Νορτσε..ενα μαρκο δρομος!

N4pSt3R

Lost Balkaneros
Περιοχή
Ορεστιάδα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
BMW F800gs
Καλημερα!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Mister Jim

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
R1200GS
Κάλήμέρά άπό τό dombas


Στάλθηκε από το SM-G360F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Βλέπω ότι φτάσατε στην διασταύρωση.
Μάλλον πρέπει ετοιμάζεστε να για το δρόμο που παγώνει το βούτυρο.
Καλό δρόμο !
 

nikanthi

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νικος
Μοτό
fzs1000
Πάρτε και λίγο πάγο μαζί σας...θα το χρειαστείτε για. το κατέβασμα ...:)

Μπράβο ρε παλικάρια αναμένουμε την συνέχεια ..
 
Τελευταία επεξεργασία:

Italos

Μέλος
Περιοχή
Gerakas
Όνομα
Νίκος
Μοτό
R1200GSadv
´´Ο ΠΡΩΤΟΣ´´ χεχε ωρες ωρες ρε παιδια πιανομαστε απο κατι χαζομαρουλες!!! ο θειος μου (αδερφοσ μαμασ)ταξιδευει στας ευρωπας απο το 1980 με τη γυναικα του με μοτοσυκλευα .... εχει παει κ βραχο .... σιγα τα ωααααα και ποσοι αλλοι ....απλα δεν ασχολουνται με νετ καθολου και ειναι πολλοι αυτοι!!!!

Αγορια καλη συνεχεια ζηλευουμε ολοι πολυ πολυ να το ξερετε!!!!

και τι δεν θα εδινα να μου δινοταν η δυνατοτητα να φυγω για κει ´ανω ξανα!!!!
 

nikanthi

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νικος
Μοτό
fzs1000
Βασικά σε αυτό το θέμα ασχολούμαστε, με κάποιους από τους τελευταίους μεχρι στιγμής (μιας που αυτή τη στιγμή είναι εκεί πάνω) που ταξίδεψαν στην Νορβηγία ..

Όσο για τους πρώτους είναι απλά ιστορία .. Ιστορία όμως που γράφτηκε και χάρη σε αυτήν ακολούθησαν τόσοι άλλοι .. και οι ιστορία καλή είναι αλλά σίγουρα οι live ανταπόκριση από τα παλικάρια μας εκεί επάνω ακόμα καλύτερη:)
 

StepaS

Μέλος
Περιοχή
Νάουσα
Όνομα
Vag
Μοτό
KTM Adventure 990 `09
Φιλέ Ιταλε θα σου δωσω ένα μικρό παράδειγμα για να καταλάβεις το σκεπτικό μου... Με τον θείο σου έχεις μιλήσει φαντάζομαι και σου έχει πει τις ιστορίες του.

Με'μενα π.χ αν μιλησεις θα λέμε για το Garmin, για το booking.com, για το ότι τα Revit έχουν καλή αδιαβροχοποιηση... Και επειδή όλοι αυτοί οι παλιοί μένουν έξω από την φάση του ίντερνετ είναι πιο true. Γιατί μη μου πεις πως δεν έχεις δει κάποιους με Adv 1200 και με όλη την touratech επάνω να πηγαίνουν μονο για καφέ...
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Καλησπερα απο το Kristiansand.. Καναμε και τα τελευταια χλμ στη μαγικη χωρα και το απογευμα σαλπαρουμε για Δανια...


Στάλθηκε από το SM-G360F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Καλησπερα απο το Kristiansand.. Καναμε και τα τελευταια χλμ στη μαγικη χωρα και το απογευμα σαλπαρουμε για Δανια...


Στάλθηκε από το SM-G360F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Καλή επιστροφή. .....το νου σας!!

advφον!!
 

N4pSt3R

Lost Balkaneros
Περιοχή
Ορεστιάδα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
BMW F800gs
Καλησπερα απο το Kristiansand.. Καναμε και τα τελευταια χλμ στη μαγικη χωρα και το απογευμα σαλπαρουμε για Δανια...


Στάλθηκε από το SM-G360F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Καλη συνεχεια κ καλη επιστροφη..το τροχοσπιτακι φερτο να το κανουμε καντινα στα ασφατινα!!!

Στάλθηκε από το SM-G925F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Το βουτυρο παγωσε για τα καλα..σε ολα τα ορεινα περασματα τονοι χιονιου μας περιμεναν!Ειναι ενα διαφορετικο καλοκαιρι αυτο για τη Νορβηγια ...χθες στα σκοτεινα τουνελ του 40 ειδαμε 6 βαθμους..


Στάλθηκε από το SM-G360F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Ελπιζωνα δροσιζεστε ολοι σε παραλιες και βουνα και κυριως να δροσισει μεχρι να ερθουμε εμεις!!!:)

Στάλθηκε από το SM-G360F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Οσον αφορα τον παλαιοτερο Ελληνα διτροχοτου Ακρωτηριου κρατω μια επιφυλαξη για τονΜεγακλη που εχει το On the road στην παραλια της Θεσσαλονικης διοτι η δικη του φωτο με το R 90 εξω απο το Οσλο ειναι η πρωτη δικη μου επαφη με το φευγιο το 1982.

Στάλθηκε από το SM-G360F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Οσον αφορα τον παλαιοτερο Ελληνα διτροχοτου Ακρωτηριου κρατω μια επιφυλαξη για τονΜεγακλη που εχει το On the road στην παραλια της Θεσσαλονικης διοτι η δικη του φωτο με το R 90 εξω απο το Οσλο ειναι η πρωτη δικη μου επαφη με το φευγιο το 1982.

Στάλθηκε από το SM-G360F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Καλη επιστροφή να εχετε και τα μάτια σας
400


Από αδιευκρίνιστο !!!!
 

nikanthi

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νικος
Μοτό
fzs1000
Καλη επιστροφη και με το καλο να παραδώσετε με ασφαλεια την σκυτάλη γιατι ποιος ξερει ...ολο και κάποιος μπορει να την παρει για επανω...το καλοκαίρι συνεχίζετε. ..
 
Top Bottom