Που στο διαολο ειναι αυτη η Αδριατικη..????

ckalfas

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Χρήστος
Μοτό
BMW R 1200 GSA
KTM 640 ADV
Yamaha Virago 250
Μπράβο παιδιά!
Οι φωτογραφίες απίστευτες (τις είχα πρωτοδεί στο advrider)!
Να είστε γεροί να ταξιδεύετε και να μας ταξιδεύετε...!!!:ok:
 

kokkinos1

Μέλος
Όνομα
Νικος Κοκκινοπο
Μοτό
Cagiva elephant,navigator
Σας ευχαριστω ολους για τα καλα λογια και την ενθαρυνση.Καποιες απο τις φωτο ειναι και του φιλτατου Νικου (αλλα οι καλες ειναι δικες μου φυσικα :friend: )
.Εχω ακομα παρα πολλες απο το ταξιδι αλλα δεν ηθελα να σας κουρασω.
φιλος :) το ταξιδιωτικο οι φωτο και η περιγραφη ειναι πολυ χαλαρωτικα δεν μας κουραζει να μας ριξεις και τις 1000 φωτο που εβγαλες ;)
 
Περιοχή
Αχαρνές Αττικής
Όνομα
Ξανθή
Μοτό
BMW 650gs 2004
Αν και τα ταξιδιωτικά με τα Βαλκάνια φέτος πολλά, καθένας αφήνει με τον τρόπο του το στίγμα του.............;):ok:

Ευχαριστούμε που μοιράστηκες την εμπειρία σου μαζί μας και είδαμε από την σκοπιά σου γνώριμα μέρη............:happy:

Με το καλό και σύντομα για την επόμενη περιπέτεια (απ΄ότι κατάλαβα όταν έχεις ΚΤΜ κάθε μέρα είναι απρόβλεπτη......:wacky::p)
 

xurxes

"καφέ#αρκούδα"
Περιοχή
Salonika
Όνομα
Basil
Μοτό
KTM 690 ENDURO R
BMW R1200 GSA
Παλικαρια, ωραια η βολτα σας και αψογο το φωτορεπορταζ.
Σας ευχομαι καποια στιγμη και μια χωματινη τσαρκα στα Βαλκανια.;)
:)
απ το στόμα σου και στου θεού τ αφτι!!!!!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Goukos

Once a Marine always a marine....
Περιοχή
SaloniKa .....again.....
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
R1200GSA
Πανεμορφη περιγραφη.... Απεριγραπτες φωτο....Πολλα μπραβο για το υπεροχο ταξιδι σας.
Δωσε κι αλλες φωτο ειναι απαιτηση του λαου.....
 

n.l

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
R1200GS '08
Πολύ όμορφο πραγματικά. Πάντα τέτοια. .Από Κοτορ για Σπλιτ, μετά το Ντουμπροβνικ πηγές παραλιακά ή εθνική. Επίσης αν είσαι ευχαριστημενος με τα ξενοδοχεία σ αυτά τα δύο μέρη μπορείς να γράψεις τα ονόματα κ οποία άλλη πληροφορία σου ρχεται γενικά; Όπως κατάλαβες θα ακολουθήσω το δρόμο αλλά προς Ζάγκρεμπ

Στάλθηκε από το GT-I9100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Πολυ καλημερα σας...μάς εφτιαξε η μερα με το οδοιπορικο σας ρε μαγκες.ΜΠΡΑΒΟ παντα τετοια :)
 

StavrosV650

Μέλος
Όνομα
STAVROS
Μοτό
KAWASAKI VERSYS 650
Σας ευχαριστω ολους για τα καλα λογια και την ενθαρυνση.Καποιες απο τις φωτο ειναι και του φιλτατου Νικου (αλλα οι καλες ειναι δικες μου φυσικα :friend: )
.Εχω ακομα παρα πολλες απο το ταξιδι αλλα δεν ηθελα να σας κουρασω.
Ενθάρρυνση είναι το οδοιπορικό σου για μας! Πολύ όμορφα μέρη, άντε και εις ανώτερα!
 

thanos_ktm

Μέλος
Περιοχή
Μάνδρα Αττικής
Όνομα
Thanos
Μοτό
KTM620LC4 EGS '97
KTM450EXC SIXDAYS '15
Πολύ όμορφα μέρη και σούπερ φωτό.:photo:

Αλλά βρε παιδιά...από ότι έχω ακούσει σε αυτά τα μέρη έχει και κάτι "φουστάνια" τρελά και δεν είδα ούτε μια φωτό.:thinking:

ή τις κρύβεται ή από την βροχή δεν βγαίνανε έξω.:)
 

Ironbutt

Μέλος
Περιοχή
2ο Πουδαρ Χαλκιδικης...
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
BMW 1200 GSA
Πολύ όμορφο πραγματικά. Πάντα τέτοια. .Από Κοτορ για Σπλιτ, μετά το Ντουμπροβνικ πηγές παραλιακά ή εθνική. Επίσης αν είσαι ευχαριστημενος με τα ξενοδοχεία σ αυτά τα δύο μέρη μπορείς να γράψεις τα ονόματα κ οποία άλλη πληροφορία σου ρχεται γενικά; Όπως κατάλαβες θα ακολουθήσω το δρόμο αλλά προς Ζάγκρεμπ
Στάλθηκε από το GT-I9100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Φιλε μου ΜΟΝΟ παραλιακα :D (Χαλκιδικιωτες ειμαστε) και ολη η ουσια για μενα σε αυτο το ταξιδι ηταν να παμε οσο πιο κοντα γινεται στην ακτογραμμη...καταπληκτικη ομορφια και παρα πολυ καλοι οι δρομοι τους.Προσπαθησε να αποφυγεις την εθνικη..
Στο Split μειναμε σε ενα πολυ ωραιο ξενοδοχειο 4στερο με περιπου 60ευρω το δικλινο.Πεντακαθαρο μοντερνο,πολυ καλο πρωινο και παρκινγκ για μηχανες.Διπλα απο το κεντρο.
http://www.booking.com/hotel/hr/arthotelsplit.el.html?aid=376387;label=bookings-name-n3iFMdPjgz4YKAwl3rkKpQS39534160801:pl:ta:p1:p2:ac:ap1t1:neg;sid=f4129f6980dea0f6e823f93fe3ce7810;dcid=4;checkin=2014-05-19;checkout=2014-05-20;ucfs=1;srfid=007811b85d538b595b4024eb9081407503e235b5X55
Western Art
Στο Κοτορ μειναμε σε ενα εντελως απλο δωματιο δικλινο και αυτο στα 55ευρω περιπου με πρωινο κανα 2χλμ απο το καστρο στο κεντρο.
Αν θυμαμαι καλα ηταν αυτο http://www.booking.com/hotel/me/marija-2.el.html?aid=376387;label=bookings-name-n3iFMdPjgz4YKAwl3rkKpQS39534160801:pl:ta:p1:p2:ac:ap1t1:neg;sid=f4129f6980dea0f6e823f93fe3ce7810;dcid=4;checkin=2014-05-19;checkout=2014-05-20;ucfs=1;srfid=d3172a2087d5e1c1cbe89cafe45dea84fecdaba6X21
Marija 2
Γενικα δεν ειμαστε και το καλυτερο παραδειγμα οργανωσης οπως καταλαβες στα ταξιδια μας αλλα μας αρεσει αυτο το πραγμα...
 
Τελευταία επεξεργασία:

n.l

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
R1200GS '08
Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες, και η γυναίκα από Χαλκιδική έχει καταγωγή, θυμάσαι πόση ώρα κάνατε από Κοτορ για Σπλιτ παραλιακά;

Στάλθηκε από το GT-I9100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Ironbutt

Μέλος
Περιοχή
2ο Πουδαρ Χαλκιδικης...
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
BMW 1200 GSA
Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες, και η γυναίκα από Χαλκιδική έχει καταγωγή, θυμάσαι πόση ώρα κάνατε από Κοτορ για Σπλιτ παραλιακά;

Στάλθηκε από το GT-I9100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Οχι αυτο δεν το θυμαμαι δυστυχως,γιατι τρωγαμε και πολυ βροχα και ειχαμε αλλο ρυθμο.Παντως το Dubrovnik απο Κοτορ ειναι πολυ κοντα και μετα βγαινει πολυ ανετα για Split στην ιδια μερα.
 

n.l

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
R1200GS '08
Από Κοτορ για Ντουμπροβνικ το χω κάνει, , μετά δεν ήξερα. Ευχαριστώ και πάλι κ να στε καλά να μας ξαναταξιδεψετε!!!!!!

Στάλθηκε από το GT-I9100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

theoadon

Μέλος
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
Αριστείδης
Οι φωτογραφίες σου φίλε είναι καταπληκτικές. Μπράβο!!!:ok:

Με ταξίδεψαν πάλι σε αυτά τα μέρη, και μου θύμισαν ωραίες εικόνες...

Απο τα ταξιδιωτικά που διαβάζεις και σου μένει το χαμόγελο!;)
 
Top Bottom