ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ADVtrOFFy 2019

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
να πάρω πτυχίο στο άλλο πάθος μου των επισκευών, στο τμήμα σαν μηχανικός οχημάτων.
Πολύ καλό ! Μπράβο !!!
(οπότε την επόμενη φορά που θα βρεθούμε, θα εξετάσω τις γνώσεις σου πάνω στην μηχανική οχημάτων... Πως τουρμπίζεις ένα δίχρονο, πόσες μοίρες θέλει προπορεία ένας Wankel για να μην χτυπάει πειράκια κι άλλα τέτοια !!! )
:hh::ll: :friendship:
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Αυγουστο θα ταν το ιδανικο πιστευω λογο αδειων... Οεοοοο!!!! :π

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Πολύ καλό ! Μπράβο !!!
(οπότε την επόμενη φορά που θα βρεθούμε, θα εξετάσω τις γνώσεις σου πάνω στην μηχανική οχημάτων... Πως τουρμπίζεις ένα δίχρονο, πόσες μοίρες θέλει προπορεία ένας Wankel για να μην χτυπάει πειράκια κι άλλα τέτοια !!! )
:hh::ll: :friendship:
Δεν ασχολούμαι με απλά καθημερινά προβλήματα μηχανολογίας...:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
 

John-Aigio

Nα γιατί GS
Περιοχή
ΑΙΓΙΟ
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW R1150GS
δεν πατάω χώμα
Το φιλαρακι μου @manosxlv εριξε μια πολυ καλη ιδεα για το επομενο τροφυ και επεξεργαζομαι κατι παρα πολυ καλο στο μυαλο μου και στον χαρτη.
Αγρια παρθενα δαση μονοπατια με ρυακια και ποταμια...ειδομεν..:rolleyes:
Κάντε τα κουμάντα με τον Μανο τα μερη εκει επάνω πρέπει να ειναι απίστευτα για να γινει το troffy 2019 εγώ ψηφίζω δαγκωτω ότι πειτε;) αρκει να μπορώ να φτιάχνω καφε
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Κάντε τα κουμάντα με τον Μανο τα μερη εκει επάνω πρέπει να ειναι απίστευτα για να γινει το troffy 2019 εγώ ψηφίζω δαγκωτω ότι πειτε;) αρκει να μπορώ να φτιάχνω καφε
Δεν νομιζω να περιμενουμε το 2019 !!!!!!!
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Ωχ...:UH:...γκουγκλαρω να δω τι χρειαζεται για βιζα...
:UH:
Ζηλιαρηδες φιλε.
Θα κανουν κι αυτοι ενδιαμεσα, σαν το 2 1/2 Χωμ.
:yup:
 

labros

Μέλος
Περιοχή
Ιλιον - Τζουμέρκα
Όνομα
Λάμπρος
Μοτό
Ντακαρίσιο
Πρόταση για το trOFFy του '19 μια κυκλωτική κίνηση στον κάμπο της Θεσσαλίας.
Ένας νοητός κύκλος από Όθρυς - Φουρνά - Ρεντίνα - ότι από Άγραφα δεν πατήσαμε φέτος - Κόζιακας, απέναντι προς Δεσκάτη - Βερδικούσα - Κίσσαβος - Πήλιο (δεξιό ή αριστερόστροφα στο χάρτη).
 

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Πρόταση για το trOFFy του '19 μια κυκλωτική κίνηση στον κάμπο της Θεσσαλίας.
Ένας νοητός κύκλος από Όθρυς - Φουρνά - Ρεντίνα - ότι από Άγραφα δεν πατήσαμε φέτος - Κόζιακας, απέναντι προς Δεσκάτη - Βερδικούσα - Κίσσαβος - Πήλιο (δεξιό ή αριστερόστροφα στο χάρτη).
Γαμάτο.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Πρόταση για το trOFFy του '19 μια κυκλωτική κίνηση στον κάμπο της Θεσσαλίας.
Ένας νοητός κύκλος από Όθρυς - Φουρνά - Ρεντίνα - ότι από Άγραφα δεν πατήσαμε φέτος - Κόζιακας, απέναντι προς Δεσκάτη - Βερδικούσα - Κίσσαβος - Πήλιο (δεξιό ή αριστερόστροφα στο χάρτη).
Καντη πιο συγκεκριμενη ;)
Μια περιγραφη περιοχης δε λεει πολλα. Το θεμα ειναι η ευρεση σημειων διανυκτερευσης κλπ.
 
Top Bottom