Σινεμαγκούγκου… «ΑΠΟΡΙΑ»!

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Έτσι θα ονομάσω αυτό που αισθάνθηκα βλέποντας την λαμπρή –πλην ενός καθολική νομίζω- απουσία των μελών αυτού του forum, του οποίου το όνομα παραπέμπει ευθέως νομίζω σε χωμάτινες αναζητήσεις.
Καθολική απουσία των ανήσυχων και πολυάριθμων αντβεντουράδων που εκφράζονται εδώ μέσα. Δε θα το πίστευα, το είδα όμως. Φυσικά και δεν προβληματίστηκα για τη μη συμμετοχή αναβατών ως μέλη ή αντιπροσώπευση του forum όπως αναφέρεις. Τότε γιατί προβληματίστηκες ????



Ο λόγος για την εκδήλωσηMarch Moto Madness Greece 2017 που έγινε στο Σοφικό Κορινθίας 1 και 2 Απρ. 2017, ένα βήμα από την Αθήνα.
Χωμάτινη βόλτα 130 περίπου χιλιομέτρων το Σάββατο, χωρίς να απαιτείται χρηματική συμμετοχή. Η διοργάνωση είχε ενημερώσει για συμμετοχή15 ευρω για την είσοδο του στο ranch !!! Το τονίζω επειδή αναφέρεις συνεχώς την λέξη δώρεαν , Δεν ισχύει

Θα περίμενα μεγάλη συμμετοχή στο Σοφικό, έστω αυθημερόν επίσκεψη. Τι ή ποιος φταίει; Που κάνω λάθος; Γιατί θα περίμενες μεγαλύτερη συμμετοχή και ως τι??? Αυτό θα πρέπει να το αναρωτηθούν οι διοργανωτές και όχι εσύ !!!

Τουλάχιστον όλα πήγαν καλά, όσοι συμμετείχαν πέρασαν όμορφα και το διασκέδασαν δεόντως, αυτό είναι σίγουρο. Παρακαλώ τους διοργανωτές να ανεβάσουν οπτικό υλικό από την εκδήλωση , να μας χαρίσουν όμορφες εικόνες, Αυτό είναι ευχάριστο και μπράβο σε όλους αλλά ακόμα δεν έχουμε δει το όμορφο υλικό της εκδήλωσης από την διοργάνωση!!!

Φίλε @endtourista προσωπικά θεωρώ πως το συγκεκριμένο θέμα η απορία σου δηλαδή δεν έχει απάντηση και εφόσον το χάρηκαν όλοι όπως λες και περάσατε καλά δεν καταλαβαίνω την συνέχει του θέματος!

Φιλικά

:):):)
 

endtourista

'' ... ''
Όνομα
ΣΠΥΡΟΣ
Φίλε Θανάση,
απάντηση όπως ίσως την ενοείς δεν περιμένω, δεν απαντάται το θέμα.
Γνώμες περίμενα που ήρθαν, αλλά ατυχώς επικεντρώθηκαν σε μια ανύπαρκτη αντιπαράθεση με τη βόλτα στο Λεωνίδιο.
Αυτό μεγάλωσε το ζήτημα κι αυτό προσπάθησα να ξεδιαλύνω.
Πιστεύω όμως οτι ολη αυτή η αναφορά θα λειτουργήσει και κάποιοι ίσως στο μέλλον παρακάμψουν τυχόν αναστολές, αισθανθούν οτι πρέπει να στηρίξουν οτιδήποτε μοτοσυκλετιστικό προσπαθεί να δημιουργηθεί. Ας βλέπουμε θετικά την κάθε προσπάθεια στο χώρο αυτό. Η παρουσία μας είναι αυτή που θα τους χαρίσει μέλλον, καθώς τίποτα δεν πρέπει να θεωρείται δεδομένο. Οποιαδήποτε διοργάνωση δωρεάν ή μη, έχει τεράστιες δυσκολίες κόπο και πόνο. Δικαιούται αναγνώρησης και στήριξης. Είμαστε τόσο λίγοι έλωστε...
Ρομαντικός; όχι, ρεαλιστής!
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Γνώμες περίμενα που ήρθαν, αλλά ατυχώς επικεντρώθηκαν σε μια ανύπαρκτη αντιπαράθεση με τη βόλτα στο Λεωνίδιο.
Η αντιπαράθεση με την βόλτα στο Λεωνίδιο που είναι??? Αυτή είναι απορία δική μου

φιλικά Πάντα :)
 

endtourista

'' ... ''
Όνομα
ΣΠΥΡΟΣ
Έτσι θα ονομάσω αυτό που αισθάνθηκα βλέποντας την λαμπρή –πλην ενός καθολική νομίζω- απουσία των μελών αυτού του forum, του οποίου το όνομα παραπέμπει ευθέως νομίζω σε χωμάτινες αναζητήσεις.
Καθολική απουσία των ανήσυχων και πολυάριθμων αντβεντουράδων που εκφράζονται εδώ μέσα. Δε θα το πίστευα, το είδα όμως. Φυσικά και δεν προβληματίστηκα για τη μη συμμετοχή αναβατών ως μέλη ή αντιπροσώπευση του forum όπως αναφέρεις. Τότε γιατί προβληματίστηκες ????



Ο λόγος για την εκδήλωσηMarch Moto Madness Greece 2017 που έγινε στο Σοφικό Κορινθίας 1 και 2 Απρ. 2017, ένα βήμα από την Αθήνα.
Χωμάτινη βόλτα 130 περίπου χιλιομέτρων το Σάββατο, χωρίς να απαιτείται χρηματική συμμετοχή. Η διοργάνωση είχε ενημερώσει για συμμετοχή15 ευρω για την είσοδο του στο ranch !!! Το τονίζω επειδή αναφέρεις συνεχώς την λέξη δώρεαν , Δεν ισχύει

Θα περίμενα μεγάλη συμμετοχή στο Σοφικό, έστω αυθημερόν επίσκεψη. Τι ή ποιος φταίει; Που κάνω λάθος; Γιατί θα περίμενες μεγαλύτερη συμμετοχή και ως τι??? Αυτό θα πρέπει να το αναρωτηθούν οι διοργανωτές και όχι εσύ !!!

Τουλάχιστον όλα πήγαν καλά, όσοι συμμετείχαν πέρασαν όμορφα και το διασκέδασαν δεόντως, αυτό είναι σίγουρο. Παρακαλώ τους διοργανωτές να ανεβάσουν οπτικό υλικό από την εκδήλωση , να μας χαρίσουν όμορφες εικόνες, Αυτό είναι ευχάριστο και μπράβο σε όλους αλλά ακόμα δεν έχουμε δει το όμορφο υλικό της εκδήλωσης από την διοργάνωση!!!

Φίλε @endtourista προσωπικά θεωρώ πως το συγκεκριμένο θέμα η απορία σου δηλαδή δεν έχει απάντηση και εφόσον το χάρηκαν όλοι όπως λες και περάσατε καλά δεν καταλαβαίνω την συνέχει του θέματος!

Φιλικά
:):):)
Ηλία, δε χωρίζουμε κάτι.
Θεωρείς οτι όποιος επισκέπτεται το forum είναι και εκπρόσωπός του; Η εκπροσωπείται απ αυτό;
Επειδή μόνο αυτό το forum επισκέπτομαι, αναφέρθηκα σ'αυτούς που ήξερα ότι είχαν ενημέρωση για το γεγονός, μέσα από εδώ.

Για τη βόλτα δεν απαιτείτο συμμετοχή και η είσοδος ήταν δωρεάν. Ξέρω τι λέω.

Αν κατάλαβα μου υποδεικνύεις τι θα πρέπει να αναρωτιέμαι;

Μέμφομαι και γιαυτό Ηλία, επειδή δεν ανέβασαν οι διοργανωτές υλικό;


Πραγματικά δεν καταλαβαίνω την αντιπαλότητα που πλανάται...
Ίσως συντρέχουν πράγματα που δεν κατέχω στο χώρο της ηλεκρονικής επικοινωνίας και εν αγνοία μου τα θαλάσσωσα.
 

endtourista

'' ... ''
Όνομα
ΣΠΥΡΟΣ
Η αντιπαράθεση με την βόλτα στο Λεωνίδιο που είναι??? Αυτή είναι απορία δική μου

φιλικά Πάντα :)



Σε απαντηση της αποριας σου θα ηθελα να σε ενημερωσω οτι ειναι απολυτως δικαιολογημένη η απουσία των μελών αυτού εδω του φόρουμ καθώς οι ημερομηνίες του ΜΜΜ συνέπεσαν με την γιορτή που εγινε στο Λεωνιδιο και το 6ο οδοιπορικο Ιστορίας που διοργανώνει η Μοτοπαρεα Λεωνίδου !! Ενα event που καθε χρόνο κερδίζει επιπλέον μοτοσικλετιστές απο όλη την Ελλαδα λόγω της τρομερής οργάνωσης και της χαράς που προσφέρει σε όλους όσους λαμβάνουν μερος (φέτος 213 μοτοςυκλετες) ! Του χρόνου με το καλο πρεπει τα παιδια που διοργανώνουν το ΜΜΜ να προσέξουν λιγο τις ημερομηνίες :)

Νομίζω εδώ.
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Σε απαντηση της αποριας σου θα ηθελα να σε ενημερωσω οτι ειναι απολυτως δικαιολογημένη η απουσία των μελών αυτού εδω του φόρουμ καθώς οι ημερομηνίες του ΜΜΜ συνέπεσαν με την γιορτή που εγινε στο Λεωνιδιο και το 6ο οδοιπορικο Ιστορίας που διοργανώνει η Μοτοπαρεα Λεωνίδου !! Ενα event που καθε χρόνο κερδίζει επιπλέον μοτοσικλετιστές απο όλη την Ελλαδα λόγω της τρομερής οργάνωσης και της χαράς που προσφέρει σε όλους όσους λαμβάνουν μερος (φέτος 213 μοτοςυκλετες) ! Του χρόνου με το καλο πρεπει τα παιδια που διοργανώνουν το ΜΜΜ να προσέξουν λιγο τις ημερομηνίες :)

Νομίζω εδώ.
εξακολουθω να μην βλεπω την αντιπαράθεση !!
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Φίλε Θανάση,
απάντηση όπως ίσως την ενοείς δεν περιμένω, δεν απαντάται το θέμα.
Γνώμες περίμενα που ήρθαν, αλλά ατυχώς επικεντρώθηκαν σε μια ανύπαρκτη αντιπαράθεση με τη βόλτα στο Λεωνίδιο.
Αυτό μεγάλωσε το ζήτημα κι αυτό προσπάθησα να ξεδιαλύνω.
Πιστεύω όμως οτι ολη αυτή η αναφορά θα λειτουργήσει και κάποιοι ίσως στο μέλλον παρακάμψουν τυχόν αναστολές, αισθανθούν οτι πρέπει να στηρίξουν οτιδήποτε μοτοσυκλετιστικό προσπαθεί να δημιουργηθεί. Ας βλέπουμε θετικά την κάθε προσπάθεια στο χώρο αυτό. Η παρουσία μας είναι αυτή που θα τους χαρίσει μέλλον, καθώς τίποτα δεν πρέπει να θεωρείται δεδομένο. Οποιαδήποτε διοργάνωση δωρεάν ή μη, έχει τεράστιες δυσκολίες κόπο και πόνο. Δικαιούται αναγνώρησης και στήριξης. Είμαστε τόσο λίγοι έλωστε...
Ρομαντικός; όχι, ρεαλιστής!
Δηλαδή εσυ πιστεύεις οτι η εκδήλωσή σας δεν στηρίχθηκε δια της παρουσίας μελών του forum?
Μα δεν την διoργάνωνε το ADVride.gr...
Δηλαδή στο περσινό trOFFy του '16 που απο Θεσσαλία και κάτω δεν υπήρχε ψυχή εγώ που ήμουν ένας απο αυτούς που τρέξανε για την εκδήλωση θα έπρεπε να αρχίζω να σας κράζω για την απουσία σας...???
Κρατάω οτι αυτοί που γουστάρανε και ήρθανε περάσανε τέλεια και αυτή είναι η μεγαλύτερη ηθική ικανοποίηση για μένα.
Δεν περιμένω απο κανέναν άλλο να τρέξει για κάτι που προσφέρω εγω προς άλλους μοτοσυκλετιστές.
Κανένας απολύτως απο εδώ μέσα δεν υποβάθμισε το event σας.
Τι ψάχνεις να βρείς εφόσον ολα πήγαν καλά και όλοι περάσατε υπέροχα???
Εγώ εαν ήμουνα πιο κοντά εάν είχα χωμάτινα λάστιχα,και υπήρχε ο χρόνος θα ερχόμουνα για την εμπειρία διότι είναι πολύ αξιόλογη η προσπάθειά σας...!!!
Αλλά.......φίλε μου...
Η ΓΚΡΙΝΙΑ ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ...
(και πιστεψέ με για μένα είναι ανασταλτικός παράγοντας)
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Ηλία, δε χωρίζουμε κάτι.
Θεωρείς οτι όποιος επισκέπτεται το forum είναι και εκπρόσωπός του; Η εκπροσωπείται απ αυτό;
Επειδή μόνο αυτό το forum επισκέπτομαι, αναφέρθηκα σ'αυτούς που ήξερα ότι είχαν ενημέρωση για το γεγονός, μέσα από εδώ.

Για τη βόλτα δεν απαιτείτο συμμετοχή και η είσοδος ήταν δωρεάν. Ξέρω τι λέω.

Αν κατάλαβα μου υποδεικνύεις τι θα πρέπει να αναρωτιέμαι;

Μέμφομαι και γιαυτό Ηλία, επειδή δεν ανέβασαν οι διοργανωτές υλικό;


Πραγματικά δεν καταλαβαίνω την αντιπαλότητα που πλανάται...
Ίσως συντρέχουν πράγματα που δεν κατέχω στο χώρο της ηλεκρονικής επικοινωνίας και εν αγνοία μου τα θαλάσσωσα.

Βέβαια όποιος δεν μπορεί/θέλει να διανυκτερέψει μπορεί να έρθει είτε το Σάββατο για τη βολτα είτε την Κυριακή για το trials event αρκεί να στείλει ένα email/μήνυμα στο:
info@mostwantedwarehouse.com είτε τηλεφωνικά στο 210 8980177
Βασική προυπόθεση είναι να μας ενημερώσει με Ονοματεπώνυμο, τηλ και μάρκα/μοντελο μοτοσυκλέτας.

Όμως με 15€ (περιλαμβάνει την είσοδο και ένα γεύμα) στον χώρο του Ranch.

Το παραπάνω βρίσκεται στην εκδήλωση του ΜΜΜ
Δεν υποδεικνυω τίποτα και σε κανέναν . Διάλογο κάνουμε όμορφα και ωραία νομίζω!!

Δεν πλανάται καμία αντιπαλότητα όπως λές !!! Απλά συζητάμε ώστε να βρούμε την απάντηση της απορίας σου!

Δεν θα πρέπει να μέμφεσαι για τίποτα απλά και εγώ απορώ αφου η εκδρομή τελείωσε έχοντας μεγάλη επιτυχία γιατί ακόμα δεν έχουμε δει αυτές τις όμορφες εικόνες του φετινού ΜΜΜ ! Ελπίζω σύντομα να τις δούμε εδώ στο φορούμ !!
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Έτσι θα ονομάσω αυτό που αισθάνθηκα βλέποντας την λαμπρή –πλην ενός καθολική νομίζω- απουσία των μελών αυτού του forum, του οποίου το όνομα παραπέμπει ευθέως νομίζω σε χωμάτινες αναζητήσεις.

Καθολική απουσία των ανήσυχων και πολυάριθμων αντβεντουράδων που εκφράζονται εδώ μέσα. Δε θα το πίστευα, το είδα όμως.

Ο λόγος για την εκδήλωσηMarch Moto Madness Greece 2017 που έγινε στο Σοφικό Κορινθίας 1 και 2 Απρ. 2017, ένα βήμα από την Αθήνα.
Χωμάτινη βόλτα 130 περίπου χιλιομέτρων το Σάββατο, χωρίς να απαιτείται χρηματική συμμετοχή.
Παιχνίδια δεξιοτεχνίας με ειδικά διαμορφωμένα εμπόδια και έπαθλα-δώρα για τους διακριθέντες την Κυριακή.(υπάρχει σχετική αναφορά στο forum)
Επειδή αντίστοιχα έχω αναρωτηθεί και αλλού στο forum για την παντελή απουσία ελλήνων σε δωρεάν adventuretourπου προσφέρθηκε το 2016 σε ελληνικό rallyκαι επίσης δε βρίσκω απαντήσεις, παρακαλώ θερμά αν κάποιος θέλει και μπορεί, ας μου ρίξει λίγο φως με το «φακό» του μπας και βοηθηθώ να λύσω αυτή μου την «απορία».
Θα περίμενα μεγάλη συμμετοχή στο Σοφικό, έστω αυθημερόν επίσκεψη. Τι ή ποιος φταίει; Που κάνω λάθος;

ΥΓ.
Τουλάχιστον όλα πήγαν καλά, όσοι συμμετείχαν πέρασαν όμορφα και το διασκέδασαν δεόντως, αυτό είναι σίγουρο. Παρακαλώ τους διοργανωτές να ανεβάσουν οπτικό υλικό από την εκδήλωση , να μας χαρίσουν όμορφες εικόνες, ίσως έτσι του χρόνου δεν θα έχω την ίδια «απορία»…

Καλησπερα συντροχε Σπυρο,

Eπανερχομαι στην αρχικη σου απορια,κι ας πουμε οτι πηγεναν 10 ατομα,θα αλλαζε κατι? ο καθενας παει οπου πιστευει οτι θα περασει καλα, μπορει να ηταν αλλες 5 βολτες την συγκεκριμενη ημερομηνια που να μην ειναι καν γνωστες σε εμας οποτε να πηγε αλλου ο κοσμος..
Δεν ειναι απαραιτητο να παει καποιος καπου χωρις να θελει.

Εγω προσωπικα,δεν μπορω να βρω την ακρη του νηματος της αποριας σου και τι θα αλλαξει αν βρεθει απαντηση..
Ειναι μια "ρητορικη απορια"...
 

endtourista

'' ... ''
Όνομα
ΣΠΥΡΟΣ
Βέβαια όποιος δεν μπορεί/θέλει να διανυκτερέψει μπορεί να έρθει είτε το Σάββατο για τη βολτα είτε την Κυριακή για το trials event αρκεί να στείλει ένα email/μήνυμα στο:
info@mostwantedwarehouse.com είτε τηλεφωνικά στο 210 8980177
Βασική προυπόθεση είναι να μας ενημερώσει με Ονοματεπώνυμο, τηλ και μάρκα/μοντελο μοτοσυκλέτας.

Όμως με 15€ (περιλαμβάνει την είσοδο και ένα γεύμα) στον χώρο του Ranch.

Το παραπάνω βρίσκεται στην εκδήλωση του ΜΜΜ
Δεν υποδεικνυω τίποτα και σε κανέναν . Διάλογο κάνουμε όμορφα και ωραία νομίζω!!

Δεν πλανάται καμία αντιπαλότητα όπως λές !!! Απλά συζητάμε ώστε να βρούμε την απάντηση της απορίας σου!

Δεν θα πρέπει να μέμφεσαι για τίποτα απλά και εγώ απορώ αφου η εκδρομή τελείωσε έχοντας μεγάλη επιτυχία γιατί ακόμα δεν έχουμε δει αυτές τις όμορφες εικόνες του φετινού ΜΜΜ ! Ελπίζω σύντομα να τις δούμε εδώ στο φορούμ !!

Ηλία η συμμετοχή στη βόλτα και η είσοδος στο ranch ήταν δωρεάν. (χωρίς γεύμα ενοείται)
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Και από Χανιά είχαν πάει 2 παιδιά που είναι στο φόρουμ, οπότε το ένας που αναφέρεις δεν ισχύει, εσύ τους ξέρεις όλους απ το φόρουμ εδώ για να διαπιστώσεις οτι πήγε μόνο ΕΝΑΣ??
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Ηλία η συμμετοχή στη βόλτα και η είσοδος στο ranch ήταν δωρεάν. (χωρίς γεύμα ενοείται)
Σπύρο μου ακόμα και έτσι να ήταν όπως λές δωρεάν ακόμα και τα 15 ευρώ να ήταν απαραίτητα για να πάρει κάποιος μέρος στην εκδρομή αυτή ( τα οποία δεν θεωρώ πολλά , είναι ένα συμβολικό ποσό) σημασία και αυτό που πρέπει να μείνει είναι το εξής : Κάποιοι προσπάθησαν και έτρεξαν για να στήσουν ένα event στο οποίο ανταποκρίθηκαν κάποιοι μοτοσυκλετιστές και πέρασαν όμορφα !! Πιστεύω ότι εφόσον όλοι γύρισαν ασφαλείς στα σπίτια τους όλα είναι καλά !! Περιμένουμε όλοι να δούμε τις όμορφες εικόνες του event!! Με το να δινουμε τόσο μεγάλη έκταση σε κα΄τι που δεν υπάρχει απάντηση θεωρώ πως αμαυρώνουμε το όμορφο αποτέλεσμα που είχε το event όπως μας λες!!
 

endtourista

'' ... ''
Όνομα
ΣΠΥΡΟΣ
Καλησπερα συντροχε Σπυρο,

Eπανερχομαι στην αρχικη σου απορια,κι ας πουμε οτι πηγεναν 10 ατομα,θα αλλαζε κατι? ο καθενας παει οπου πιστευει οτι θα περασει καλα, μπορει να ηταν αλλες 5 βολτες την συγκεκριμενη ημερομηνια που να μην ειναι καν γνωστες σε εμας οποτε να πηγε αλλου ο κοσμος..
Δεν ειναι απαραιτητο να παει καποιος καπου χωρις να θελει.

Εγω προσωπικα,δεν μπορω να βρω την ακρη του νηματος της αποριας σου και τι θα αλλαξει αν βρεθει απαντηση..
Ειναι μια "ρητορικη απορια"...
Τέτοια απάντηση περίμενα Νίκο, για να ξεδιπλωθεί το θέμα της στήριξης των όποιων προσπαθειών στο χώρο. Φυσικά ο καθένας πάει όπου πιστεύει, υπάρχει όμως κόσμος πού αν δεν ενθαρυνθεί απο κάπου θα παραμείνει ανενεργός... Θυμάσαι ίσως τις πρώτες χωμάτινες βόλτες σου; Δεν είχαν ανάγκη κάποιας στήριξης; (υποθετικό αφου δε σε γνωρίζω)
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Τέτοια απάντηση περίμενα Νίκο, για να ξεδιπλωθεί το θέμα της στήριξης των όποιων προσπαθειών στο χώρο. Φυσικά ο καθένας πάει όπου πιστεύει, υπάρχει όμως κόσμος πού αν δεν ενθαρυνθεί απο κάπου θα παραμείνει ανενεργός... Θυμάσαι ίσως τις πρώτες χωμάτινες βόλτες σου; Δεν είχαν ανάγκη κάποιας στήριξης; (υποθετικό αφου δε σε γνωρίζω)
Εμενα;;;;;; Φυσικα και ειχαν στηριξη γιατι ειμαι και γαμω τα παιδια :p :p :p :p
Αλλα και παλι, αν κατι δεν πηγενε καλα στην Χ, Ψ βολτα μου, ισως να φταιω εγω, οχι ο κοσμος που δεν ερχεται.
 

endtourista

'' ... ''
Όνομα
ΣΠΥΡΟΣ
Και από Χανιά είχαν πάει 2 παιδιά που είναι στο φόρουμ, οπότε το ένας που αναφέρεις δεν ισχύει, εσύ τους ξέρεις όλους απ το φόρουμ εδώ για να διαπιστώσεις οτι πήγε μόνο ΕΝΑΣ??
Φίλε Γιάννη αυτό λεω κι εγώ τόση ώρα.
Οι συμμετέχοντες έχουν σφραγίδα του forum;
Δεν με ενδιαφέρει αν κάποιος επισκέπτεται ενα forum η οχι, το ειπα πολλές φορές.
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Φίλε Γιάννη αυτό λεω κι εγώ τόση ώρα.
Οι συμμετέχοντες έχουν σφραγίδα του forum;
Δεν με ενδιαφέρει αν κάποιος επισκέπτεται ενα forum η οχι, το ειπα πολλές φορές.
Μπερδευτηκα
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Φίλε Γιάννη αυτό λεω κι εγώ τόση ώρα.
Οι συμμετέχοντες έχουν σφραγίδα του forum;
Δεν με ενδιαφέρει αν κάποιος επισκέπτεται ενα forum η οχι, το ειπα πολλές φορές.
Όπως βλέπεις κανείς δεν μπορεί να καταλάβει την απορία σου...ούτε κι εγώ, ποιος είναι ο προβληματισμος σου δλδ; Αρχικά λες γιατί δεν είδες κανέναν απ το φόρουμ μόνο έναν όπως αναφέρεις και σου απαντώ ότι κι άλλοι δύο γνωστοί μου απ το φόρουμ Χανιωτες ήταν. Και εσύ μου λες τώρα αυτό...
Πήγαν 2-3, 5-10 όσοι πήγαν, έχει σημασία πόσοι και ποιοι; Κι εγώ ήθελα να πάω, ξέρω και τον Παρη απ το ΜΜΜ αλλά ετοιμάζω ένα ταξίδι εξωτερικό και δεν μπορώ να διάθεσω 400 ευρώ για το πάνω κάτω. Υπάρχουν πολλοί λόγοι κάποιος να μην πάει, προς τι ο προβληματισμος λοιπόν;
Προσωπικά θέλω να δω φώτο και να μάθω πως πέρασαν τα παιδιά, εσύ που πήγες έχεις φώτο να τις δούμε να ζηλεψουμε;
 

endtourista

'' ... ''
Όνομα
ΣΠΥΡΟΣ
Μπερδευτηκα
Θέλω να πω πως ανέφερα ΕΝΑΣ επειδή ξαναβρεθήκαμε σε βόλτα τον αναγνώρισα, και αναφέρθηκε οτι μπαίνει και εδώ.
Αν παραβρέθηκαν και άλλοι που δεν έτυχε να τους ξέρω, δε μου δημιουργήθηκε η απορία να το διερευνήσω.
Είναι ανευ ουσίας. Η επισκεψή μου εδώ δεν αποτελεί και ταυτότητά μου. Είναι δευτερεύον για μένα.



Μπορώ να σε μπερδέψω και περισσότερο
 

endtourista

'' ... ''
Όνομα
ΣΠΥΡΟΣ
Όπως βλέπεις κανείς δεν μπορεί να καταλάβει την απορία σου...ούτε κι εγώ, ποιος είναι ο προβληματισμος σου δλδ; Αρχικά λες γιατί δεν είδες κανέναν απ το φόρουμ μόνο έναν όπως αναφέρεις και σου απαντώ ότι κι άλλοι δύο γνωστοί μου απ το φόρουμ Χανιωτες ήταν. Και εσύ μου λες τώρα αυτό...
Πήγαν 2-3, 5-10 όσοι πήγαν, έχει σημασία πόσοι και ποιοι; Κι εγώ ήθελα να πάω, ξέρω και τον Παρη απ το ΜΜΜ αλλά ετοιμάζω ένα ταξίδι εξωτερικό και δεν μπορώ να διάθεσω 400 ευρώ για το πάνω κάτω. Υπάρχουν πολλοί λόγοι κάποιος να μην πάει, προς τι ο προβληματισμος λοιπόν;
Προσωπικά θέλω να δω φώτο και να μάθω πως πέρασαν τα παιδιά, εσύ που πήγες έχεις φώτο να τις δούμε να ζηλεψουμε;

Πραγματικά δεν καταλαβαίνω το ύφος σου Γιάννη.
Αν διάβασες από την αρχή κατέληξες να με ρωτήσεις αυτό;
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom