Στο βουνό του ΛΕΩΝΙΔΑ, Κυριακή 12/11/2017

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Περα απ την πλακα το 79-81 ηταν ενας αγωνιζομενος(ξεχναω το ονομα του γμτ),πηγαινε στην πιστα με CB750four-τρειλερ-καθαρο.οι παλιοι ισως να τον θυμουνται
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Περα απ την πλακα το 79-81 ηταν ενας αγωνιζομενος(ξεχναω το ονομα του γμτ),πηγαινε στην πιστα με CB750four-τρειλερ-καθαρο.οι παλιοι ισως να τον θυμουνται
Παραείσαι παλιος.....:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Τότες ήμανε 9 με 11 χρονώνε:D:p:roflmao::laugh:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Αν δεν είχα το άγχος πώς θα παρατάω το 1190 και αν θα το ξαναβρώ στη μέση του βουνού θα το σκεφτόμουν σοβαρά!
Τα ΚΤΜ....δεν τα κλέβουν στα βουνά, γιατί μενουν:D
 

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Αν δεν είχα το άγχος πώς θα παρατάω το 1190 και αν θα το ξαναβρώ στη μέση του βουνού θα το σκεφτόμουν σοβαρά!

ή σε καμια πυλωτη...
 

ztakisg16

Μέλος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Bmw Xchallenge
Ελπίζω να μην μπερδεύω το ποστ...Tkc80 με 12000...Απίστευτο λάστιχο και μια κατηγορία από μόνο του...Τα καινούργια είναι ήδη πληρωμένα και περιμένουν να φορεθούν στον λάστιχα ο οποίος του εξήγησα στο περίπου τι βόλτα θα κάνουμε την Κυριακή και μου προτεινε ότι θα μπορούσα να έρθω με τα ήδη φορεμένα και να περάσω τα καινούργια πάνω από βδομάδα έτσι ώστε να μην τα ταλαιπωρήσω ιδίως στην ασφάλτινη επιστροφή καθοτι θα είναι εντελώς καινούργια και αστρωτα...Γνώμες...Τι λέτε;;;


Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally
Ελπίζω να μην μπερδεύω το ποστ...Tkc80 με 12000...Απίστευτο λάστιχο και μια κατηγορία από μόνο του...Τα καινούργια είναι ήδη πληρωμένα και περιμένουν να φορεθούν στον λάστιχα ο οποίος του εξήγησα στο περίπου τι βόλτα θα κάνουμε την Κυριακή και μου προτεινε ότι θα μπορούσα να έρθω με τα ήδη φορεμένα και να περάσω τα καινούργια πάνω από βδομάδα έτσι ώστε να μην τα ταλαιπωρήσω ιδίως στην ασφάλτινη επιστροφή καθοτι θα είναι εντελώς καινούργια και αστρωτα...Γνώμες...Τι λέτε;;;


Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Καλά σου λέει...άστα φορεμένα και αν βρείτε μπόλικη λάσπη κατεβάζεις πιέσεις για να πατανε και οι άκρες

Στάλθηκε από το MotoG3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

ilias.ali

Ready To Race
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Ali
Μοτό
KTM 625 SXC 2004
Ελπίζω να μην μπερδεύω το ποστ...Tkc80 με 12000...Απίστευτο λάστιχο και μια κατηγορία από μόνο του...Τα καινούργια είναι ήδη πληρωμένα και περιμένουν να φορεθούν στον λάστιχα ο οποίος του εξήγησα στο περίπου τι βόλτα θα κάνουμε την Κυριακή και μου προτεινε ότι θα μπορούσα να έρθω με τα ήδη φορεμένα και να περάσω τα καινούργια πάνω από βδομάδα έτσι ώστε να μην τα ταλαιπωρήσω ιδίως στην ασφάλτινη επιστροφή καθοτι θα είναι εντελώς καινούργια και αστρωτα...Γνώμες...Τι λέτε;;;


Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Τάκη κούτα είναι σε λέω τα λάστιχα. Μην τα αλλάζεις καθόλου . Από του χρόνου τώρα

Στάλθηκε από το MIX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
εγω θα τα άλλαζα
έχω ένα κάτι -τις με τα λάστιχα:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Ειδικά αν βρέχει κανά δυο μέρες τώρα...., την Κυριακή θα είναι αρκετή η λάσπη κι εκεί πάνω δεν παίζει ;)
Το χαμήλωμα πιέσεων δουλεύει, συνήθως. Αλλά αν υπάρχει σκληρό υπόβαθρο με "γλίτσα" από πάνω (ακριβώς όπως στο Καλλίδρομο δηλαδή), τότε θες τακούνι παντού!
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black




Απ αυτό το RAID του 2006 έχει μείνει η "Μαγαδασκάρη".....
Σ αυτή τη διαδρομή έχει βασιστεί κι η βόλτα! Εντός της ημέρας θ ανέβουν κάποια κομμάτια (όλη δεν έχει νόημα, υπάρχει κι ασφαλτος συνδετική κι η επιστροφή από Λειβαδιά, που θα είναι"αποφαση ad hoc") σε gpx. Θα είναι αυτά που μας ενδιαφέρουν κυρίως:
Κρυονέρι-Θηβα
Λειβαδιά-Μπράλος
Μπράλος - Λειβαδιά,
όλα χώμα! Πήγαινε κι έλα θα έχουν μικρές αλλα ουσιαστικές διαφορές (Λειβαδιά-Μπράλος-Λειβαδιά), περνώντας από κάποια δύσβατα (θα δούμε αν ακόμα περνάνε...) που παρακάμπτουν τις συνεχείς "Ακροπολικές".
Ωράρια όπως τα έχουμε πει. Επιδίωξη κατά τις 10:30 να φεύγουμε απο τα πέριξ Λειβαδιάς προς Ζέλι, από χώμα - εφόσον περνάει η Κωπαΐδα!!!

Εδώ θα χρειαστούμε ενημέρωση από τον Απόστολο @Carooly !
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom