Συμβαίνει τώρα!

Giwrgosv

Μέλος
Όνομα
Giwrgos
Μοτό
Tiger 800 xc
Πριν απο καιρο ειχα δει αυτόν τον χωματόδρομο κάπου ανάμεσα στα Πισια και στο Λουτράκι..

οσο και αν ήθελα να τον εξερευνήσω η ιδέα οτὶ θα άφηνα αρκετά κομμάτια του Tuono στο δάσος με εμπόδισε..


όμως τώρα εκανα και την πρώτη μου εξερεύνηση με την χοντρούλα..


και αφού κάναμε και μια μικρή χωμάτινη διαδρομή καταλήξαμε στην λίμνη Βουλιαγμένης(Ηραίου)


Καλες βόλτες σε ολους !
Ωραίος την δοκίμασα λίγο προχτές , αλλά όχι όλη και έφτασα στη Παναγία τη Φανερωμένη. Επειδή φοβήθηκα μη χαθώ γύρισα πίσω αχχα
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Ωραίος την δοκίμασα λίγο προχτές , αλλά όχι όλη και έφτασα στη Παναγία τη Φανερωμένη. Επειδή φοβήθηκα μη χαθώ γύρισα πίσω αχχα
Εκεί, όσες φορές έχω πάει, πετυχαίνω παρέες ντοπιων που ψήνουν!!!
Υπήρχε καμμια παρέα, ή μόνο σε εμένα τυχαίνουν οι.... πειρασμοί;;; :ha
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Βολτούλα σήμερα μέχρι Χαλκίδα για καφέ και μετά μια γύρα από Δροσιά, Παραλίμνη, Λουκίσσια, Μουρίκι, ευκαιρία και για μια επίσκεψη στη Μονή Μεταμορφώσεως Σωτήρος -Σαγμάτα πάνω από το χωριό Ύπατο Βοιωτίας σε σημείο με απίστευτη θέα!!


Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
"σας αρέσει; Να το πάρετε δύο ώρες, Τετάρτη βολεύει;" Να'σαι καλά Γκάρι ΜακΚει, θα πω όχι σε Σκωτσέζο, θα έρθει ο Χαιλαντςρ να τραγουδάει Βοσκόπουλο στο παράθυρο μου μετά για τιμωρία.


Έτσι γίνονται οι δουλειές, τα "μισή ώρα και αν σου αρέσει pleb" δεν είναι σοβαρά

 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
μιση ωρα; ισως με γνωστο αστεια τα TD στην χωρα μας.
Triumph και BMW (πρώτο χέρι που λέμε).
Στη BMW δεν μου έδωσαν το XR γιατί πήγα με βέσπα στην αντιπροσωπεία.
 

omega

Τσέλιγκας
Περιοχή
Ήηηηηηηηηπειρος
Όνομα
Δημήτριος
Μοτό
HONDA CBF500 05'
omega καλή ώρα σε θυμήθηκα καβαλώντας την "ακριβή" έκδοση του versys 1000 που φάνηκε καναπές
Νομίζω τα απόλυτα εργαλεία παίζουν άσχημα με την τσέπη,το μυαλό και σε κάποιες των περιπτώσεων με τα νεύρα μας.

Άσε τους άλλους να καγκουροπαλεύουν..
;)

Versys 1000 & η ζωή είναι ωραία με τον Ιάπωνα παρέα!!!!

:ha
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Νομίζω τα απόλυτα εργαλεία παίζουν άσχημα με την τσέπη,το μυαλό και σε κάποιες των περιπτώσεων με τα νεύρα μας.

Άσε τους άλλους να καγκουροπαλεύουν..
;)

Versys 1000 & η ζωή είναι ωραία με τον Ιάπωνα παρέα!!!!

:ha
Γιατί τον καταργιέσαι τον άνθρωπο ;
Τόσα μηχανάκια ρεεεεε
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
η ζωή είναι ωραία με τον Ιάπωνα παρέα!!!!
Ναι μεν, αλλά έχουμε λίγη ζωή ακόμα μέσα μας, είναι πολλά τα άλογα λίγα τα χρόνια, όσο αντέχει το ξύλο το κορμί θα φάμε λίγο ακόμα. Μετά κατεβαίνουμε και σε κιλά και σε άλογα και ας ελπίσουμε ότι θα μας αξιώσει να καβαλάμε σε ηλικίες εκθέσεων εξωτερικού.
 

omega

Τσέλιγκας
Περιοχή
Ήηηηηηηηηπειρος
Όνομα
Δημήτριος
Μοτό
HONDA CBF500 05'
Ναι μεν, αλλά έχουμε λίγη ζωή ακόμα μέσα μας, είναι πολλά τα άλογα λίγα τα χρόνια, όσο αντέχει το ξύλο το κορμί θα φάμε λίγο ακόμα. Μετά κατεβαίνουμε και σε κιλά και σε άλογα και ας ελπίσουμε ότι θα μας αξιώσει να καβαλάμε σε ηλικίες εκθέσεων εξωτερικού.
Tο μουστάκι του Shozo Kawasaki γελάει εκεί ψηλά..



..γιατί βλέπει το τρανό δίκιο του omega .

川崎があなたを待っています
 
Τελευταία επεξεργασία:

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Tα μουστάκια του Shozo Kawasaki γελάνε εκεί ψηλά..



..γιατί βλέπει το τρανό δίκιο του omega .

川崎があなたを待っています
Ο Σώζος καλό παιδί φαίνεται.

Αν δεν ήταν τσιγκούνης με τα άλογα και έβαζε ατόφιο το μοτέρ του Ζ1000SX, αν σε μια χώρα όπου υπάρχει μια απίστευτη εμμονή με τον κώλο είχαν φροντίσει λίγο παραπάνω την αισθητική του στο μηχανάκι...

Όπως είπαμε με τον σκληρό καριόλη, το πολυμορφικό μηχανάκι αργεί ακόμα. Όλα τα άλλα είναι συμβιβασμός και ψάχνω τον ιδανικό και δεν τον βρίσκω.

Edit σε Καβασάκι χωρίς πολλή σκέψη, το επετειακό 1000 στο μοβάκι γιατί είναι κουκλί
 
Top Bottom