Νορτσε..ενα μαρκο δρομος!

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Ουτε στα Αγραφα δεν γινονται αυτα!!!

Στάλθηκε από το SM-G360F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ε...αφού έμαθες κι απο ....πρόβατα....με το καλό να επιστρέψετε !!!!
 

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat
Με το καλό η επιστροφή...:biker:.....:ok:
 

intruder

Μέλος
Περιοχή
Καζανη
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟς
Μοτό
SUZUKI GSX1250FA ''ADVENTURE''
καλο κατεβασμα παιδες....οντως φετος τα χιονια εκει πανω ηταν κατι παραπανω απο το συνηθισμενο συμφωνα κ με τους ντοπιους
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Brno μετα απο 1300 χλμ που ξεκιμησαν στους 16 κι εφτασσν στους 38 βαθμους..παω να πλυθω γιατι διωχνω τα κουνουπια..


Στάλθηκε από το SM-G360F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Μια φευγαλεα ματια την ωρα που βγαινουμε απο το λιμανι..ηταν ενα πολυ ωραιο ονειρο το φετινο..


Στάλθηκε από το SM-G360F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Στεφ αν δεν ηταν τα εργα και η ζεστη θα ηταν πιο απλο..αλλα 14 ωρες εμπλοκη τιμονι μανικα καυσιμου και σνακ ειναι καπως..

Στάλθηκε από το SM-G360F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
...Δεν τον προλαβαινω ....θελει σουβλακι στη Σσσσαλονικη!!!


Στάλθηκε από το SM-G360F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
καλαμακι ή σουβλακι, ή πιτα με γυρο? :p
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Σουβλακι φαγαμε εχοντας παραγγειλει σαντουιτς..1350 χλμ και σημερα και μάλλον μας αρεσουν πολυ οι βολτες με τα μηχανακια.Αποφωνηση κλπ ....αυριο!!!!



Στάλθηκε από το SM-G360F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Αποφωνηση με τα λαδια ζεστα και το τραγουδι της απιθανης διημερης κουτρουβαλας πισω στα οικεια...


Ο Μαρκος εφυγε απο τα χαραματα για Αθηνα κι εγω εμεινα μετα απο 13 μερες ξαφνικα ...μονος!
Τα κοριτσια μου με περιμενουν,λιγα λογια μια δυο φωτο και τα υπολοιπα με τα φυλλα να πεφτουν..

Ενα μεγαλο ευχαριστω, το πρωτο, στη γυναικα μου που διχως δευτερη σκεψη και με επιμονη
που κρατησε 2!!! ολοκληρα χρονια με επεισε να πατησω το κουμπι και να δω απο μεσα το ονειρο που με στοιχειωνε σχεδον μια δεκαετια.
Το δευτερο μεγαλο ευχαριστω παει φυσικα στον απιθανο downsized συνταξιδιωτη Μαρκο που ανοιξε με το σχετικο θεμα τις πορτες
για να ξεχυθουμε στο Νορβηγικο ονειρο και κυριως γιατι σε αυτο το ταξδι μου εδειξε το πως μπορει να ειναι η μοτοσυκλετιστικη
και οχι μονο ζωη μου μετα απο 10 και βαλε χρονια!
Το τριτο -και να την κανουμε σιγα σιγα- σε ολους εσας που μας κρατησατε εδω παρεα
και φυσικα σε οσους μας ''κουρντισαν'' να γραψουμε στα φρυδια μας καθε ειδους κοντρολ και να ζησουμε απο μεσα το ρον εντ ρολ.!

Καρντασι Μαρκο.....respect!!!!

 
Top Bottom