ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ADVtrOFFy 2019

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Προτείνω όποιος υποβάλλει πρόταση περιοχής, να υποβάλλει και σχετικές διαδρομές 3 ημερών. Οι περιοχές να ενώνονται με ελάχιστη κατά το δυνατόν άσφαλτο και το χώμα να είναι της τάξεως των 150-200 χλμ ανά ημέρα, αναλόγως του εδάφους. Επίσης σημεία δ/ν ανά νύχτα, κατά προτίμηση με νερό, κάποιο υπόστεγο -αλά Ζέλι, κοντά σε χωριό για εφόδια (έως 10 χλμ).
Αν κάποιος δε μπορεί να το βάλει σε χάρτη, ας το περιγράψει με τοπονύμια, χωριά κλπ και το φτιάχνουμε.
Αι μαρι !!
Σιγα μην βαλω και την διαμετρο του κ@λου μου !!!
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Αι μαρι !!
Σιγα μην βαλω και την διαμετρο του κ@λου μου !!!
:pointu:

νταξ, εσύ βαλε γενικά: "Μογγολία" ας πουμε:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
:pointu:

νταξ, εσύ βαλε γενικά: "Μογγολία" ας πουμε:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
θα γραψουμε ολοι τις προτασεις μας και τις διαδρομες και θα αποφασισω μετα εγω δημοκρατικα παντα !!!
Παλιο καλο ΠΑΣΦΚ ενα πραμα ......!
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Πάντως έτσι χάριν της συζήτησης να πω πως η Πρωτομαγιά του χρόνου είναι Τετάρτη... Που σημαίνει πως με μια δευτέρα-τρίτη απο δουλειά βγαίνει ένα λαχταριστό 5ήμερο...

Βέβαια είναι λίγο νωρίς και ο καιρός είναι μια παράμετρος υπολογίσιμη για βόρεια ειδικά.
 
Τελευταία επεξεργασία:

ztakisg16

Μέλος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Bmw Xchallenge
Πάντως έτσι χάριν της συζήτησης να πω πως η Πρωτομαγιά του χρόνου είναι Τετάρτη... Που σημαίνει πως με μια δευτέρα-τρίτη απο δουλειά βγαίνει ένα λαχταριστό 5ήμερο...

Βέβαια είναι λίγο νωρίς και ο καιρός είναι μια παράμετρος υπολογίσιμη για βόρεια ειδικά.
Έτσι όπως το λες μετά βάζουμε και μια πέμπτη Παρασκευή καθόμαστε και το Σαββατοκύριακο και το κάνουμε ένα ακόμα πιο λαχταριστο 9ημερο...Και μετά αφού γυρίσουμε κλείνουμε όλοι μαζί και ένα ξενοδοχειο να μένουμε αφού οι περισσοτεροι δεν θα έχουμε μετά που να μείνουμε...
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Νομιζω οτι θα βολευε, το στησιμο των σκηνων να γινει κοντα σε καταλύματα, ωστε οσοι θελουν, να μην κουβαλουν πολλα πραγματα και να απολαμβανουν ολοι τα εκτος δρομου περασματα.
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Χωρίς πλάκα το ειχαμε εντελώς κλειδωμένο το γκάζι με το πουλί σε όλη τη διαδρομη!!!!
Εσυ μπορεί το πλι παγαινε με το ημισ
Έτσι όπως το λες μετά βάζουμε και μια πέμπτη Παρασκευή καθόμαστε και το Σαββατοκύριακο και το κάνουμε ένα ακόμα πιο λαχταριστο 9ημερο...Και μετά αφού γυρίσουμε κλείνουμε όλοι μαζί και ένα ξενοδοχειο να μένουμε αφού οι περισσοτεροι δεν θα έχουμε μετά που να μείνουμε...
:ha
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Πάντως έτσι χάριν της συζήτησης να πω πως η Πρωτομαγιά του χρόνου είναι Τετάρτη... Που σημαίνει πως με μια δευτέρα-τρίτη απο δουλειά βγαίνει ένα λαχταριστό 5ήμερο...

Βέβαια είναι λίγο νωρίς και ο καιρός είναι μια παράμετρος υπολογίσιμη για βόρεια ειδικά.

Πάντως έτσι χάριν της συζήτησης να πω πως, εσύ πως και δεν εμφανίστηκες? o_O
 

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally
Προταση για απο δω και περα 3ημερες και 2ημερες αποδρασεις και άνω.
-ADVraid( και πολλαπλα ανα ετος,με συνεχόμενη διάσχιση και διαφορετικό τόπο διανυκτέρευσης)
-ADVtrOFFy(ετήσια εκδρομή-γιορτη κάθε χρόνο σε διαφορετικό τόπο κάθε έτος και πότε ίδιο με προηγουμενης χρονιάς ,είτε τύπου camp είτε διάσχισης)
-ADVcamp ( τύπου March Moto Madness)

Αυτα όμως προϋποθέτουν και την ενεργό συμμετοχή για διαδρομές και προτάσεις όλων των μελών εδω μέσα..και την πραγματοποίηση έστω και με λίγες συμμετοχές
 
Τελευταία επεξεργασία:

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Προταση για απο δω και περα 3ημερες και 2ημερες αποδρασεις και άνω.
-ADVraid( και πολλαπλα ανα ετος,με συνεχόμενη διάσχιση και διαφορετικό τόπο διανυκτέρευσης)
-ADVtrOFFy(ετήσια εκδρομή-γιορτη κάθε χρόνο σε διαφορετικό τόπο κάθε έτος και πότε ίδιο με προηγουμενης χρονιάς ,είτε τύπου camp είτε διάσχισης)
-ADVcamp ( τύπου March Moto Madness)
Αυτό όμως προϋποθέτει και την ενεργό συμμετοχή για διαδρομές και προτάσεις όλων των μελών εδω μέσα..και την πραγματοποίηση έστω και με λίγες συμμετοχές
ενδιαφερον!!!!
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Προταση για απο δω και περα 3ημερες και 2ημερες αποδρασεις και άνω.
-ADVraid( και πολλαπλα ανα ετος,με συνεχόμενη διάσχιση και διαφορετικό τόπο διανυκτέρευσης)
-ADVtrOFFy(ετήσια εκδρομή-γιορτη κάθε χρόνο σε διαφορετικό τόπο κάθε έτος και πότε ίδιο με προηγουμενης χρονιάς ,είτε τύπου camp είτε διάσχισης)
-ADVcamp ( τύπου March Moto Madness)

Αυτα όμως προϋποθέτουν και την ενεργό συμμετοχή για διαδρομές και προτάσεις όλων των μελών εδω μέσα..και την πραγματοποίηση έστω και με λίγες συμμετοχές
!!!!

:yew:
 

desert fox

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Σε αναμονη......
Το φιλαρακι μου @manosxlv εριξε μια πολυ καλη ιδεα για το επομενο τροφυ και επεξεργαζομαι κατι παρα πολυ καλο στο μυαλο μου και στον χαρτη.
Αγρια παρθενα δαση μονοπατια με ρυακια και ποταμια...ειδομεν..:rolleyes:
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Τελευταία επεξεργασία:

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Πάντως έτσι χάριν της συζήτησης να πω πως, εσύ πως και δεν εμφανίστηκες? o_O
Παντελή μου είχα βάλει πολλά καρπούζια κάτω απο την αμασχάλη μου!!

Εκτός απο τα fix οικογένεια, παιδιά, δουλειά είχα βάλει την τελευταία 3ετία να πάρω πτυχίο στο άλλο πάθος μου των επισκευών, στο τμήμα σαν μηχανικός οχημάτων. Συγκεκριμένα την τρίτη εκείνη του troffy έγραφα το πρώτο μάθημα των τελικών εξετάσεων για το πτυχίο.

Πλέον τελείωσα κι αυτό και μπαίνω στην πιο φυσιολογική μου ροή προγράμματος!! Είχα χάσει κάμποσες εκδρομές λόγω αυτού και των άλλων υποχρεώσεων αλλά καμιά φορά θυσιάζεις και κάποια πράγματα για ένα σκοπό!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Παντελή μου είχα βάλει πολλά καρπούζια κάτω απο την αμασχάλη μου!!

Εκτός απο τα fix οικογένεια, παιδιά, δουλειά είχα βάλει την τελευταία 3ετία να πάρω πτυχίο στο άλλο πάθος μου των επισκευών, στο τμήμα σαν μηχανικός οχημάτων. Συγκεκριμένα την τρίτη εκείνη του troffy έγραφα το πρώτο μάθημα των τελικών εξετάσεων για το πτυχίο.

Πλέον τελείωσα κι αυτό και μπαίνω στην πιο φυσιολογική μου ροή προγράμματος!! Είχα χάσει κάμποσες εκδρομές λόγω αυτού και των άλλων υποχρεώσεων αλλά καμιά φορά θυσιάζεις και κάποια πράγματα για ένα σκοπό!
Μπράβο.... Καλή επιτυχία να έχεις και βολτες θα γίνονται.
 
Top Bottom