Που στο διαολο ειναι αυτη η Αδριατικη..????

Koive k9

Μέλος
Περιοχή
Kavala
Όνομα
Panos
Μοτό
Bmw , vespa
Πολλα like λεμε παιδες,ομορφο ταξιδι,ομορφο υλικο!!Μπραβο,ευχομαι και καλυτερα!:ok::ok:
 

DoctorAbo

Μέλος
Περιοχή
Aθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
R1200GS 04
Μπράβο μάγκες, 2 καλοί φίλοι, 2 μηχανάκια και ένα καλό δρομολόγιο δένουν τη συνταγή. Την κάνουν εξαιρετική Συγχαρητήρια για τις υπέροχες φωτογραφίες . Σας εύχομαι και σ' άλλα με υγεία και ασφάλεια. :ok:
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Ε λοιπόν !!!
Ειστε πολυ ωραίοι τύποι !!!!!!!!!
 

obelix

Μέλος
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
Kawasaki
Εμάς δε μας σκέφτεστε καθόλου; Τι είναι αυτά τα πράγματα; Πώς θα κοιμηθώ σήμερα και πως θα πάω για δουλειά αύριο; Με τόσο ωραίο ταξιδιωτικό, υπέροχες φωτογραφίες και άπαιχτη αφήγηση ζηλεύωωωωωωω....
Να είστε καλά παιδιά και να ξαναπάτε. Και να μας ταξιδέψετε ξανά όπως πολύ καλά ξέρετε να κάνετε. Μπράβο και ευχαριστώ.
 

nikanthi

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νικος
Μοτό
fzs1000
Γιάννη είσαι απίστευτος! Τι να λέμε, φωτογραφίες αφήγηση χιούμορ ατάκες Δεν υπάρχεις λέμε! Μόνο αν θες, δώσε μας λίγο περισσότερες πληροφορίες για το τι έγινε με την Οδική σου βοήθεια , όταν χάλασε το ktm ... Το τι σου είπαν; Πως αιτιολόγησαν τη στάση τους; Και όλα αυτά... Για να ξέρουμε κι εμείς, τι μπορούμε να πάθουμε, αν πάθουμε κάτι με τη μοτοσικλέτα μας στο εξωτερικό, και δεν έχουμε τη σωστή οδική βοήθεια. ..
 

Ironbutt

Μέλος
Περιοχή
2ο Πουδαρ Χαλκιδικης...
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
BMW 1200 GSA
Γιάννη είσαι απίστευτος! Τι να λέμε, φωτογραφίες αφήγηση χιούμορ ατάκες Δεν υπάρχεις λέμε! Μόνο αν θες, δώσε μας λίγο περισσότερες πληροφορίες για το τι έγινε με την Οδική σου βοήθεια , όταν χάλασε το ktm ... Το τι σου είπαν; Πως αιτιολόγησαν τη στάση τους; Και όλα αυτά... Για να ξέρουμε κι εμείς, τι μπορούμε να πάθουμε, αν πάθουμε κάτι με τη μοτοσικλέτα μας στο εξωτερικό, και δεν έχουμε τη σωστή οδική βοήθεια. ..
Καλλιο αργα παρα ποτε...
Το κακο ειναι πως δεν θυμαμαι τι οδικη ειχα τοτε γιατι γενικα ειμαι καμενος απο αυτο το θεμα..η απαντηση τους ηταν παντως οτι μπορουν να μου μεταφερουν την μοτοσυκλετα ΜΟΝΟ σε περιπτωση που εχει καταστραφει και δεν μπορει να οδηγηθει..προφανως οτι δεν δουλευε δεν ειναι αρκετα μεγαλη ζημια για αυτους...:waiting:
Παντως απο εδω και περα για μενα μονο ADAC μιας και οταν ταξιδευω στο εξωτερικο θελω να ειμαι απολυτα σιγουρος οτι θα εχω το κεφαλι μου ησυχο...
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Καλλιο αργα παρα ποτε...
Το κακο ειναι πως δεν θυμαμαι τι οδικη ειχα τοτε γιατι γενικα ειμαι καμενος απο αυτο το θεμα..η απαντηση τους ηταν παντως οτι μπορουν να μου μεταφερουν την μοτοσυκλετα ΜΟΝΟ σε περιπτωση που εχει καταστραφει και δεν μπορει να οδηγηθει..προφανως οτι δεν δουλευε δεν ειναι αρκετα μεγαλη ζημια για αυτους...:waiting:
Παντως απο εδω και περα για μενα μονο ADAC μιας και οταν ταξιδευω στο εξωτερικο θελω να ειμαι απολυτα σιγουρος οτι θα εχω το κεφαλι μου ησυχο...
Τώρα με την μπέμπα. ...και η Mobile είναι αξιόπιστη λύση.


advφον!!
 
Top Bottom