Σάββατο 8 Απρ 2023, Βόρεια Εύβοια, άσφαλτος

vassat

Μέλος
Περιοχή
Χαλάνδρι
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
F650 GS Dakar MY '03
Sprint ST 1050 MY '06
ΟΚ, για να είναι ξεκάθαρο, θα υπάρξουν δύο χρόνοι εκκίνησης :
α. 09:30
β. 10:00 (+5')
Σωστά ;;;
__
Επίσης θα ήθελα να ρωτήσω το σημείο συνάντησης (η ΒΡ), προσεγγίζεται από ΕΟ ή από τον παράδρομο ;;;
Ένα drop point στο google map θα ήταν χρήσιμο, για μένα τον "ουγκ"... (μερσί)
/// Β
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Η κερκόπορτα πριν μια εβδομάδα ήταν ανοιχτή λόγω έργων, έβγαιναν από εκεί αυτοκίνητα. Τύχη είναι αυτό.


Η φθηνότερη προσέγγιση στο σημείο είναι ΕΟ ως έξοδο Αγίου Στεφάνου, παράδρομο μέχρι φανάρια Καπανδριτίου, αριστερά προς Αφίδνες στο φανάρι, δεξιά στα πλευρικά διόδια, μισή τιμή από τα κανονικά αν θυμάμαι σωστά.
 

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
ΟΚ, για να είναι ξεκάθαρο, θα υπάρξουν δύο χρόνοι εκκίνησης :
α. 09:30
β. 10:00 (+5')
Σωστά ;;;
__
Επίσης θα ήθελα να ρωτήσω το σημείο συνάντησης (η ΒΡ), προσεγγίζεται από ΕΟ ή από τον παράδρομο ;;;
Ένα drop point στο google map θα ήταν χρήσιμο, για μένα τον "ουγκ"... (μερσί)
/// Β
τελικα επειδη δεν μου εχει πει κατι σιγουρο κανεις αλλο εκτος απο τον εναν φιλο καλυτερα να πατε ολοι 09:30 . Εγω με τον φιλο θα ξεκινησουμε 09:40 απο Ηλιουπολη και θα σας βρουμε αλεξιου κρατηστε 2 καρεκλες ,θα ειμαι με το R1 και ο φιλος με ενα RSV
 

Varonos

Μέλος
Περιοχή
Ηλιούπολη
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
BMW F 650 GS Dakar
τελικα επειδη δεν μου εχει πει κατι σιγουρο κανεις αλλο εκτος απο τον εναν φιλο καλυτερα να πατε ολοι 09:30 . Εγω με τον φιλο θα ξεκινησουμε 09:40 απο Ηλιουπολη και θα σας βρουμε αλεξιου κρατηστε 2 καρεκλες ,θα ειμαι με το R1 και ο φιλος με ενα RSV
Track day βλέπω να κάμετε με τον Γιάννη αύριο στον Άγιο….


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Από την Ε.Ο την κερκοπορτα από τον παράδρομο την έχουν σφραγίσει εδώ και καιρό
Εκτός και περιμένουν να μπει το βυτίο μέσα :laugh:!!! Πάντα απ'τον παράδρομο μπαίνει!!!!
Όλα αυτά τα χρόνια, μου έχει τύχει δύο φορές μόνο!!!! :p
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
μπα εχουμε τοσο καιρο να οδηγησουμε που θα ειναι πολυ χαλαροι οι ρυθμοι...
Μέχρι την πρώτη στροφή μετά τα Ψαχνά. Από εκεί και μετά θα βγάζουν σπίθες τα σίδερα ... :happy:
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Μέχρι την πρώτη στροφή μετά τα Ψαχνά. Από εκεί και μετά θα βγάζουν σπίθες τα σίδερα ... :happy:
Πες τα Παντελή, θα μας τρελάνουν οι SSαδες τώρα, θα πηγαίνει με... 130 κοντέρ το R1 στην Εθνική, στάνταρ.


Μου λέει χτες ο χαλατσης "πολύ μπροστά γυρισμένο το τιμόνι" το οποίο όντως το ένιωθα λάθος και εγώ, λέω τώρα κάτσε να το βάλω λίγο πιο πίσω αλλά μόλις το έκανα είδα ότι θέλω να γυρίσω την γκαζιερα ανάποδα γιατί τεντώνει πολύ στις δεξιές τέρμα στρίψιμο, δεν θα το κάνω λίγο πριν φύγω γιατί μάντεψε τι θα γίνει, θα πρέπει να πάρω άλλο μηχανάκι.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Άντε πούστε κοντεύω Αιδηψό...



Στάλθηκε από το mars μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Άντε πούστε κοντεύω Αιδηψό...



Στάλθηκε από το mars μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Το αρνί για το Πάσχα είναι αυτό πίσω; :p
 

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
Εμείς γίναμε 3 πιάστε άλλη μια καρέκλα απλά ο 3ος θα μας καθυστερήσει και θα ξεκινήσουμε 10:20 οπότε δεν θα σας φτάσουμε με τίποτα, τα λέμε Αλεξίου φρένο εσπρέσο μέτριο μαύρη!χαχα
 

Koutalianos

Μέλος
Περιοχή
Βόρεια Εύβοια
Όνομα
Μπαμπης
Μοτό
Honda xrv 750,2002
Άντε πούστε κοντεύω Αιδηψό...



Στάλθηκε από το mars μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Λογικά 10:00 βγαίνεις Αιδηψό.Θελεις να περιμένεις 5-10 λεπτά να περάσουμε και να πάμε μαζί Αλεξίου;
 
Top Bottom