Πόλεμος ... Στον Πάρνωνα!!!!

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Αρκετά μπράβο σε όλους:hailbig:...(Γιάννη από Επίδαυρο η Ερμιονίδα 30λεπτά ήταν θα τα λέγαμε και από κοντά !!)
Μας είχε κόψει απίστευτη λόρδα και έπρεπε να πάμε μέχρι Ναύπλιο... Δεν είχαμε πρόγραμμα, στην τύχη πηγαίναμε, είχαμε ενθουσιαστεί όλοι με την εκδρομή και απλά ταξιδεύαμε με τελικό προορισμό τα Άνω Δολιανά... Στην επόμενη! ;)
 

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat
Μας είχε κόψει απίστευτη λόρδα και έπρεπε να πάμε μέχρι Ναύπλιο... Δεν είχαμε πρόγραμμα, στην τύχη πηγαίναμε, είχαμε ενθουσιαστεί όλοι με την εκδρομή και απλά ταξιδεύαμε με τελικό προορισμό τα Άνω Δολιανά... Στην επόμενη! ;)
Οκ τα λέμε στην επόμενη... :biker:..:ok:
 

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
Κουφ@λ@ gpz......αφού έριξε το επίπεδο, εγώ τον έχω από καλύτερη ληψη:p
όχι απλά καλύτερη λήψη, ΚΟΡΥΦΑΙΑ ... πάει απ ευθείας στο ADVride gallery ...:ok::roflmao::eek::cool::hungover::arghh:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ο Σπύρος ήθελε κάτι να γράψει για τα απόντα 1200άρια αλλά δεν το έκανε.. :friend:

Τον καταλαβαίνω. .........περίμενε να απολαύσει ξανα την οδηγηση του πιο γληγορου 1200:D.
Στην επόμενη σπυρακο αγόρι μου..........θα το κατεβάσω στο νησί, για παρτη σου.:friendship:
 

enkefalos

Μέλος
Περιοχή
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗ
Όνομα
ΣΠΥΡΟΣ
Μοτό
TUAREG 660
Τον καταλαβαίνω. .........περίμενε να απολαύσει ξανα την οδηγηση του πιο γληγορου 1200:D.
Στην επόμενη σπυρακο αγόρι μου..........θα το κατεβάσω στο νησί, για παρτη σου.:friendship:


ΝαιΝαιΝαιΝαιΝαιΝαιΝαιΝαιΝαιΝαιΝαιΝαιΝαιΝαιΝαιΝαιΝαιΝαιΝαιΝαιΝαιΝαιΝαιΝαιΝαιΝαιΝαιΝαιΝαιΝαιΝαιΝαιΝαιΝαιΝαιΝαιΝαιΝαιΝαιΝαιΝαιΝαιΝαιΝαιΝαιΝαιΝαιΝαιΝαιΝαιΝαιΝαιΝαιΝαι
 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Πως εχουμε καταφερει σε ολες σχεδον τις βολτες μας, να εχουμε 2 απο τους καλυτερους μηχανικους και απο τους καλυτερους εντουραδες.......δεν το εχω καταλαβει:rolleyes:

Γεια σας ρε πετσακηδες:friendship:

.............και καλοί μηχανικοί και καλοί enburaδες και καλά παιδιά........ρε μπας κι είστε αδέρφια :yew::yew:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Πως εχουμε καταφερει σε ολες σχεδον τις βολτες μας, να εχουμε 2 απο τους καλυτερους μηχανικους και απο τους καλυτερους εντουραδες.......δεν το εχω καταλαβει:rolleyes:

Γεια σας ρε πετσακηδες:friendship:

:yew:
Γιατι πιστευεις οτι ΟΛΑ τα BMW και ΟΛΑ τα ΚΤΜ εχουν βγαλει τις βολτες ασπαστα;...Τυχαια ειναι αυτοι οι 2 εκει;..........................:pointu::friend:
 

Goukos

Once a Marine always a marine....
Περιοχή
SaloniKa .....again.....
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
R1200GSA
Μετα απο μια εβδομαδα βρηκα χρονο και εγω για να γραψω για αυτη την υπεροχη εκδρομη που την εζησα απο την απεξω καθως βρεθηκα εκει με την οικογενεια απλα για να συναντησω φιλους που ειχα καιρο να δω....
Δεν οδηγησαμε μαζι αλλα αυτο ειναι που εχει λιγοτερη σημασια για εμενα !!
Το θεμα σε αυτη την εποχη που ζουμε ειναι να βρισκεσαι με ανθρωπους που σου φτιαχνουν την διαθεση και θα σε κανουν να χαμογελας ειτε καθεσαι μαζι τους στο τραπεζι... ειτε θα εισαι πισω απο το τιμονι της μηχανης σου (οπως εκαναν ολοι σε αυτη την εκδρομη)...
Συγχαρητηρια στον Ηλια για την ΑΡΙΣΤΗ οργανωση του εκδρομικου και τις διευκολυνσεις που παρηχε σε ολους !!!
Γιαννη φοβερη φωτογραφικη δουλεια !!! Εντυπωσιακες εικονες.....
Απο εμενα μην περιμενετε καμμια adv φωτο.... Καποιες φωτο απο τα Ανω Δολιανα και το μερος που μας φιλοξενησε για οσους το σκεφτονται να το επισκεφτουν....

Advride λεμε....γιατι η παρεα ειναι αυτη που μετραει !!!
 

Goukos

Once a Marine always a marine....
Περιοχή
SaloniKa .....again.....
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
R1200GSA
Βραδυνη συγκεντρωση στο κεντρο του χωριου για την γιορτη καστανου...







Πολυ ομιχλη !!!



Συγκεντρωση για φαγητο το βραδυ του Σαββατου.





Ζευγαρια απο ολες τις ηλικιες.



Ειμαστε παντου !!




Αντε κ με το καλο στην επομενη μας !!!!



Σταλθηκε απο τον Επιχειρησιακο...
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Βραδυνη συγκεντρωση στο κεντρο του χωριου για την γιορτη καστανου...







Πολυ ομιχλη !!!



Συγκεντρωση για φαγητο το βραδυ του Σαββατου.





Ζευγαρια απο ολες τις ηλικιες.



Ειμαστε παντου !!




Αντε κ με το καλο στην επομενη μας !!!!



Σταλθηκε απο τον Επιχειρησιακο...
Είναι γνωστό πόσο καλά φωτογραφιζεις, αλλά αυτόν τον φακό τον ερωτεύτηκα. .....:D
Να είσαι γερός εσύ και η οικογένεια Γιωργη.....:friendship:
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Το 1.8 διάφραγμα αν μάθεις να το δουλεύεις κάνει τη διαφορά!
Πολυ ωραίες όντως οι φωτογραφίες! :)
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Σούπερ οι φώτο! Όντως ο 35αρης της Νικον είναι ο πιο VFM φακός που κυκλοφορεί!
 
Top Bottom