Περιήγηση στα χωριά των Γρεβενών Αλατόπετρα-Πρόσβορο-Μεσολούρι-Δοτσικό

Michael crf250l

Μέλος
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Μιχάλης
Μοτό
Honda crf250l
Μου αρεσει που εχεις ανεβει προετοιμασμενος και εννοω τα της βενζινης.

Ωραιο κουρντισμα μας ριχνεις κ μας βλεπω φετος απο τροφυ σε τροφυ.... :cool: :cool:

adv phone
Μου χει μείνει βενζίνη..!! Με 21 μπετονι 200 κμ μαζί με την Κυριακή..μου μείναν 15 lt 3lt καίει το ψεκαστο!!

adv
 

Michael crf250l

Μέλος
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Μιχάλης
Μοτό
Honda crf250l
Μνημείο Αννίτσας για φόρο τιμής στους ήρωες του 41..!! Για να ήμαστε ελεύθεροι και να οδηγούμε σε αυτά τα ευλογημένα χώματα!!
με θέα παντού!


adv
 
Τελευταία επεξεργασία:

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Απο αυτα ξερω το Δοτσικο το Επταχωρι την Αετια το Σμιξιωτικο ρεμα κ το μνημειο στο οποιο πηγαμε κ προσφατα στο δρομο για το Πωγωνι.
Αν μεινουμε στις εξετασεις του Μαιου με το Θανο θα ξαναδωσουμε το Σεπτεμβριο. :cool:

adv phone
 

Michael crf250l

Μέλος
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Μιχάλης
Μοτό
Honda crf250l
Μου αρεσει που εχεις ανεβει προετοιμασμενος και εννοω τα της βενζινης.

Ωραιο κουρντισμα μας ριχνεις κ μας βλεπω φετος απο τροφυ σε τροφυ.... :cool: :cool:

adv phone
Στο troffy με την ευκαιρία θα κανονίσουμε και ενα troffy στο Σμόλικα - Βασιλιτσα να ζεστάνει λίγο για να πάμε σε ποιο ψηλα υψομετρα κρεμαστό νερό που ήθελες και καταφύγιο Σμόλικα που θέλει ο φίλος ckalfas..!!

adv
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Καταιγισμός φωτογραφιών... :ok: :ok: :ok:
Μας έχεις τρελάνει ρε Μιχάλη! Ούτε βαλτός της Honda να ήσουν! :D
Η απόδειξη πως δεν χρειάζονται πολλά κυβικά (το αντίθετο μάλιστα!) για να ευχαριστηθεί κανείς την adventurάδα του!
:friendship:
 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Μιχάλη σε μπελάδες μας βάζεις! !!
Ωραία μέρη.......ξεσκονίζεις αναμνήσεις για φρεσκάρισμα
Ευκαιρία δοθείσης...
Γνωρίζεις αααν η διαδρομή Δίστρατου - Βωβούσας διορθώθηκε; Ή αν οι εναλλακτικές διαδρομές βγαίνουν...;
Μ' έχει "κολλήσει" η συγκεκριμένη διαδρομή!
Τι ερώτηση είναι αυτή.......φυσικά και περνάει πλοηγέ .........θα πάμε μαζί :p :p

AfricafoN
 

ΚΟΥΤΑΚΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
THIS IS ΠΑΤΡΑΑΑΑΑ
Όνομα
ΑΝΔΡΕΑΣ
Μοτό
YAMAHA XTZ 750 SUPER TENERE
Τρομερα και πανεμορφα τοπια και μερη τα οποια δεν τα γνωριζω.
Μπραβο για τις πολλες σου φωτογραφιες! Αυτο μου αρεσει σε ταξιδιωτικα! Να μπαινουν παρα πολλες και να βλεπω τα εκπληκτικης ομορφιας μερη!!!!Παντα τετοια!!!!!!!
 

Michael crf250l

Μέλος
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Μιχάλης
Μοτό
Honda crf250l
Σας ευχαριστώ πολύ όλους παιδιά για τα καλά σας λόγια καλες βόλτες να έχουμε και κάθε φορά να απολαμβάνουμε ξεχωριστά τοπία στα μέρη που λίγοι σαν εμάς πάνε. .!!

adv
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Σας ευχαριστώ πολύ όλους παιδιά για τα καλά σας λόγια καλες βόλτες να έχουμε και κάθε φορά να απολαμβάνουμε ξεχωριστά τοπία στα μέρη που λίγοι σαν εμάς πάνε. .!!

adv
Μιχαλη δωσε ημερομηνιες να βγαλουμε τα εξοδοχαρτα τωρα που γυρναν οι σουβλες :cool:

adv phone
 
Top Bottom