντα παει παντού μη τα ξαναλέμε αυτά !!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

stamktm

Περιηγητής
Περιοχή
Παράκοιλα / Λέσβος - Αθήνα
Όνομα
Σταμάτης
Μοτό
ktm 950 adv
Να σε δω πασαλιμενο babyoil......να λιαζεσαι να ολοκληρώσω σαν λελα!! :p

advφον
Εμ δεν ηρθες μαρη να μου βαλεις στην πλατη που δεν εφτανα.....:p
ποια ειναι αυτη η κουλή που σπρωχνει το 640???!!:p
Σήμερα θα μάθουμε...που θα παει συνεργειο!
Μάλλον τροφοδοσία, γιατί έκανε λες και δεν είχε βενζίνη.
Τρόμπα βενζίνης έλεγαν οι πιο ειδικοί.....ιδωμεν.

Με την ευκαιρία να πω ότι σταθηκαμε πολύ τυχεροί στην ατυχία μας.
Το 950....αποφάσισε να μεινει 100 μέτρα από την βρωμονερα, αλλά καμμια ώρα δύσκολη χώματαδα για να βγουμε ασφαλτο.
Εκεί στην ερημιά αποφασίσαμε να ρυμουλκησουμε με ιμάντες.....
Αφού ξεκινήσαμε....λίγα μέτρα μετά, σταμάτησαμε για να διορθώσουμε λίγο τους ιμάντες και τότε παρουσιάστηκε το αγροτικό.
Τα παλληκαρια βοήθησαν και μάλιστα δεν δέχτηκαν και αμοιβή που τους πρόσφερε ο Πάνος.
Και εκεί που λέγαμε ότι θα τον έπαιρνα δικάβαλο.....να σου και 2 τζιπ από το τοπικό κλαμπ.
Πρότειναν και αυτοί να πάρουν τον πανο μέχρι την στενή, γιατί καταλαβαίνουμε την δυσκολία να είσαι δικαβαλος σε δύσκολα χώματα.
Όλα λοιπόν μας πήγαν πριμα....παρά την αρχική ατυχία μας.

advφον
Τρομπα βενζινης το 950????ελαααα πεφτω απτα συννεφα πρωτη φορα το ακουω:banghead:
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Εμ δεν ηρθες μαρη να μου βαλεις στην πλατη που δεν εφτανα.....:p

ποια ειναι αυτη η κουλή που σπρωχνει το 640???!!:p

Τρομπα βενζινης το 950????ελαααα πεφτω απτα συννεφα πρωτη φορα το ακουω:banghead:
Εσυ τη βροχή τη φοβάσαι χωρις αδιάβροχα δε πας πουθενά τη σκονη και τη ζεστη τη φοβάσαι επισης !!
Όταν βρούμε τον ιδανικό καιρο 23 βαθμούς στον αέρα με Ελαφριά συννεφιά και το χωμα να ειναι ελάχιστα βρεγμένο τοτε θα δε φωνάξουμε να ερθεις μαζι μας !!! Χαχαχαχαχαχαχααχχαχαχαχαχαα


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Εμ δεν ηρθες μαρη να μου βαλεις στην πλατη που δεν εφτανα.....:p

ποια ειναι αυτη η κουλή που σπρωχνει το 640???!!:p

Τρομπα βενζινης το 950????ελαααα πεφτω απτα συννεφα πρωτη φορα το ακουω:banghead:
Καλά έκανες και δεν ήρθες....γιατί το αγροτικό δεν χωρούσε άλλο κτμ :p

Εμμμ.....σε τρώει ο π@π@ς σου :D

advφον
 

rodamoto

Μέλος
Επαγγελματίας
Όνομα
Aλέξης

ΚΛΑΜΑ...:cry:, πεσανε σαγονια σημερα στον Τασουλη οταν τους ειπα τι καταφερες με το μπροστινο καλαμι, αδυνατον, δεν γινεται κλπ κλπ, πουλι ειναι αυτο ειπα (alekni speaking)
 

stamktm

Περιηγητής
Περιοχή
Παράκοιλα / Λέσβος - Αθήνα
Όνομα
Σταμάτης
Μοτό
ktm 950 adv
Καλά έκανες και δεν ήρθες....γιατί το αγροτικό δεν χωρούσε άλλο κτμ :p

Εμμμ.....σε τρώει ο π@π@ς σου :D

advφον
Δεν ηρθα γιατι οπως λεει και η αποπανω,εγω ειμαι λεπτεπιλεπτη λελη.Θελω ιδιαιτερες συνθηκες για να παω βολτα.Εξαλλου εχω ιμαντες καλε,θα με τραβαγε η γελαδα σου!:p
 
Τελευταία επεξεργασία:

stamktm

Περιηγητής
Περιοχή
Παράκοιλα / Λέσβος - Αθήνα
Όνομα
Σταμάτης
Μοτό
ktm 950 adv
Εσυ τη βροχή τη φοβάσαι χωρις αδιάβροχα δε πας πουθενά τη σκονη και τη ζεστη τη φοβάσαι επισης !!
Όταν βρούμε τον ιδανικό καιρο 23 βαθμούς στον αέρα με Ελαφριά συννεφιά και το χωμα να ειναι ελάχιστα βρεγμένο τοτε θα δε φωνάξουμε να ερθεις μαζι μας !!! Χαχαχαχαχαχαχααχχαχαχαχαχαα


Sent from my iPhone using Tapatalk
Εσυ μαρη κουλομαρια γιατι δεν απαντας,γιατι εσπρωχνες το 640?:mad:δεν μπορουν τα χερακια σου το εργαλειο???ζεσταθηκες?ιδρωσες?εμ με τις ιταλιδες που εχεις μπλεξει ολο πουδρα εισαι και νυχακι βαμμενο:D
 
Τελευταία επεξεργασία:

stamktm

Περιηγητής
Περιοχή
Παράκοιλα / Λέσβος - Αθήνα
Όνομα
Σταμάτης
Μοτό
ktm 950 adv
Τελευταία επεξεργασία:

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Εσυ μαρη κουλομαρια γιατι δεν απαντας,γιατι εσπρωχνες το 640?:mad:δεν μπορουν τα χερακια σου το εργαλειο???ζεσταθηκες?ιδρωσες?εμ με τις ιταλιδες που εχεις μπλεξει ολο πουδρα εισαι και νυχακι βαμμενο:D
Ηθελα να κανω λιγο τετρακεφαλους στα ποδια για να σε πλακωςω στις κλωτςιες και βρήκα ευκαιρία!!! Χαχαχαχαχαχαχα


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

stamktm

Περιηγητής
Περιοχή
Παράκοιλα / Λέσβος - Αθήνα
Όνομα
Σταμάτης
Μοτό
ktm 950 adv
Ηθελα να κανω λιγο τετρακεφαλους στα ποδια για να σε πλακωςω στις κλωτςιες και βρήκα ευκαιρία!!! Χαχαχαχαχαχαχα


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ειδες το πουλι μολις εγινες λιγο κακος εκανε λαικ.Πεσμας κιαλλα αγριο αγορι....:wacky:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Ηθελα να κανω λιγο τετρακεφαλους στα ποδια για να σε πλακωςω στις κλωτςιες και βρήκα ευκαιρία!!! Χαχαχαχαχαχαχα


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ειδες το πουλι μολις εγινες λιγο κακος εκανε λαικ.Πεσμας κιαλλα αγριο αγορι....:wacky:
:pointu:
κλαίω +βάλε!!!
 

vaelsod

Μέλος
Όνομα
Ελένη
Μοτό
XR 250 Baja & Pegaso 660
Αυτο που φαινεται να συμβαινει στη δεξια μου μπουκαλα σε αυτη τη φωτο το πηρα χαμπαρι μολις σημερα πηγαινοντας στη δουλεια. Χθες ουτε που το καταλαβα. Ευτυχως τελικα η μονη απωλεια ηταν το δεματικο της φυσουνας! Ξυστρα ok διαρροη λαδιου μηδεν. Ουφ!
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Ειδες το πουλι μολις εγινες λιγο κακος εκανε λαικ.Πεσμας κιαλλα αγριο αγορι....:wacky:
Ειδα ειδα αλλα δε γράφω άλλες αγριάδες γιατι στο τελος θα "λερωθεί" Χαχαχαχα


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Top Bottom