Πρώτη μοτοσυκλέτα+ανύπαρκτη εμπειρία=πολλές απορίες

Pan-dvs

Μέλος
Περιοχή
Ιωαννινα
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
Gs 1200
Ασε τους περιοριστες και τα τρικ.Βρες κατι που σε καλυπτει συμφωνα με το διπλωμα σου.Σιγουρα εχεις αρκετες επιλογες.

Εισαι 19 χρονων,μην περιμενεις να σου πουμε εδω μεσα το μεγαλο κολπο για να οδηγησεις τραινο.
 

trav

Μέλος
Περιοχή
Άλιμος, Αθήνα
Όνομα
Κωνσταντίνος
Ασε τους περιοριστες και τα τρικ.Βρες κατι που σε καλυπτει συμφωνα με το διπλωμα σου.Σιγουρα εχεις αρκετες επιλογες.

Εισαι 19 χρονων,μην περιμενεις να σου πουμε εδω μεσα το μεγαλο κολπο για να οδηγησεις τραινο.
Πάνο μπορει να εχεις δικιο αλλα απο τη μερια μου προσπαθω να κανω την καλυτερη επιλογη γιατι ειμαι σε φαση που τα 2χ που μπορω να διαθεσω για την αγορα τα μαζευω εδω και εναμιση χρονο και το καλοκαιρι με αρκετη δουλεια και δεν με περνει να παρω κατι και να αποδιχτει βαρελι διχως πατο. για αυτο γραφω και εδω ωστε να παρω μια βοηθεια και να επιλεξω το σωστο. οσο για τις επιλογες δυστηχως βλεπω οτι δεν εχω πολλες...
 

Pan-dvs

Μέλος
Περιοχή
Ιωαννινα
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
Gs 1200
Πάνο μπορει να εχεις δικιο αλλα απο τη μερια μου προσπαθω να κανω την καλυτερη επιλογη γιατι ειμαι σε φαση που τα 2χ που μπορω να διαθεσω για την αγορα τα μαζευω εδω και εναμιση χρονο και το καλοκαιρι με αρκετη δουλεια και δεν με περνει να παρω κατι και να αποδιχτει βαρελι διχως πατο. για αυτο γραφω και εδω ωστε να παρω μια βοηθεια και να επιλεξω το σωστο. οσο για τις επιλογες δυστηχως βλεπω οτι δεν εχω πολλες...
Ρε συ ολοι θελουμε να διαλεξεις το σωστο και αξιοπιστο.Δες μεχρι που φτανει το διπλωμα σου,κανε καποιες προτασεις για μηχανη και θα δεις οτι εδω μεσα θα παρεις περισσοτερη βοηθεια απ οτι φανταζεσαι.
 

trav

Μέλος
Περιοχή
Άλιμος, Αθήνα
Όνομα
Κωνσταντίνος
Λοιπόν επανέρχομαι. Μετά από αρκετό ψάξιμο για την μείωση ιπποδύναμης τελικά πήρα υπεύθυνη και οριστική απάντηση από το υπουργείο ότι δεν γίνεται και τα σχέδια για bmw f 650 gs τελείωσαν. Άρα είμαι πάλι σε αναζήτηση του πιο παλιού funduro. Οποιαδήποτε συμβουλή για τη μηχανή αλλά και αν γνωρίζει κάποιος να πουλιέται κάποια καλή περίπτωση με ενδιαφέρει. Τέλος, προς τους bmwδακιες ήθελα να μου προτείνεται καλά συνεργεία που εμπιστεύεστε και εσείς από κέντρο και προς τα νότια, αλλά αν υπάρχει κάτι που να αξίζει και σε άλλες περιοχές και να δικαιολογεί την απόσταση να προμπ (τον ραματια στην Ηλιούπολη τον γνωρίζει κανείς?).
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Λοιπόν επανέρχομαι. Μετά από αρκετό ψάξιμο για την μείωση ιπποδύναμης τελικά πήρα υπεύθυνη και οριστική απάντηση από το υπουργείο ότι δεν γίνεται και τα σχέδια για bmw f 650 gs τελείωσαν. Άρα είμαι πάλι σε αναζήτηση του πιο παλιού funduro. Οποιαδήποτε συμβουλή για τη μηχανή αλλά και αν γνωρίζει κάποιος να πουλιέται κάποια καλή περίπτωση με ενδιαφέρει. Τέλος, προς τους bmwδακιες ήθελα να μου προτείνεται καλά συνεργεία που εμπιστεύεστε και εσείς από κέντρο και προς τα νότια, αλλά αν υπάρχει κάτι που να αξίζει και σε άλλες περιοχές και να δικαιολογεί την απόσταση να προμπ (τον ραματια στην Ηλιούπολη τον γνωρίζει κανείς?).
http://www.advride.gr/members/boxergarage.276/

εδω εισαι....Παρασκευας και Παναγιωτης
 

trav

Μέλος
Περιοχή
Άλιμος, Αθήνα
Όνομα
Κωνσταντίνος
http://www.advride.gr/members/boxergarage.276/

εδω εισαι....Παρασκευας και Παναγιωτης

σε ευχαριστω πολύ κωστα καπου το ειχε παρει το ματι μου σε ενα θεμα νομιζω του phoenix. νομιζω κιολας οτι σε ειχα δει στην παρουσιαση του μητσακη που φοραγες ενα μπλουζακι adv.
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Πες βρε οτι ειδες και τον Φοινικα...θες μανούρες τωρα;:D:p
Δεν είχα παει !!!
Αλλα το παιδι ειπε !!!!!
Κοίταγα το θέμα με την δολοφονική ισχύ του Τιτάνα της υπό δύναμης ...........κλπα
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Δεν είχα παει !!!
Αλλα το παιδι ειπε !!!!!
Κοίταγα το θέμα με την δολοφονική ισχύ του Τιτάνα της υπό δύναμης ...........κλπα
Φτιαξε το Τ9 στο κινητο σου...απο Τιτανα σε υπο-βαθμιζει...:p
 
Top Bottom