Σουνιαδα 2020

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Έσω έτοιμος...



Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Eργαλειο....Γιαννη βρες εναν τροπο να φερεις κοντα στα μπαστουνια τα μαρκουτσια τον φρενων μπορει να μπλεχτουν σε τπτ κλαδια..εγω θα το εκανα αλλα δεν προλαβα!!!
Έχεις δίκιο, θα το κάνω αύριο με tie wrap.
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Και αύριο νομίζω καλά θα είναι.
Είμαστε τυχεροί γιατί έχει ένα παράθυρο καλοσύνης πριν τον επερχόμενο χιονιά.
Και ποιητής :laugh:!
Τύφλα να έχει ο Καββαδίας και οι στίχοι του :happy:!
 

Nikolas77

Adventure Traveller
Όνομα
Nikolas
Μοτό
LC4 ADV'02
παιδια βαλτε αν θελετε εδω η στειλτε μου ενα προσωπικο μηνυμα με καποιο τηλεφωνο καποιος που θα ειναι σιγουρα αυριο στη βολτα... δεν ξερω ακομα και δεν εχω και καποιο τηλεφωνο να ειδοποιησω αν ερθω...
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
παιδια βαλτε αν θελετε εδω η στειλτε μου ενα προσωπικο μηνυμα με καποιο τηλεφωνο καποιος που θα ειναι σιγουρα αυριο στη βολτα... δεν ξερω ακομα και δεν εχω και καποιο τηλεφωνο να ειδοποιησω αν ερθω...
6942532308 - Γιάννης
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Το αρχειο ειναι το εξης.

Τσεκαρετε οταν μπορειτε οτι φορτωνει σε ολους σας και ας το εχουμε σαν μπουσουλα
Χρήστο το αρχείο που ανέβασες είναι χτισμένο σε πορεία(route) και κάτι δεν πάει καλά ή απλά είναι τόσο βαρύ σαν αρχείο που κρασσάρει το GPS τουλάχιστον το δικό μου και δεν το διαβάζει.

Σαν ίχνος δεν μπορείς να το ανεβάσεις? Πάνω στο ίχνος κάνει πλοήγηση το GPS (Garmin έχω εγώ)
 

Synchro

Μέλος
Όνομα
Christos
Μοτό
No Bike Left
Χρήστο το αρχείο που ανέβασες είναι χτισμένο σε πορεία(route) και κάτι δεν πάει καλά ή απλά είναι τόσο βαρύ σαν αρχείο που κρασσάρει το GPS τουλάχιστον το δικό μου και δεν το διαβάζει.

Σαν ίχνος δεν μπορείς να το ανεβάσεις? Πάνω στο ίχνος κάνει πλοήγηση το GPS (Garmin έχω εγώ)
Για βοηθά με λίγο. Όταν λες σαν ίχνος?
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Δουλεύει κανονικά σε gpx viewer και osmand+
 
Top Bottom