Συβοτα

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
Φευγω αυριο για Συβοτα με αμαξι και γυναικα , εχετε να προτεινετε καποιο μερος που πρεπει να παμε? κανενα μαγαζι για φαγητο? ευχαριστω!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Να νοικιάσεις βαρκάκι και να πας γύρω γύρω στις ακτές, αν το εχεις λίγο με τη θάλασσα.
Από φαγητό μην περιμένεις πολλά πολλά τέτοια εποχή, είναι αρκετά τουριστικα
Δεν ξέρω αν ξέρει κάποιος άλλος να προτείνει κάτι

Καλά να περάσεις
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Φευγω αυριο για Συβοτα με αμαξι και γυναικα , εχετε να προτεινετε καποιο μερος που πρεπει να παμε? κανενα μαγαζι για φαγητο? ευχαριστω!
Ωραίο φαγητό στο κέντρο του χωριού. Στον ίδιο δρόμο όπως πας για παραλία στο αριστερό σου χέρι για βάφλες, θα δεις και τον κόσμο κάνουν ουρά.

Η εμπειρία με το βρακάκι μετράει πολύ. Εμένα μου μπήκαν και ιδέες μετά από αυτό.

Steak House
2665 093224
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ωραίο φαγητό στο κέντρο του χωριού. Στον ίδιο δρόμο όπως πας για παραλία στο αριστερό σου χέρι για βάφλες, θα δεις και τον κόσμο κάνουν ουρά.

Η εμπειρία με το.... βρακάκι... μετράει πολύ. Εμένα μου μπήκαν και ιδέες μετά από αυτό.

Steak House
2665 093224
Βρακάκι..???? :eek:
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Ένα λάθος κάναμε κύριοι ωωωω θα πέσετε να μας φάτε.
Εδώ πανε μέχρι και σούπερ μάρκετ με τα τάγκα, τι να κάνω κόλλησε το μυαλό. (Η άλλη έσκυβε να διαβάσει και τα ταμπελακια) o_O:wacky::roflmao::roflmao:
 

μητσος

Ο μήτσος των καρδαμιτσίων
Περιοχή
Γιάννενα
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
KLE500
Καλο και οικονομικο (!!!) σχετικα φαγητο 20 λεπτα απο κει στροφηλικια στη Περδικα.Το χωριο ,ΟΧΙ οι δυο παραλιες. Οι παραλιες ειναι μεν και δε.2 τον αριθμό και είναι οκ. Τα σύβοτα είναι ποιο τουριστ προορισμος, αλλα όμορφα.Αν εχεις μικρα παιδια ΑΚΥΡΟ. βαθια και κρυα νερά.( υπογειες πηγες) οπότε πέρδικα(Αριλα) για παιδιά.περισσοτερα σε πμ ή τηλ. να μη κουραζουμε το ακρόαμα.Και να νοικιασεις βαρκα!!! ρώτα που να πας. Νερα σμαραγδενια και μάλλον σε καλη εποχή.
Καλά να περάσεις.
 

ibar

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Ηλιας
Μοτό
r1200gs
Την καλύτερη εποχή πάς...εγώ αύριο φεύγω...
Αν έρθεις Πέρδικα κάτσε στον Καρβούνη για φαγητό
 

georgeps

Μέλος
Περιοχή
Mother Earth
Όνομα
George
Μοτό
CL500?
Καλο και οικονομικο (!!!) σχετικα φαγητο 20 λεπτα απο κει στροφηλικια στη Περδικα.Το χωριο ,ΟΧΙ οι δυο παραλιες. Οι παραλιες ειναι μεν και δε.2 τον αριθμό και είναι οκ. Τα σύβοτα είναι ποιο τουριστ προορισμος, αλλα όμορφα.Αν εχεις μικρα παιδια ΑΚΥΡΟ. βαθια και κρυα νερά.( υπογειες πηγες) οπότε πέρδικα(Αριλα) για παιδιά.περισσοτερα σε πμ ή τηλ. να μη κουραζουμε το ακρόαμα.Και να νοικιασεις βαρκα!!! ρώτα που να πας. Νερα σμαραγδενια και μάλλον σε καλη εποχή.
Καλά να περάσεις.
Πολλή καλή παραλία για παιδιά είναι η αμμουδιά. Αλλη ωραία με βότσαλο το Αλωνάκι. Μην φύγεις απο εκεί αν δεν περάσεις από μία από τις πιο όμορφες πολεις της Ελλάδας, την Πάργα.

Εννοείται νοικιάζεις καραβάκι για να βόλτα όπως είπαν οι προλαλήσαντες.
 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Ένα λάθος κάναμε κύριοι ωωωω θα πέσετε να μας φάτε.
Εδώ πανε μέχρι και σούπερ μάρκετ με τα τάγκα, τι να κάνω κόλλησε το μυαλό. (Η άλλη έσκυβε να διαβάσει και τα ταμπελακια) o_O:wacky::roflmao::roflmao:
Κουράγιο νεε μου... :p
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Μην χάσεις τον Αχέροντα Αλέξανδρε.
 

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
Σήμερα είμαι και επίσημα χεστης!!! Πήγαμε να νοικιάσουμε βαρκάκι μικρό αλλά δεν το είχα δεν ένιωσα άνετα και δεν το πήρα!! Τέλος δεν το έχω με την θάλασσα καθόλου έχω μεγαλώσει κιόλας και φοβάμαι... Πάω να κάνω χαρακίρι ή ευνουχισμό! Χαχαχα
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Σήμερα είμαι και επίσημα χεστης!!! Πήγαμε να νοικιάσουμε βαρκάκι μικρό αλλά δεν το είχα δεν ένιωσα άνετα και δεν το πήρα!! Τέλος δεν το έχω με την θάλασσα καθόλου έχω μεγαλώσει κιόλας και φοβάμαι... Πάω να κάνω χαρακίρι ή ευνουχισμό! Χαχαχα
Καλά έκανες και μπράβο σου
Νοικιάζουν βαρκάκι με 25 άλογα σε ανθρώπους που δεν ξέρουν από θάλασσα και αυτό είναι επικινδυνο
 
Top Bottom