Συμβαίνει τώρα!

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Καλοτάξιδος akis92 . Η αγάπη μου για τα bandit είναι διαχρονική!

Κοιτα να δεις που έχουν ξαναρθει στη μόδα τα Bandit, περίεργο που δεν βλέπουμε και κανένα με CBF1000 που είναι επίσης πολύ καλό all around street. Δικαιώς να τα ψάχνουμε πάλι αυτά τα μηχανακια αφου τα ξέχασαν οι κατασκευαστές και πολύ κακώς.
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Τα cbf1000, ειδικά το τελευταίο με τα πιο μικρά φώτα, έχουν αστεία υψηλή τιμή. Όλη η κατηγορία ανέβηκε σε χρήματα δηλαδή, ούτε τα bandit είναι αυτό που ήταν, το "πολύ μηχανή για τα λεφτά"..


Δεν ξέρω γιατί τα ρίχνεις στον κατασκευαστή.. Εμείς δεν τα θέλαμε, αυτό που δεν πουλάει σταματάει.
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Η κάβα αν αποφάσιζε να βγάλει ένα μικρό βερσυς με 4κ μοτερ απ' το 636 ,17αρα μπροστά ζάντα , κατάλληλες μετατροπές στο μοτέρ για λίγο ροπή και 100 άλογα απ' τα 120 περίπου θα έκλεινε σπίτια..
Δεν θα το αγόραζε ο κόσμος σε νούμερα που να αξίζει η παραγωγή.

Η Καβασάκι έχει ήδη μια πολύ καλή βάση στο versys 1000, αλλά ενώ είναι εταιρεία επιδόσεων σε αυτό αποφάσισε ότι θα πάρει μια σελίδα από το βιβλίο της Χόντα. Έχει άλλα πιο σπορ μεγάλα και έπρεπε να υπάρχει τεχνητό κενό στην γκάμα, από πλευράς μάρκετινγκ έχει νόημα. Ίσως ούτε καν γιατί έχει "πολλά" σκυφτά πλέον, χωρίς λόγο.
 

akis92

Μέλος
Περιοχή
Αγια Χωματα(Ηλεια)
Όνομα
Aκης
Μοτό
R1200GS
Τα cbf1000, ειδικά το τελευταίο με τα πιο μικρά φώτα, έχουν αστεία υψηλή τιμή. Όλη η κατηγορία ανέβηκε σε χρήματα δηλαδή, ούτε τα bandit είναι αυτό που ήταν, το "πολύ μηχανή για τα λεφτά"..


Δεν ξέρω γιατί τα ρίχνεις στον κατασκευαστή.. Εμείς δεν τα θέλαμε, αυτό που δεν πουλάει σταματάει.
Εχεις δικιο απλα δεν παίρνουν και τα λεφτά που ζητάνε οσοι πουλάνε.εγω δηλαδή πολύ μηχανή για τα λεφτά της πηρα.

Στάλθηκε από το RMX3572 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Τα cbf1000, ειδικά το τελευταίο με τα πιο μικρά φώτα, έχουν αστεία υψηλή τιμή. Όλη η κατηγορία ανέβηκε σε χρήματα δηλαδή, ούτε τα bandit είναι αυτό που ήταν, το "πολύ μηχανή για τα λεφτά"..


Δεν ξέρω γιατί τα ρίχνεις στον κατασκευαστή.. Εμείς δεν τα θέλαμε, αυτό που δεν πουλάει σταματάει.
εντάξει άλλαξαν οι μόδες ήρθαν τα πιο suv μηχανάκια. Προσωπικά πάντα θα αναπολώ και θα γουστάρω περισσότερο τα πιο παραδοσιακά street.

Δεν ξέρω αν σταμάτησε ο κόσμος να αγοράζει. Απλά αντί για fazer 600 του δίνουν tracer 7. Αυτό βρίσκει αυτο αγοράζει!

Επίσης ο akis92 ειπε κάτι πολύ σωστό. Ότι όπως έχουμε πει ξανά οι σαχλαμάρες τιμές οι γράφουν πολλοί στο car δεν σημαίνει πως πάνε και ταμείο. Ευσεβείς πόθοι ναι αλλά το θέμα είναι πόσο φεύγει τελικά το μηχανάκι.
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Μπακ του Τζαπαν.


Στάλθηκε από το RMX3572 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Δεν σταματας να μας εκπλησεις...!!καλοταξιδη!
 

kuklinski

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
Cr250
μιλα, σε ποιο παει?
Άλλη πίστα αυτή η ερώτηση.....


Υπομονή θα κάνω κρυπτολεξο φωτορεπορτάζ

Υ.γ.

Αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι η εκπληκτική συσκευασία...
Πλαστικό αδιάβροχο κουτί που ανοιγοκλείνει, μαξιλάρια μέσα παντού, οδηγίες ρυθμίσεως για βάρος, ύψος, δρόμο κλπ..... εξαιρετικά!!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

R.E.H

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
Royal Enfield Himalayan
RE Super Meteor 650
Άλλη πίστα αυτή η ερώτηση.....


Υπομονή θα κάνω κρυοτολεξο φωτορεπορτάζ

Υ.γ.

Αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι η εκπληκτική συσκευασία...
Πλαστικό αδιάβροχο κουτί που ανοιγοκλείνει, μαξιλάρια μέσα παντού, οδηγίες ρυθμίσεως για βάρος, ύψος, δρόμο κλπ..... εξαιρετικά!!!
Έχω την εντύπωση ότι ξέρω ....
οπότε ούτε θα πώ ούτε θα πάρω μέρος στο κρυπτόλεξο :D:D:D
:friendship:
 
Top Bottom