Συμβαίνει τώρα!

Kardabix

Μέλος
Περιοχή
Αγρίνιο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Yamaha XTZ 690
Υπάρχει και ένα που πέρασε κανονικά και προς τις δύο κατευθύνσεις με νερο ως την σέλα, και μετά στέγνωνε και φίλτρα.
Μόνο το husaberg μπορεί να το έκανε αυτό...
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Αυτό που δεν "πιανουν" οι οπαδοί του καναπέ είναι ότι τέσσερις φορές στις πέντε είναι καλύτερα να πας εκεί και να περιμένεις να σταματήσει, παρά να κάτσεις μέσα και να περιμένεις να αρχίσει.

Δεν λέω να πας σώνει και καλά όταν όλα είναι εναντίον, αλλά σημερα ο καιρός ήταν θαυμάσιος απλά είχε πολύ νερό στα χαμηλά περάσματα.

Και πάλι καλά περάσαμε και έπεσε γέλιο.
Ρε φίλε γέλιο έχει παντού. Στη Βαρυμπόμπη να πάμε να κάνουμε 5 μονοπάτια θα περάσουμε σούπερ.εδω ο πολύς ο κόσμος θα ερχόταν να κάνει τη διαδρομή. Μια διαδρομή που τελικά δεν έβγαινε κ όσοι την έβγαζαν θα την έκαναν με τα βατράχια στο σωβρακο, και κίνδυνο πολλά μηχανάκια στο ρέμα αυτό να έχουν προβλήματα. Ο καιρός ήταν εναντίον μας όταν την προηγούμενη στην περιοχή εκεί είχε ρίξει παπάδες. Άλλο το είμαι καυλωμενος και θα πάω όπου κ όπως να χει,και άλλο οργανώνω μια βόλτα για 30+ άτομα.εγω λέω η απόφαση του Τάκη ήταν σωστη
 

ChristosGR

Σκουριασμένο Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
V-Strom 800 DE - Husaberg FE-390
Ρε φίλε γέλιο έχει παντού. Στη Βαρυμπόμπη να πάμε να κάνουμε 5 μονοπάτια θα περάσουμε σούπερ.εδω ο πολύς ο κόσμος θα ερχόταν να κάνει τη διαδρομή. Μια διαδρομή που τελικά δεν έβγαινε κ όσοι την έβγαζαν θα την έκαναν με τα βατράχια στο σωβρακο, και κίνδυνο πολλά μηχανάκια στο ρέμα αυτό να έχουν προβλήματα. Ο καιρός ήταν εναντίον μας όταν την προηγούμενη στην περιοχή εκεί είχε ρίξει παπάδες. Άλλο το είμαι καυλωμενος και θα πάω όπου κ όπως να χει,και άλλο οργανώνω μια βόλτα για 30+ άτομα.εγω λέω η απόφαση του Τάκη ήταν σωστη
Δεν διαφωνεί κανένας ρε γιατρέ (κανένας με έστω μισο εγκέφαλο) , ότι δεν πας τριάντα αναβάτες που δεν ξέρεις τις δυνατότητες η την τρέλα του καθενός σ αυτές τις συνθήκες.

Και βέβαια ο Τάσος έκανε το σωστό και αυτό το ξέραμε και εμείς πριν ξεκινήσουμε.

Εμείς πήγαμε τέσσερα άτομα που ξέρουμε ο ένας πόσο βλαμμένος είναι ο άλλος και ξέροντας ότι αυτό μπορεί και νά μην πάει καλά.

Τελικά καλά πήγε, αφού έπεσε γέλιο, ζημιές δεν γίνανε, και δεν τραυματιστηκε κάνεις.

Το μόνο που μπορεί να διαφωνήσει κάνεις τελικά είναι αν έχουμε έστω αυτόν τον μισό εγκεφαλο :ll:
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Δεν διαφωνεί κανένας ρε γιατρέ (κανένας με έστω μισο εγκέφαλο) , ότι δεν πας τριάντα αναβάτες που δεν ξέρεις τις δυνατότητες η την τρέλα του καθενός σ αυτές τις συνθήκες.

Και βέβαια ο Τάσος έκανε το σωστό και αυτό το ξέραμε και εμείς πριν ξεκινήσουμε.

Εμείς πήγαμε τέσσερα άτομα που ξέρουμε ο ένας πόσο βλαμμένος είναι ο άλλος και ξέροντας ότι αυτό μπορεί και νά μην πάει καλά.

Τελικά καλά πήγε, αφού έπεσε γέλιο, ζημιές δεν γίνανε, και δεν τραυματιστηκε κάνεις.

Το μόνο που μπορεί να διαφωνήσει κάνεις τελικά είναι αν έχουμε έστω αυτόν τον μισό εγκεφαλο :ll:
Δεν υπάρχει διαφωνία, έχετε μισό όλοι μαζί :ha
 

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000

GeorgeKor

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
ΚΤΜ 790adv
Πως και δεν συναντηθηκαμε πραγματικά!
9 ξεκίνησα την διαδρομή από Παπάγου. 11 ήμουν προφήτη Ηλία για κάνα μισάωρο και μετα το υπόλοιπο.
Εμείς 10πμ ξεκινήσαμε , απο αργύρουπολη και σταματήσαμε για λιγο στο προφήτη Ηλία πριν καταλήξουμε στο Λαύριο. Στη διαδρομή δε πετύχαμε καμιά μοτοσυκλετα .
Αν σε βρίσκαμε , θα καταλήγανε μετα μαζι , στα καλύβια για κοψίδια :) :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
λέω η απόφαση του Τάκη ήταν σωστη
Ποιανού Τάκη μωρη ανάπηρη...
Τάσος λέγεται το παιδί.
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
μπρε τι είστε εσείς μπρε, τον πνίξατε τον Γκάντι στην ψύχρα
ο ''ινδος'' δεν μασαει....
εχει ''διαβαστει'' και εχει παρει ευχες απο βουδιστικη στουπα στα βαθη της ορεινης Κορινθιας....

:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:





 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Ρε παιδιά, είναι κάποιος που φοράει μπουφάν Dainese no 54 ή 56 να μετρήσει και να μου πει περιφέρεια στήθους. Αν θέλει ας το στείλει και με πμ
Προσπαθώ να κάνω μια παραγγελία απ' έξω και έχω κολλήσει. Βασικά το μπουφάν θα φορεθεί χωρίς προστασίες με τον θώρακα που έχω από μέσα, οπότε μετράω φορώντας τον θώρακα αλλά με τα νούμερα που βγάζω φοβάμαι ότι θα παραγγείλω κάτι που θα χωράνε δύο antsoar μέσα :laugh::roflmao:

Edit: Αγνοήστε το, λύθηκε το θέμα
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom