Νέα ΚΤΜ 890cc για το 2020

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
Το 890 r ειδη αρχίζω και το βαζω για τα καλά στο κεφαλι μου
χαχαχαχ:cool:
Το R από την 1η μέρα που το είδα μου καρφώθηκε στον εγκέφαλο...όσο έχω τέλος πάντων!χαχα
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Όπως βλέπετε, οι εταιρείες κάτι παραπάνω ξέρουν για τους... καταναλωτές/πελάτες!!! :p
Επειδή περί.... καταναλωτών ο λόγος....

Όταν η πορτοκαλί εταιρεία φτιάξει κάτι τέτοιο...




...θα το συζητήσω με τους πωλητές της...


Μέχρι τότε... I don't bite it!





-
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Επειδή περί.... καταναλωτών ο λόγος....

Όταν η πορτοκαλί εταιρεία φτιάξει κάτι τέτοιο...




...θα το συζητήσω με τους πωλητές της...


Μέχρι τότε... I don't bite it!





-
Στην αρχή, καλά μου το πήγαινες!!!! :p

Στο τέλος μου τα χάλασες!!!! :laugh:
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Επειδή περί.... καταναλωτών ο λόγος....

Όταν η πορτοκαλί εταιρεία φτιάξει κάτι τέτοιο...




...θα το συζητήσω με τους πωλητές της...


Μέχρι τότε... I don't bite it!





-




._





Τι λέγαμε, α ναι, το 890R, Αλέξανδρε καλοτάξιδο, είναι βολικό (αν θες δεύτερο άτομο χωρίς PP σέλα θα περάσει... ενδιαφέρουσες στιγμές) και ήταν από πάντα ναραμου το Χ90R και επίσης μπορείς να κάνεις εύκολα το δικό σου σχετικά κοντά σε εμφάνιση με τα πλευρικά καπάκια από Ιταλία.
 

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
Επειδή περί.... καταναλωτών ο λόγος....

Όταν η πορτοκαλί εταιρεία φτιάξει κάτι τέτοιο...




...θα το συζητήσω με τους πωλητές της...


Μέχρι τότε... I don't bite it!





-
Φέρνει 390 εντουρο από ότι λένε...
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27




._





Τι λέγαμε, α ναι, το 890R, Αλέξανδρε καλοτάξιδο, είναι βολικό (αν θες δεύτερο άτομο χωρίς PP σέλα θα περάσει... ενδιαφέρουσες στιγμές) και ήταν από πάντα ναραμου το Χ90R και επίσης μπορείς να κάνεις εύκολα το δικό σου σχετικά κοντά σε εμφάνιση με τα πλευρικά καπάκια από Ιταλία.
Ξέρεις κάποιος τι μάρκα είναι αυτό το φανάρι?
 

b2bstam

Μέλος
Όνομα
matis
Μοτό
???
xt600e
Ξέρεις κάποιος τι μάρκα είναι αυτό το φανάρι?
Καλημερα. απ΄οτι θυμαμαι το εβαζαν για αγωνες που ετρεχαν και νυχτα πριν 15 χρονια
νοιμιζω υπαρχουν μονο αμερικη ειναι 8΄

 

snpl

Μέλος
Περιοχή
Βιβ λα Φρανς
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
Teneke II
Ξέρεις κάποιος τι μάρκα είναι αυτό το φανάρι?
Βγαζει ένα ίδιο η cyclops. rally light (RLHLA-55). 2 εκδόσεις μία με κάτοπτρο και κρύσταλλο Hella και μία με ledοφαναρο. Και τα δυο με 7" διαμετρο φαναριου.
 
Τελευταία επεξεργασία:

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Αυτό ποιο είναι το Freeride; Πολύ ωραίο μηχανάκι, ιδιαίτερο αλλά μη συγκρίσιμο παρά το modification. Δεν έχω BETA ALP 4.0 καρντιά μου... Να σε δω με αυτό να κάνεις το Αθήνα-Θήβα (δε συζητάω καν αποστάσεις όπως π.χ. να φτάσεις Θεσσαλία φορτωμένος) από επαρχιακό πριν μπεις στο χώμα....
 
Τελευταία επεξεργασία:

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Αυτό ποιο είναι το Freeride; Πολύ ωραίο μηχανάκι, ιδιαίτερο αλλά μη συγκρίσιμο παρά το modification. Δεν έχω BETA ALP 4.0 καρντιά μου... Να σε δω με αυτό να κάνεις το Αθήνα-Θήβα (δε συζητάω καν αποστάσεις όπως π.χ. να φτάσεις Θεσσαλία φορτωμένος) από επαρχιακό πριν μπεις στο χώμα....
Είναι ένα exc f του 09-11 με άλλο ντεπόζιτο και άλλο προβολέα οπότε μιλάμε για ένα καθαρόαιμο εντούρο, έναν λύκο που προσπάθησαν να τον κάνουν αρνί.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Αυτό ποιο είναι το Freeride; Πολύ ωραίο μηχανάκι, ιδιαίτερο αλλά μη συγκρίσιμο παρά το modification. Δεν έχω BETA ALP 4.0 καρντιά μου... Να σε δω με αυτό να κάνεις το Αθήνα-Θήβα (δε συζητάω καν αποστάσεις όπως π.χ. να φτάσεις Θεσσαλία φορτωμένος) από επαρχιακό πριν μπεις στο χώμα....
EXC 530 φαίνεται μαλλον 2008-2009, ίδιο μηχανάκι με αυτό που έφτιαξε ο Αποστόλης. Κατεβάζει με λίογ πιο μακρύ γρανάζωμα 170 χαβαλέ και ταξιδεύει όλη μέρα ακούραστο 120-130. Αν έχεις πορτοφόλι και διάθεση να υποστηρίξεις ένα αγωνιστικό ουσιαστικά rally bike με την συντήρηση που θέλει τότε δεν υπάρχει καλύτερη μοτοσυκλέτα για αυτή τη χρήση. Πολλοί Αμερικανοί έχουν κάνει τέτοιες μηχανές.
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
EXC 530 φαίνεται μαλλον 2008-2009, ίδιο μηχανάκι με αυτό που έφτιαξε ο Αποστόλης. Κατεβάζει με λίογ πιο μακρύ γρανάζωμα 170 χαβαλέ και ταξιδεύει όλη μέρα ακούραστο 120-130. Αν έχεις πορτοφόλι και διάθεση να υποστηρίξεις ένα αγωνιστικό ουσιαστικά rally bike με την συντήρηση που θέλει τότε δεν υπάρχει καλύτερη μοτοσυκλέτα για αυτή τη χρήση. Πολλοί Αμερικανοί έχουν κάνει τέτοιες μηχανές.
Είναι ένα exc f του 09-11 με άλλο ντεπόζιτο και άλλο προβολέα οπότε μιλάμε για ένα καθαρόαιμο εντούρο, έναν λύκο που προσπάθησαν να τον κάνουν αρνί.
Οπότε σε κάθε περίπτωση.... μη συγκρίσιμο. Μου φάνηκε κάπως μικροκαμωμένο στις φωτό.
 
Top Bottom