Μηχανη 200cc- 500cc εως 1000 ευρω για εργατης!!!!

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Καλησπερα παιδια αναζητω μηχανημα για εργατη μεσα στην πολη ( οχι παπι οχι σκουτερ) , εξωτερικη εμφανιση και περιφεριακα (αναρτησεις αναλωσιμα δεν με νοιαζουν θα τα συμαζεψω ) μονο το μοτερακι του να ειναι καλο και να εχει μιζα!!!!


Οτι εχετε να προτεινετε απο φιλους γνωστους , στειλτε μου εδω η στειλτε μου και στο βιμπερ : 6981875580


Ευχαριστω πολυ!!!!
 

omega

Τσέλιγκας
Περιοχή
Ήηηηηηηηηπειρος
Όνομα
Δημήτριος
Μοτό
HONDA CBF500 05'
Τα 200cc που έβαλες ως κάτω όριο δεν τα βρίσκω σωστά.

Εργάτης,τίμιος,οικονομικός και με καλή οδική συμπεριφορά είναι ένας.

Honda CBF125. Ψεκαστό...
Άντε και το Yamaha YBR125.

Δεν σου στέλνω αγγελία αν κι έλεγξα κάποιες.Με μικρή οικονομική παραχώρηση από μέρους σου θα βρεις κάτι που θα αξίζει και θα με θυμάσαι για χρόνια...


Με το καλό ότι πάρεις.
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Τα 200cc που έβαλες ως κάτω όριο δεν τα βρίσκω σωστά.

Εργάτης,τίμιος,οικονομικός και με καλή οδική συμπεριφορά είναι ένας.

Honda CBF125. Ψεκαστό...
Άντε και το Yamaha YBR125.

Δεν σου στέλνω αγγελία αν κι έλεγξα κάποιες.Με μικρή οικονομική παραχώρηση από μέρους σου θα βρεις κάτι που θα αξίζει και θα με θυμάσαι για χρόνια...


Με το καλό ότι πάρεις.
To ξέρω ειναι τρομερά εργαλεία αλλά είμαι 140 κιλά 1.94 γιαυτο σκεφτόμουν κάτι σε κατηγορία serrow και πάνω !!!!

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
.....αλλά είμαι 140 κιλά 1.94 γιαυτο σκεφτόμουν κάτι σε κατηγορία serrow και πάνω !!!!

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Honda CBF125. Ψεκαστό...
Άντε και το Yamaha YBR125.
Δεν φτουράνε μάνα μ!!!!!! :ha
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
To ξέρω ειναι τρομερά εργαλεία αλλά είμαι 140 κιλά 1.94 γιαυτο σκεφτόμουν κάτι σε κατηγορία serrow...:oops:...και πάνω !!!!

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Αποστολη θυμασαι πως ειναι το Serrow..?σαν παιδκο ποδηλατο θα φαινεται πανω σου...
δυστηχως η κατηγορια μεσαια ΟΝΟΦ παροχημενης 10ετιας (1990-2000) ειναι μονοδρομος στην επιλογη σου..βαση χρηματων που διαθετεις
με ενα 1χιλιαρικο θα βρεις κατι αλλα θα θελει τοσα πολλα ακομα που θα σιχτιρησεις...
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Αποστόλη ρίξε μια ματιά για ER500 με το αθάνατο μοτέρ του KLE ή για cb 500 του 90 κάτι και μετά όχι το cbf που είναι πιο ακριβό. Για εργάτη δεν χρειάζεται να είναι ονοφ οπότε ένα τέτοιο στριτάκι ως 500 cc θα σου λύσει τα χέρια με πολύ μικρό κόστος αγοράς και συντήρησης.

Με 1500 ευρώ θα βρεθεί κάτι καλό ειδικά σε ΕR.

Επίσης αν βρεις καλό GN 250 Suzuki ή το volty να το πάρεις είναι καλή μοτοσυκλέτα. Αλλά η μόδα των cafe racer δυστυχώς τα έχει ρημάξει.

Λόγω σωματότυπου ψάξε από 250 έως 500 cc.
 
Τελευταία επεξεργασία:

KTiNoS

Μέλος
Όνομα
Athanassiou Nikos
Μοτό
XT 600 sm TDM 900
Αποστόλη ρίξε μια ματιά για ER500 με το αθάνατο μοτέρ του KLE
Εδώ να πούμε ότι οι τιμές ανταλλακτικών έχουν γ.... ανάποδα έτσι?
Μιλάμε οι τύποι έχουν ξεφύγει
 

Augotaraxos

Μέλος
Περιοχή
Κως
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Γκόλφω
CRF 300L
Τα 200cc που έβαλες ως κάτω όριο δεν τα βρίσκω σωστά.

Εργάτης,τίμιος,οικονομικός και με καλή οδική συμπεριφορά είναι ένας.

Honda CBF125. Ψεκαστό...
Άντε και το Yamaha YBR125.

Δεν σου στέλνω αγγελία αν κι έλεγξα κάποιες.Με μικρή οικονομική παραχώρηση από μέρους σου θα βρεις κάτι που θα αξίζει και θα με θυμάσαι για χρόνια...


Με το καλό ότι πάρεις.
Αυτό ακριβώς.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Κάτι μου λέει ότι αυτό το νήμα θα καταλήξει σε GS
 

kuklinski

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
Cr250
Κάτι μου λέει ότι αυτό το νήμα θα καταλήξει σε GS
Η .....Άφρικα 1100!!!

 

omega

Τσέλιγκας
Περιοχή
Ήηηηηηηηηπειρος
Όνομα
Δημήτριος
Μοτό
HONDA CBF500 05'
To ξέρω ειναι τρομερά εργαλεία αλλά είμαι 140 κιλά 1.94 γιαυτο σκεφτόμουν κάτι σε κατηγορία serrow και πάνω !!!!

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Θα πω ότι δικάβαλος(150+kg) δεν αντιμετωπίζω πρόβλημα με την κίνηση του CBF125.Χαλαρά κι όλα γίνονται.

Επειδή όμως θες το κάτι παραπάνω,προσωπικά θα έλεγα να κάνεις μια αναπροσαρμογή στο budget σου και να πας για τα ανάλογα 250αρια.CBF250 & YBR250.
Θεωρώ ότι θα βρεις κάτι στα ~1500€.

Επιμένω στα 250 για να είσαι σχετικά οικονομικος στην μετακίνηση.


Διαφορετικά εγώ θα πήγαινα να δω την κατάσταση του παρακάτω.Ειναι όπως τα λέει η κυρία;Σαν μοντέλο σίγουρα όχι.Η κατάσταση με νοιάζει..


..και να θέλει 200-300€ για να γινει ακριβώς όπως το θες δεν θα πρέπει να σε χαλάσει μιας και ήταν/είναι τέρατα αξιοπιστίας..
 

panavour

Μέλος
Περιοχή
Αθήναι
Όνομα
παναης (οχι απ τα μεγαρα)
Μοτό
voge500ds
Με χιλιάρικο εκτός από παπί δεν θα βρεις τίποτα άλλο, εκτός από χρεπια,που θα θέλεις άλλο ένα χιλιάρικο τουλάχιστον για να δουλέψουν της προκοπης.Βαλε τουλάχιστον 6-7 κατοσταρικα ακόμα,για να ξεκινήσεις σ αυτά τα κυβικά που ζητάς.
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Θα πω ότι δικάβαλος(150+kg) δεν αντιμετωπίζω πρόβλημα με την κίνηση του CBF125.Χαλαρά κι όλα γίνονται.

Επειδή όμως θες το κάτι παραπάνω,προσωπικά θα έλεγα να κάνεις μια αναπροσαρμογή στο budget σου και να πας για τα ανάλογα 250αρια.CBF250 & YBR250.
Θεωρώ ότι θα βρεις κάτι στα ~1500€.

Επιμένω στα 250 για να είσαι σχετικά οικονομικος στην μετακίνηση.


Διαφορετικά εγώ θα πήγαινα να δω την κατάσταση του παρακάτω.Ειναι όπως τα λέει η κυρία;Σαν μοντέλο σίγουρα όχι.Η κατάσταση με νοιάζει..


..και να θέλει 200-300€ για να γινει ακριβώς όπως το θες δεν θα πρέπει να σε χαλάσει μιας και ήταν/είναι τέρατα αξιοπιστίας..
..άμα έχεις φρέσκια άποψή...:sneaky:
 
Top Bottom