Συμβαίνει τώρα!

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Old vs brand new! Η αλλιως νεατερταλ vs αστρομαχητη. Κραξτε ελευθερα αλλα αυτο το X-ADV 750 στριβει θαυμασια,φρεναρει ακομη πιο θαυμασια παει χωματα και γενικα οσο και αν θεεις να δειξεις την αποστροφη σου δεν σου επιτρεπει να το κανεις.
Όχι και αποστροφή εδώ μέσα..... Έχουμε κατηγορηθεί για την "στήριξη" όλων των οχημάτων στην περιπέτεια.
Βλέπουμε βέβαια ότι ήταν αφορμή για άλλες κινήσεις και όχι η αγάπη μας για την περιπέτεια.
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Old vs brand new! Η αλλιως νεατερταλ vs αστρομαχητη. Κραξτε ελευθερα αλλα αυτο το X-ADV 750 στριβει θαυμασια,φρεναρει ακομη πιο θαυμασια παει χωματα και γενικα οσο και αν θεεις να δειξεις την αποστροφη σου δεν σου επιτρεπει να το κανεις.
Τι να κράξουμε αγαπητέ Ηλία... το X-ADV έχει βάλει υποψηφιότητα για μελλοντική μεγάλη μηχανή μου, σε συνδυασμό με το 250άρι μου θα κάνουν αχτύπητο δίδυμο!
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Έχετε δει τιμή;
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08

RIGGER

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
Tiger 955i
13000 + 700 τα εξτρα καγκελα βαλιτσα,βαση,προβολακια (σε πολυ φιλικη τιμη) απο Καρακωστα στην Αθηνα το πηρε ο φιλος. Το ονομα το γραφω -αν δεν συναδει με το φορουμ ας σβηστει- γιατι ο εν λογο εμπορος ηταν αψογος σε ολα του ακομα και στο πως το συσκευασε και το εστειλε Θεσσαλονικη,την ωρα που οι εδω εμποροι δεν εννοουν να κατεβουν απο το καλαμι. Ολα μεσω ιντερνετ φυσικα.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Πολύ ακριβό ρε παιδιά.
 

RIGGER

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
Tiger 955i
Πολύ ακριβό ρε παιδιά.
δεν θα διαφωνησω. Ομως μου κανει εντυπωση ποσοι ηλικιακα ανω των 50 χθες ρωτουσαν λεπτομερειες και εδειχναν εναν ενθουσιασμο για το συγκεκριμενο. Αρχικα και εγω ενοιωσα σαν να κοιταγα τον λυκο....... :ha οταν το πηρα σε μια αποσταση ικανη για να καταλαβω τι ακριβως ειναι αλλαξα γνωμη,ειτε εχοντας το στο αυτοματο κιβωτιο ειτε στο χειροκινητο (εκει ηταν η κωμωδία γιατι στα ανεβασε κατεβασε ταχυτητες πρεπει να πατησα την κορνα πανω απο δεκα φορες) αρχισε να σχηματιζεται το χαμογελο στο προσωπο μου. Βρε λες; Η αληθεια ειναι οτι ταξιδευει θαυμασια και κανει τα παντα με ανεση.
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
δεν θα διαφωνησω. Ομως μου κανει εντυπωση ποσοι ηλικιακα ανω των 50 χθες ρωτουσαν λεπτομερειες και εδειχναν εναν ενθουσιασμο για το συγκεκριμενο. Αρχικα και εγω ενοιωσα σαν να κοιταγα τον λυκο....... :ha οταν το πηρα σε μια αποσταση ικανη για να καταλαβω τι ακριβως ειναι αλλαξα γνωμη,ειτε εχοντας το στο αυτοματο κιβωτιο ειτε στο χειροκινητο (εκει ηταν η κωμωδία γιατι στα ανεβασε κατεβασε ταχυτητες πρεπει να πατησα την κορνα πανω απο δεκα φορες) αρχισε να σχηματιζεται το χαμογελο στο προσωπο μου. Βρε λες; Η αληθεια ειναι οτι ταξιδευει θαυμασια και κανει τα παντα με ανεση.
Το ίδιο θα σου συνέβαινε κ με πολλές άλλες μοτοσυκλέτες ,οι οποίες κοστίζουν 14.000 €υρά. ;)

ΥΓ: Χωρίς να θέλω να μειώσω τις ικανότητες του ανωτέρω.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Στην ίδια τιμή ψωνιζεις ένα Tracer GT το οποίο είναι πολύ πιο γρήγορο, πιο ελαφρύ (215 γεμάτο) και με μεγαλύτερη ταξιδιωτική ικανότητα.
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Ναι αλλά είναι δύσχρηστο στην πόλη που εκεί κάνεις τα περισσότερα χιλιόμετρα στο xadv με δυνατότητα να κάνεις και ταξίδι και όχι σαν το tracer που κανονικά θα πρέπει να κάνει τα περισσότερα χιλιόμετρα σε ταξίδια με δυνατότητα να κινείται και στην πόλη .

Έχω οδηγήσει πολλές φορές το xadv , όταν πήγαινα το Άφρικα για σέρβις μου έδιναν αυτό να πηγαίνω στην δουλειά κτλ , οπότε το έχω βγάλει και εκτός πόλης και πάει σούπερ .

Στάλθηκε από το ANE-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

rock n rolla_990

Κόπανος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Ζ
Μοτό
GS χιλιαδιακοσα
Piaggio Beverly
Vespa PX200E
Έχω οδηγήσει πολλές φορές το xadv , όταν πήγαινα το Άφρικα για σέρβις μου έδιναν αυτό να πηγαίνω στην δουλειά κτλ , οπότε το έχω βγάλει και εκτός πόλης και πάει σούπερ
Εμενα παντως οταν μου δινουν μηχανακι αντικαταστασης προσευχομαι να καταφερω να φτασω στο σπιτι χωρις να κοπει στα δυο.
 

achalatsis

Συντρίμ team
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
KTM ADV 990 R
KTM EXC 300
Εμενα παντως οταν μου δινουν μηχανακι αντικαταστασης προσευχομαι να καταφερω να φτασω στο σπιτι χωρις να κοπει στα δυο.
Ο μηδας ξεμπαζωνει. Ο μηδας :laugh:
 

rock n rolla_990

Κόπανος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Ζ
Μοτό
GS χιλιαδιακοσα
Piaggio Beverly
Vespa PX200E
Μου το εχει δωσει 1 φορα και του το επεστρεψα με οδικη, εκανε ενα 6μηνο να το φτιαξει. Ρωτα τον :roflmao:
Εχω βγει εθνικη με το Malaguti. ΘΑ ΣΕΒΕΣΑΙ
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Ναι αλλά είναι δύσχρηστο στην πόλη που εκεί κάνεις τα περισσότερα χιλιόμετρα στο xadv με δυνατότητα να κάνεις και ταξίδι και όχι σαν το tracer που κανονικά θα πρέπει να κάνει τα περισσότερα χιλιόμετρα σε ταξίδια με δυνατότητα να κινείται και στην πόλη .

Έχω οδηγήσει πολλές φορές το xadv , όταν πήγαινα το Άφρικα για σέρβις μου έδιναν αυτό να πηγαίνω στην δουλειά κτλ , οπότε το έχω βγάλει και εκτός πόλης και πάει σούπερ .

Στάλθηκε από το ANE-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Γιατί είναι δύσχρηστο στην πόλη;
Είναι πιο ελαφρύ, έχει στενό τιμόνι (από το προηγούμενο τουλάχιστον), το τιμόνι κόβει αρκετά... νομίζω δε θες κάτι άλλο.
Εντάξει έχει λίγο μακρύτερο μεταξόνιο αλλά δεν πειράζει...
 

Chester24

Fatus Olus
Περιοχή
Πατρα - Σαμος
Όνομα
Κωστας
Μοτό
Yamaha XT660z
Γιατί είναι δύσχρηστο στην πόλη;
Είναι πιο ελαφρύ, έχει στενό τιμόνι (από το προηγούμενο τουλάχιστον), το τιμόνι κόβει αρκετά... νομίζω δε θες κάτι άλλο.
Εντάξει έχει λίγο μακρύτερο μεταξόνιο αλλά δεν πειράζει...
Ε εντάξει, θα δουλέψεις και λίγο ανάποδο στην όπισθεν άμα δεν χωράει το συρόμενο.... :p
 
Top Bottom