Συμβαίνει τώρα!

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Γουρλωμένα μάτια πιτσιρίκου που παίζει με το γκάζι μηχανής στην πλατεία, αξία ανεκτίμητη.

Μετά την πλατεία του 36ωρου στην φώτο πριν το Αιτωλικό, θα βγω παράρτημα στην δική μας στο χωριό "προσοχή κάγκουρας".
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Γουρλωμένα μάτια πιτσιρίκου που παίζει με το γκάζι μηχανής στην πλατεία, αξία ανεκτίμητη.

Μετά την πλατεία του 36ωρου στην φώτο πριν το Αιτωλικό, θα βγω παράρτημα στην δική μας στο χωριό "προσοχή κάγκουρας".
Ναι ,αλλά θα θέλες να έχεις την ηλικιατ :friend:
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Καλημέρες, καλούς δρόμους άπαντες και το νου μας γιατί μας περιμένουν.



Στάλθηκε από το ASUS_AI2302 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Καλημέρες, καλούς δρόμους άπαντες και το νου μας γιατί μας περιμένουν.



Στάλθηκε από το ASUS_AI2302 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
κουκλί είναι το άτιμο!!! αλλά με εσένα πάνω είναι ακόμα καλύτερο, σχεδόν το αγγίζει η τελειότητα :inlove::inlove::inlove:
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
κουκλί είναι το άτιμο!!! αλλά με εσένα πάνω είναι ακόμα καλύτερο, σχεδόν το αγγίζει η τελειότητα :inlove::inlove::inlove:
Τώρα εγώ... γιατί νομίζω ότι τον καλόπιανεις.;;
Μήπως σου έλειψαν τα πετρικαλι..;;;
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Τώρα εγώ... γιατί νομίζω ότι τον καλόπιανεις.;;
Μήπως σου έλειψαν τα πετρικαλι..;;;
μόνο αλήθειες!!!! κουκλί το μηχανάκι του, κούκλαρος και ο ίδιος!!!!!
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Με αρκετή βοήθεια για να βγει από το λαγούμι, με βοήθεια στα δεσίματα, χωρίς βοήθεια ένα πλύσιμο. Πόσο όμορφο μηχανάκι είναι ρε γ*.

Η βαλίτσα θα χαριστεί σε κάποιον από το forum γιατί έχω και μία που γράφει απρίλια επάνω. Και οι δύο έχουν την ταλαιπωρία των πλαστικών τόσων ετών αλλά η μία είναι "της μηχανής".

Και τώρα που μέσα σε όλες τις βλακείες που μου έχουν τύχει τους τελευταίους μήνες που βρήκα διάθεση και χρόνο να κάνω και αυτό... Μπερδεύτηκα (πριν κάνω την οποιαδήποτε δουλειά ήμουν 100% σίγουρος ότι δίδεται για κυκλοφορία η ανταλλακτικά). Το μπροστινό φτερό απλά δεν το κούμπωσα δεν είναι ότι δεν υπάρχει.


 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Με αρκετή βοήθεια για να βγει από το λαγούμι, με βοήθεια στα δεσίματα, χωρίς βοήθεια ένα πλύσιμο. Πόσο όμορφο μηχανάκι είναι ρε γ*.

Η βαλίτσα θα χαριστεί σε κάποιον από το forum γιατί έχω και μία που γράφει απρίλια επάνω. Και οι δύο έχουν την ταλαιπωρία των πλαστικών τόσων ετών αλλά η μία είναι "της μηχανής".

Και τώρα που μέσα σε όλες τις βλακείες που μου έχουν τύχει τους τελευταίους μήνες που βρήκα διάθεση και χρόνο να κάνω και αυτό... Μπερδεύτηκα (πριν κάνω την οποιαδήποτε δουλειά ήμουν 100% σίγουρος ότι δίδεται για κυκλοφορία η ανταλλακτικά). Το μπροστινό φτερό απλά δεν το κούμπωσα δεν είναι ότι δεν υπάρχει.


Έτοιμος για www.apriliabikers.gr είσαι!
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Το βγάλαμε το μεροκάματο σήμερα...



Στάλθηκε από το ASUS_AI2302 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Eliaskat

Μέλος
Όνομα
Elias
Μοτό
GS 1250ADV
Πριν απο καιρο ειχα δει αυτόν τον χωματόδρομο κάπου ανάμεσα στα Πισια και στο Λουτράκι..

οσο και αν ήθελα να τον εξερευνήσω η ιδέα οτὶ θα άφηνα αρκετά κομμάτια του Tuono στο δάσος με εμπόδισε..


όμως τώρα εκανα και την πρώτη μου εξερεύνηση με την χοντρούλα..


και αφού κάναμε και μια μικρή χωμάτινη διαδρομή καταλήξαμε στην λίμνη Βουλιαγμένης(Ηραίου)


Καλες βόλτες σε ολους !
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom